Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Jaki zegarek dla żony?

Męski czy damski  

31 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chcialbym sie Was poradzic - jaki zegarek wybralibyscie dla swojej polowki? :)

Nie chodzi mi tu o marke, tylko o panujace trendy/mode :)

Z tego, co pewnie zauwazyliscie, to duzo kobiet zaczelo nosic... meskie modele i taka moda sie utrzymuje. Dlatego chcialem sie Was zapytac. Czy szukalibyscie/doradzalibyscie swojej ukochanej zegarki o meskim charakterze/wielkosci czy jednak obracalibyscie sie wsrod zegarkow damskich?

 

Zapraszam do wypelnienia ankiety i choc krotkiego uzasadnienia :)

 

Dodam tylko od siebie, ze dla mnie kobieta z meskim zegarkiem wyglada... ciekawie a nawet... fajnie :) jednak nie z kazdym. Nie mam jednak pojecia pod jakim katem "dobrze" ;) doradzac aby potem nie bylo :)

 

 

Pozdrawiam

artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doradzam męski, ale to w dużej mierze zależy od charakteru kobiety. Wg mojej oceny, kobieta z silnym charakterem, twardo stąpająca po ziemi, fajnie wygląda z męskim zegarkiem - mnie się to podoba ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od wielkosci nadgarstka, sadzac po zdjeciach bielizny malzonki mojego przedmowcy (carlito to do ciebie) w innym temacie , jego zona ma potezny nadgarstek, nie wiem jak twoja lepsza polowa


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męski, ale bez przesady z rozmiarem. Np. taki Pontos.

Jest męski, a wydaje się być kobiecy.

 

MauriceLacroixPT6227-SS001-13E_big.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob, zaczynam podjrzewać, że wziąłeś te pantalony na poważnie ;)

 

Wracając do tematu, to moim zdaniem większość vintage pasuje kobietom.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od wielkosci nadgarstka, sadzac po zdjeciach bielizny malzonki mojego przedmowcy (carlito to do ciebie) w innym temacie , jego zona ma potezny nadgarstek, nie wiem jak twoja lepsza polowa

 

;)

 

Zgodzę się z Robnyc, w dużej mierze zależy od wielkości nadarstka i stylu bycia / życia. Bardzo małych zegarków, muszę przyznać, że widzę coraz mniej na kobiecych nadgarstkach...

Nie mniej jednak, raczej jestem za nieco większym, niekoniecznie męskim zegarkiem. Mam tu na myśli kopertę ok 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - ale ja nie chce sie skupiac na konkretnych modelach. Co mam doradzac i w jakich markach/modelach sie obracac wiem, tylko coraz czesciej patrze na te trendy i widze, ze... podobaja mi sie te "wielgachne" łocze na rekach pieknych kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-10703-0-91438700-1311277417_thumb.jpg

 

Dla mnie rozmiar zegarka CT na tym zdjęciu jest oczywiście wizualnie do przyjęcia. Moim zdaniem większe, wyglądaja trochę komicznie. Ale to tylko moja obserwacja. Zależy w jak dużym / małym zegarku kobieta czuje się najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśmy wybrali dla Żony męskiego Breitlinga- wygląda za***iście! ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę przyznać Marcin, że mnie zaskoczyłeś ;) nie miałem okazji widzieć kobiety z Breitlingiem na ręku. Może jeszcze mało widziałem :)

 

 

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Wstawiałem fotkę niedługo po zakupie, może przez weekend zrobię jakąś nową to wkleję ponownie.

42mm na ręku kobiety wygląda... ach, sam sex ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki - tu na milion procent nie chodzi o marke, tylko o to, ze moja polowka gryzie sie z tym, czy faktycznie jest sens ulegac modzie czy dac sobie spokoj i bezpiecznie kupic damski zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku zdecydowanie ulegać ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na męski ;) Super to wygląda. Chociaż w przypadku mojej żony kupiłem damski ale o dość dużej średnicy (41mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damski-bo to kobieta.a po za tym sama takie lubi ;) np Omesie :) no i wyglada to ladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już podobny wątek. Ja swojej żonie kupiłem Festinę rozmiar 45-46mm.

Wiem,zegarek duży, ale na nadgarstku ok 17cm wygląda całkiem fajnie.

Moim zdaniem rozmiar zegarka to sprawa indywidualna, każdy czuje się dobrze w innym rozmiarze. Żona przed zakupem przymierzała kilka, mówiła co jej się podoba reszta była dla niej niespodzianką.

Fotki były w temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku"

Pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widze, ze wiekszosc na meski by postawila :) i super ;)

Mojej coraz bardziej duze sie podobaja ale jak sadze nie wynika to z tego, ze swietnie dopasowane, tylko z tego, ze traktuje chyba ten zegarek jak... ladna bransoletke :) a tu co duze, to ladne :)

 

ps

ale zeby nie bylo, to pyta sie co i jakiej "jakosci" w srodku siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i duży :rolleyes: byleby nie przesadnie duży :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - musze pamietac o tym, ze to mam byc jeden zegarek do wszystkiego, bo zona jeszcze (na szczescie :P ) nie zachorowala jak my tutaj i nie musi miec kilku a jeden porzadny i uniwersalny, wiec raczej deepdea odpada :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz jej swoja kolekcje i niech sobie cos wybierze, dzieki temu bedziesz mial okazje kupic sobie nowy zegarek.....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz jej swoja kolekcje i niech sobie cos wybierze, dzieki temu bedziesz mial okazje kupic sobie nowy zegarek.....

 

To jest właściwe podejście :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojej kupiłem TH Monaco Lady, wersja z brylancikami, koperta 36 mm. Ma b. drobny nadgarstek, pomimo tego wygląda znakomicie. Z drugiej strony ma też maleńkiego (może 25 mm?) Zenitha vintage i też jej w nim dobrze. Piękna kobieta obroni się sama :-)


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą.

 

Moim zdaniem jeśli ma to być Jej jedyny zegarek, to zdecydowanie damski. Aczkolwiek w przypadku posiadania większej ilości czasomierzy jeden męski nie zaszkodzi :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak powyżej

damski , a w wypadku większej ilości można myśleć

 

jakiś Rolex Datejust stal/złoto - do wszystkiego pasuje i na wakacje można wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Witajcie,

chcialbym sie Was poradzic - jaki zegarek wybralibyscie dla swojej polowki? :)

Nie chodzi mi tu o marke, tylko o panujace trendy/mode :)

 

Nie znam się na trendach i modzie. Ja wybrałbym kobiecy odpowiednik zegarka jaki sam noszę. Czyli w moim przypadku Lady Royal Oak. Niestety kłopot w tym, że jej się mój zegarek w ogóle nie podoba. Twierdzi, że wygląda jak z kołka ciosany :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.