Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
fotograff

Poszukuję

Recommended Posts

W dniu 26.10.2017 o 13:56, kumite napisał(-a):

Witam!

Poszukuję mechanizmu kompletnego, kwadransowego, z gongiem prętowym, mocowanie gongu na 3 śruby do tej skrzyni, dł wahadła ok 60cm. Może koledzy mają w katalogach taki typ, to poprosiłbym o wgląd, chodzi mi o rodzaj odbojów i mniej /więcej jakie mechanizmy były do takich skrzyń wstawiane. Skrzynia dąb czerwony amerykański, drzwiczki masyw. Pozdrawiam Piotr

Niezmiennie poszukuję górki do Hubera ok 1900r. Na wymianę, odkupić. Rozstaw kołków ca 29,30mm.

Pozdrawiam

piotr

post-67478-0-63490200-1509018782_thumb.jpg

post-67478-0-49466200-1509018960_thumb.jpg

Tutaj jest skrzynia do której poszukuję mechanizmu kwadransowego na gongi prętowe

W dniu 7.03.2021 o 12:31, motoolo napisał(-a):

Szukam budzika dokładnie takiego jak na zdjęciach

Ruhla-Wecker-blau-6.thumb.jpg.837ea591d776aec86992333f61f179eb.jpgRuhla-Wecker-blau-3.thumb.jpg.c503c855729731410e7f2046f2138e11.jpgRuhla-Wecker-blau-4.thumb.jpg.6006fac344103c2f27f6cd7f6f3c7f19.jpg

Chyba mam nawet w kilku odmianach kolorystycznych

Poszukuję wag do stojącego w typie jak na zdjęciu lub kontakt do osoby która wykonuje takie kopie. O oryginałach nawet nie marzę....

wagi Lenz.jpg

Masz na priv...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Poszukuję łańcuchy i zawieszkę wahadła do stojącego LFS. Nie wiem jak zmieniały się na przestrzeni lat, mechanizm z mojego zegara ma nr 1509. Typowy eklektyk. Dzięki

7 godzin temu, Magican napisał(-a):

Poszukuję łańcuchy i zawieszkę wahadła do stojącego LFS. Nie wiem jak zmieniały się na przestrzeni lat, mechanizm z mojego zegara ma nr 1509. Typowy eklektyk. Dzięki

Zawieszka , to jeśli masz resztki starej , to możesz pomierzyć , jeśli nie masz , to ma oko określ jaka wielkość i na Alleg....  ,  parę jest np. https://allegro.pl/kategoria/zegary-zegarki-mechanizmy-i-czesci-26078?string=zawieszka %2C sprężynka do zegara&bmatch=nbn-e2101-d3858-c3683-col-1-3-0429

Łańcuch ,  jeśli nie znajdziesz , to myślę , że możesz poprosić kolegę ,, atml "  , który na początku roku szukał i zlecił komuś dorobienie odpowiedniego łańcucha.  Myślę , że się nie pogniewa , iż wskazałem jego temat . 

Dzięki za pomoc. Chyba niezbyt jasno opisałem jakiej " zawieszki" szukam. Chodzi mi łącznik pomiędzy sprężynką a końcówką wahadła. Na allegro często jest opisana jako "transporterek", "zawieszka" i właśnie tego elementu mi brakuje. 

Dobry pomysł z dorobieniem łańcucha. Jeśli nic nie znajdę to już wiem kogo zapytać. Dzięki

Posted (edited)

Poszukuje, lub chętnie  zamienię szkło  ( wypukłe) do zegara kuchennego.

Poszukuję o średnicy 155mm a mogę wymienić na 150mm

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

Może ktoś ma podobny mechanizm w częściach / stanie około złomowym ? 
Poproszono mnie o ratunek. Sekcja bicia niekompletna. Brakuje wiatraczka, jednego koła... a drugie jest uszkodzone. Do odratowania, ale jeśli nie ma pozostałych - no to nie bardzo jest sens mechanizm rozkładać. 
Wiem, że sprzęt mało popularny, unikalny nawet. Ja u siebie w częściach - nic nie dobrałem. Wygląda, że jest to P54... ale sekcja chodu jest OK.  

Może ktoś akurat ma (?)

Bez-nazwy-1.jpg

Bez-nazwy-2.jpg

Bez-nazwy-3.jpg

Witam! Poszukuję górnego uchwytu włosa do GB . Z wypustem w dolnej częścina otwór  . Pozdrawiam

Zaczep.JPG

19 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

Dzięki, ale niestety nie ma. Więc nadal poszukuję 

6 godzin temu, llcoolm napisał(-a):

Dzięki, ale niestety nie ma. Więc nadal poszukuję 

64alibaba@wp.pl

Napisz do tego goscia mysle ze jeszcze ma.

Czasem dopiero po kilku dniach odpowiada

Poszukuje  mechanizmow  firmy  Telavox,wymienie  1/1  na  zegary wtorne  lub  inne  elektryczne

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

W dniu 20.07.2011 o 20:34, fotograff napisał(-a):

Tytułem próby powstał taki temat, wzorowany na lokalnych ogłoszeniach w Zegarkach Rosyjskich i Radzieckich.
Bardzo prosimy o zamieszczanie propozycji dotyczących wyłącznie poszukiwania zegarów i części do nich.

Wszelkie dalsze sprawy proszę kontynuować poprzez PW.

Pozdrawiam

Piotr

do usuniecia

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek