Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Jaki zegarek dla żony?

Męski czy damski  

31 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na oficjalnej stronie TH okazało się że Monaco bez chrono to teraz damski model. Od zawsze był to męski. Jak widać nawet sami producenci zaczęli produkować damskie zegarki w większym rozmiarze. A podobno rozmiar nie ma znaczenia :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłbym raczej na damski model. Ostatnio żonie wybieraliśmy i będzie damka w rozmiarze 35mm, ale ona ma bardzo szczupły nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bez różnicy, jaki się podoba . Kilka kobiet w mojej rodzinie nosi męskie zegarki i damskie, wszystko zależy od gustu :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz czasem na daty postów czy tak hurtowo lubisz odkopać tematy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosowalem na - jaki sie podoba

 

Ale np . moja zona nosi damskie zegarki two tone Cartier , ktory na jej reku wyglada na duzy i super sie prezentuje , ma dotego niebieskiego zlotego GP i rozowy z diamentami - super -

 

Ale jeeli jeden to chyba cos stalowego ewentualnie two tone , wiem ze nie chcesz sugestii co do marek ale i tak powiem ze ja bym wybieral pomiedzy Rolex, Cartier , Omega


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma swojego ukochanego JLC Reverso Duetto. Wg niej zegarek dla kobiety to biżuteria, która musi być:

1) w całości ze złota,

2) tylko na bransolecie, paski nie wchodzą w grę.

Glosuję na "jaki się podoba" :)

 

jlcreversoduetto.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za damskimi zegarkami z tego powodu, że często są to modele oparte na męskich odpowiednikach tylko zmniejszone, z dodanymi bezsensownie świecidełkami czy jakimiś idiotycznymi kolorami tarcz które jestem pewiem nie podobają sie samym paniom. Żadko można spotkać damskie zegary które naprawdę widać za od A do Z zaprojektowanie gruntownie z myślą o płci pięknej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadko można spotkać damskie zegary które naprawdę widać za od A do Z zaprojektowanie gruntownie z myślą o płci pięknej.

Wlasnie dlatego moja narzeczona ma PrimaLunę - od poczatku do konca kobiecy. Po prostu piękny. Moim zdaniem jednak rzeczywiście dla kobiet mogłoby byćwięcej ciekawych propozycji, zwłaszcza automatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna jest zafascynowana takim Breguet'em ponieważ widzi w nim nawiązanie do Salvadora Dali :rolleyes:

http://www.prestiget...7st~58~986.html

 

P.S. I co mnie dziwi jest mocno krytyczna jeśli chodzi o zegarki damskie w kwestii ilości błyskotek - tzn. nie podoba jej się jak jest naćkane na zegarku brylantów i innych świecidełek, ale bardzo się jej podobają takie detale jak we wspomnianym Breguet'cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nosi męskie zegarki :) i czasami nie chce oddać. Ale lepiej zapytać wybrankę...bo nie wszystkie preferują męskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Wy nosicie damskie zegarki? Majtki z koronką? Szpilki? Sukienki? A może torebki i broszki?

Nie nosicie? To czemu chcecie swoje kobiety stroić w męskie zegarki?

Naprawdę chcecie koniecznie zacierać różnice płciowe? Bo ja nie ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię kobiety w krawacie jak i z "męskim" zegarkiem na ręku. Oczywiście nie wyobrazam sobie kobiety z bardzo masywnym diverem ale proporcjonalny męski zegarek jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma kilka zegarków ale generalnie nie rozstaje się z jednym - Maurice Lacroix na bransolecie z brylantami (nie pamiętam nazwy) ma tez tendencje to podkradania moich zegarków i twierdzi że wygląda w nich niebo lepiej niż ja:) W każdym razie dla kobiety stawiałbym na brylanty!! - zawsze działają;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona powoli rozwija w sobie milosc do duzych zegarkow: zaczynala od Orisa 34mm, potem Cartier 35mm, Omega 36mm i teraz nastapil przeskok - przymierzala dwa razy i w nastepny weekend jedziemy kupic cale 40mm!!!

 

http://www.ernestjones.co.uk/webstore/d/8101485/christian+dior+christal+ladies%27+automatic+watch/


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.