Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

JLC vs GO vs Vulcain

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem. Ale myśle, że nie strace dużo przy odsprzedaży - Aqua. jest w stanie idealnym, zero najmniejszej nawet ryski. Zobaczymy. Choć z drugiej strony lubię tego iwuceka i szkoda będzie mi się go pozbyć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Piękny, ale ciut za duży jak na elegancki zegarek.

 

Co do Portugalczyków, to wciąż jeszcze rozważam IW500107

 

Skoro Portugieser z manualnym naciągiem za duży, to proponuję zegarek od JLC, ale o mniejszej średnicy. Mam na myśli Master Ultra Thin Moon 39. Jeżeli nie masz zegarka do garnituru, to może warto byłoby skoncentrować się na klasyce. Po co w to wszystko mieszać divery ?. Poza tym, odpisałem na Twoje zapytanie odnośnie mechanizmu. Czy wiadomość dotarła ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jeszcze jedna opcja - nowy Master Geographic. Moim zdaniem, jedna z najbardziej udanych tegorocznych nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna opcja - nowy Master Geographic. Moim zdaniem, jedna z najbardziej udanych tegorocznych nowości.

 

Nie widziałem jeszcze nowego modelu na żywo (tylko zdjęcia). Ale w modelu poprzednim czegoś mi brakuje. Nie chodzi mi o tarczę, ale zegarek jako całość nie przemawia do mnie do końca. Jak dla mnie, przy całym wielkim szacunku dla marki JLC, to akurat ten model przy GO Senator Chrono XL wygląda jak uboższy brat (mam nadzieję, że niektórzy na forum mnie nie zlinczują :) :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W nowym modelu znacząco poprawili design. Wygląda dużo lepiej. Polecam Wam fotki z WatchProsite. Jest tam sporo zdjęć z tegorocznymi nowościami...

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście design nowego modelu zdecydowanie ciekawszy. Z tym, że w starym nie chodzi mi do końca o design. Coś po prostu w tym zegarku nie do końca mi leżało i nie potrafię za bardzo sprecyzować co. Chyba "nie zaprzyjaźniliśmy się" od razu. Chociaż będę miał okazję jeszcze nie raz go obejrzeć, więc niewykluczone, że przekona mnie bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas Vacheron Constantin wprowadzi do oferty nową wersję Overseas i to na własnym kalibrze. Może okaże się, że to jest to czego szukasz ???.

 

Wiesz coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Portugieser z manualnym naciągiem za duży, to proponuję zegarek od JLC, ale o mniejszej średnicy. Mam na myśli Master Ultra Thin Moon 39. Jeżeli nie masz zegarka do garnituru, to może warto byłoby skoncentrować się na klasyce. Po co w to wszystko mieszać divery ?. Poza tym, odpisałem na Twoje zapytanie odnośnie mechanizmu. Czy wiadomość dotarła ?.

 

Tak Mariusz, wiadomość dotarła, dziekuję. Nie odpisywałem bo byłem myślami już na wakacjach. Co do wyboru, to naprzymierzałem się przez ostatnie 2 tyg. troche tych zegarków (myśle, że ok. kilkdziesiąt), i wydaje mi się, że wiem co będę chciał realizować w dalszych kolejnościach.

 

Największe na mnie wrażenie zrobił jednak diverek AP. Mam teraz spory ból głowy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.