Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorka-5

Wakacyjny na gumie

Wakacyjny na gumie  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nosi mnie i muszę kupić coś wakacyjnego. GO kusi urodą mechanizmu i w ogóle, IWC kiedyś wydawał się za duży teraz myślę, że to fajny "kawał żelastwa", PAM mówi "spróbuj jak to jest nosić mnie" :D Co byście wybrali spośród tych trzech?

 

GO Sport Panorama Date

492_3_big.jpg

 

IWC Ingenieur Mission Earth

ml_image.1041002.jpg

 

OP PAM 320 GMT

IMG_0155.jpg

 

JLC Master Compressor Diving Automatic Navy SEALs

post-33726-0-79646500-1331853199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W galerii gdzie pokazywałem mój egzemplarz Pama, pisałeś, że te zegarki Ci nie podchodzą, są niewygodne, odstają Ci od nadgarstka - odpada. Inżyniera już masz więc też odpada. Pozostaje GO, i to na niego leci mój głos.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po raz pierwszy zaglosuje na Pama :) poprostu najladniejszy z tej 3 :D

Boze chyba mi odbilo glosowac na Pama :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W galerii gdzie pokazywałem mój egzemplarz Pama, pisałeś, że te zegarki Ci nie podchodzą, są niewygodne, odstają Ci od nadgarstka - odpada. Inżyniera już masz więc też odpada. Pozostaje GO, i to na niego leci mój głos.

 

No tak, ale bardzo pasuje mi mechanizm PAM-a, a do koperty pewnie mozna sie przyzwyczaić. Mojego Inge zamieniłbym juz na nowszy model. A GO ma super datownik, no i fajny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W galerii gdzie pokazywałem mój egzemplarz Pama, pisałeś, że te zegarki Ci nie podchodzą, są niewygodne, odstają Ci od nadgarstka - odpada. Inżyniera już masz więc też odpada. Pozostaje GO, i to na niego leci mój głos.

 

No tak, ale bardzo pasuje mi mechanizm PAM-a, a do koperty pewnie mozna sie przyzwyczaić. Mojego Inge zamieniłbym juz na nowszy model. A GO ma super datownik, no i fajny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO za werk, design, wykonanie, markę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO.Za niebanalny datownik.Inżynier leciutko z tyłu.Przeważyło że też stałem się posiadaczem Glashutte.Szkoda tylko że Muhle :D :D

Jakoś mi odpowiada teutońska surowość i powściągliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie, że mechanizm GO, skądinąd piękny i ciekawy, do tego typu zegarka może być zbyt delikatny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek234

Z tych trzech to Pam najfajniejszy. Pozostale jakies takie moim zdaniem nijakie. Nic oczywiscie nie ujmujac mechanizmom i trzymajac sie zasady, ze to kwestia gustu.

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie, że mechanizm GO, skądinąd piękny i ciekawy, do tego typu zegarka może być zbyt delikatny?

mógłbyś rozwinąć myśl, bo szczerze mówiąc nie rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę. IWC posiada układ absorbujący wstrząsy. Mechanizm Panerai już swym technicznym wyglądem budzi zaufanie. A konstrukcja mechanizmu GO wygląda delikatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na IWC - wg mnie najładnieszy z tej trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy propozycje to uznane marki, z własnymi werkami, ale GO stylistycznie jest dla mnie nijaki, IWC owszem ma swój styl, ale jak sam napisałeś to "kawał żelastwa":-)

PAM to niepowtarzalny i wyrazisty design, historia, no i jako jedyny pozwala pobawić się paskami, więc fun factor dużo większy od pozostałych.

Dlatego mój głos na Panerai, poza tym uwielbiam tą markę i sam czaję się już na kolejnego Pama:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem wielkim fanem GO, ale wybierając tylko po zdjęciach to chyba jednak wziąłbym PAM-a. GO na drugim, a IWC jakoś na zdjęciu mnie nie rusza. Co oczywiście nie oznacza, że na żywo nie zmieniłbym decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zegarki wygląda mi to tak:

 

1) GO taki "submarinerowy" wygląd (ale Panorama Date" dodaje mu smaczku)

2) IWC - bardzo męski, mocny zegarek

3) PAM jak to PAM :P komu PAM się podoba to będzie się podobał, komu nie to nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem GO z dwóch względów. Po pierwsze - wygląda bardzo klasycznie, lecz detale sprawiają, że jest oryginalny (Myślę tu o dacie i o kształcie wskazówek - o teutońskim wyglądzie, jak tu fajnie ktos napisał). Po drugie - wydaje mi się najmniej popularny z tych trzech, co tylko podnosi jego atrakcyjność. Fakty są takie, że Glashuette po prostu mnie urzekł swoim wyglądem, a pozostałe - są "tylko" bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos na IWC-wygląda najbardziej solidnie z całej trójki,podoba mi się jego surowość i prostota-jakość wykonania jest oczywiście bez zastrzeżeń(jak to IWC) I to jest jak dla mnie świetny zegarek na wakacje-ale nie koniecznie najładniejszy :rolleyes:


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO a zaraz po nim IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]

3) PAM jak to PAM :P komu PAM się podoba to będzie się podobał, komu nie to nie :rolleyes:

 

Tez tak myslalem :] a potem powoli cos drgnelo... potem jeden z Kolegów z forum przyniósł na spotkanie podstolika... i kurde lipa :[ trzeba zbierać... bo wsiąkłem całkiem. Wiec nawet jak komuś się nie podobał to trzeba... uważać :]

 

A no właśnie... zapomniałem... mój głos na PAMa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj glos na PAMa


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przyszedł czas coś kupić i jechać na urlop. Do ankiety dodałem JLC i zamieniłem PAM-a 321 na 320. Ciekawym jak teraz rozłożą się głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kupiłem ;) Jeden z zaprezentowanych czterech. Ale nie powiem który. Ciekawe, czy głosy w ankiecie potwierdzą mój wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC - umiarkowanie nie lubie.

 

Panerai - nie lubie i jeszcze mnie smieszy.

 

Ten niemiecki - to chyba jakas firma krzak, nigdy nie widzialem ich zegarka.

 

 

Wybor wiec dla mnie bylby jasny - JLC, a przed dodaniem go do ankiety, IWC w ostatecznosci.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.