Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

JLC vs GO vs Vulcain

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A o takim GO nie myślałeś?

Mnie ten lekko vintage'owy dreszczyk strasznie kręci w tym modelu. A zaprojektowany pięknie jak Max Bill tylko, że z wysokiej półki.

 

glashutteoriginalsenato.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że myślałem - piękny jest :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę dziadkowy....nie pasował by do Michała tak mi się wydaje. Mocno vintage. DLa faceta po 50tce nadaje się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zaprezentowane tu zegarki są świetne :) żadnego z nich niestety na żywo nie widziałem, ale gdybym miał wybrać ten jeden to byłby to JLC :P najbardziej przypadł mi do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ma racje, aczkolwiek naprawne piękny jest to zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że myślałem - piękny jest :P

 

Zgadzam się że piękny. Niestety moge to tylo powiedzieć na podstawie zdjęcia :) na żywo nie widziałem GO. Vulcain dobrze że odpadł. JLC widziałem. Jest piękny. Ja bym osobiście jeśli by to miał być JLC wybrał bym z alarmem (koronki 2 lepiej wyglądają niż jedna). Jednak z diverów to bym coś innego wybrał. Było bo to IWC Aquatimer Deep Two albo IWC Aquatimer Automatic 2000. Są to powalające divery.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian, mam już Aquatimera :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian, mam już Aquatimera :P

 

Wiem. I zazdrosze Ci go. I to bardzo :) Dla tego bym wybrał GO mając już IWC. Po co mu robić konkurencje. Którą i tak wg mnie by nie wygrał. A żeby się kręcił w rotomacie to szkoda kasy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarną tarczą :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, mam te wszystkie zdjęcia, i nie tylko te - przegrzebałem pół sieci w celu uzyskania jak największej ilości zdjęć tego zegarka. Znajdz jasnej wersji, to jest sztuka ! Aktualnie mam tylko 4, w tym tylko jedno nadgarstkowe :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wszystko musisz widziec? :P Kup i zrób sobie nbiespodziankę! Jestem pewien na 120% ze biały wygląda w realu fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziankę, to ja sobie mogę robić kupując zegarek za 2-3 tys zł, ale nie za grubo ponad 20 :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moja opinia nowicjusza ma jakieś znaczenie ale JLC nie ma tutaj konkurencji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, podaj prosze referencje tego inżynierka - ciekawy.

 

Ulysse Nardin raczej nie, nie podoba mi się :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, podaj prosze referencje tego inżynierka - ciekawy.

 

Nie da rady...to na razie tylko pierwsza zajawka, pokazana w magazynie IWC.

Wiadomo jedynie, że 46mm, tytan, chronograf split-second.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pierwszy raz go na oczy widze :P

 

Masz jeszcze jakąś inną fote?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ :P

 

Kiedy toto wyjdzie do ludzi ? Wiadomo coś na temat ceny?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadmo...jak tylko pojawią się informacje i materiały, na pewno o tym napiszemy.

 

a jeśli chcesz sportowy zegarek, czemu nie HUBLOT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wychodzimy poza typy z ankiety to propozycja jest następująca:

 

Blancpain Fifty Fathoms!!

 

to będzie to!

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z FF się nie pokochaliśmy podczas przymiarki. Choć faktem jest, że to świetny zegar. Może kiedyś.

 

Łukasz, nigdy żadnego Hublota nie widziałem na żywo, może dlatego. Którego proponujesz? Fajnie jakbyśmy się zmieścili do 7 tys euro...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.