Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Klub AA czyli- Aplikacje Androia

Rekomendowane odpowiedzi

Świat dzieli się podobno na tych co lubią iPhone OS i na tych co wolą Androida. Ten temat jest zdecydowanie dla tych drugich, bo chciałbym, żeby posiadacze smartfonów z androidem podzielili się tutaj swoimi doświadczeniami związanymi z aplikacjami dostępnymi w Android Market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się wstydzicie to może ja zacznę ;)

Należę do osób, które lubią aktywnie spędzać czas, więc najbardziej zainteresowały mnie aplikacje z działu "Zdrowie i fitness".

Aplikacją która sprawiła mi sporo frajdy jest CardioTrainer. Na początku aplikacja każe nam wybrać formę aktywności jaką mamy akurat ochotę uprawiać, potem pobiera mapę, łączy się z GPS i gdy zaczniemy np.biegać, wyrysuje na mapie dokładną drogę jaką przebyliśmy od początku do końca biegu, podając dodatkowo takie dane jak dystans, średnia prędkość, czas biegu i ilość spalonych kalorii.

LINK DO APLIKACJI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashlight, fajna latarka + dużo gadżetów, fakt, bardzo baterię żre, ale może się podobać, gdy zajdzie nagła potrzeba ;)

Cardiograph, bardziej jako gadżet, dla jaj, ale mierzy puls z niewielkim błędem w stosunku do urządzeń :)

Gmote, dla mnie porażka, nie wiem o co chodzi.

Unrar Free, doskonały rar do telefonu.

Koniecznie Angry Birds! Klasyka.

Z Pasjansów polecam Ace Solitare, bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejną ciekawą aplikacją jest My Traks, jest ona dedykowana dla ludzi lubiących piesze wędrówki i wypady w góry. Aplikacja łączy się z GPS i podobnie jak w Cardio Treiner rysuje na mapie szlak naszej wędrówki, zamiast spalonych kalorii pokazuje jednak wysokości nad poziomem morza na jakich znajdowaliśmy się w danej chwili, łączną sumę wzniesień, przebyty dystans, maksymalne i minimalne nachylenie, czas ruchu i średnią oraz maksymalną prędkość marszu.

LINK DO APLIKACJI

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jestem studentem, to oczywiście Wolfram|Alpha :)

Poza tym Star Solitaire, Live Hold'em Pro, do smsów Go SMS Pro, do zdjęć Vignette - dopiero z tym programem zdjęcia z aparatu 5mpx zaczęły jakoś wyglądać.

Do internetu Opera Mini - chodzi mi jakoś sprawniej niż Opera Mobile, Advanced Task Manager, ezPDF Reader (także przydatne na studiach :) ), File Manager i aplikacja Onetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., do smsów Go SMS Pro...

 

A w czym Go SMS Pro jest lepszy od standardowego programu do odczytywania smsów? Są może jakieś animowane powiadomienia o nowej wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką polecilibyście nawigację GPS? Ważne dla mnie jest to, by była offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym Go SMS Pro jest lepszy od standardowego programu do odczytywania smsów? Są może jakieś animowane powiadomienia o nowej wiadomości?

 

ten standardowy jakoś mnie denerwował. czy jako tako jest lepszy to nie jestem pewny. może jest trochę szybszy w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzależniony od Android Market :)

 

Polecam przede wszystkim:

- Astro - do przeglądania zawartości folderów na karcie i w pamięci telefonu

- Advanced Task Manager - do zamykania aplikacji działających w tle

- pożeracze czasu - Mouse Trap, Drag Racing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mouse trap mnie strasznie wciągnął, ale zawiodłem się i odpuściłem po tym jak kupiłem jakiśtam VIP w tym sklepiku za 1000 coinów i okazało się, że to nic nie dało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza obecnie aplikacja dla aktywnych jest Endomondo. Ma po prostu wszystko. Można dokupić czujnik pulsu na klate oraz czujnik kadencji na korbę do rowerka.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza obecnie aplikacja dla aktywnych jest Endomondo...

 

Ja przetestowałem już kilka i według mnie najlepszy jest Noom Weight Loss. Ta aplikacja to rozszerzona wersja Cardio Treinera, wzbogacona o dzienniki posiłków i wykres wagi ciała. W trakcie biegania leci muzyka, a spiker co jakiś czas informuje nas o przebytym dystansie i średniej prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam odtwarzacz RockPlayer Lite, odtwarza większość formatów video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do monitorowania aktywności używam runkeepera, ale nie wiem czy jest lepszy czy gorszy od mytracks i endomondo, po prostu na ten trafiłem i jest.

Poza tym korzystam (od czasu do czasu) z:

GPS Fix, Advanced task killer, es file explorer, image shack, bubble

 

Radardroid, nawigacji dobrej i darmowej też poszukuję.

 

ConvertPad się przydaje, bo u mnie nie było takiego domyślnie. Car mode też się przydaje, też nie było domyślnie.

 

I mój osobisty ulubieniec - Medscape. Sprawdzanie zastosowań leków, dawkowania, interakcji etc.

Edytowane przez qzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w Android Markecie można już płacić przez paypal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam grę Drag Racing :) - zarąbista. Zabawa zaczyna się dopiero na 5, 6 poziomie :)

 

Z przydatnych aplikacji na Androida wartych uwagi wydaje mi się jeszcze "SDrescan". Android ma to do siebie, że czasem ma problem z odświeżaniem zawartości karty ipewne pliki i foldery mogą być niewidoczne czasem. SDrescan jest w tej kwestii bardzo przydatny.

 

Mojego Desire Z używam też czasem jako ebook-readera. Do tej fukcji polecam: Moon+ Reader.

 

Jeśli chcecie kontrolować kompa za pomocą komórki, zainstalujcie na komórce i na kompie aplikację PocketCloud.

 

Z przydantych aplikacji polecam: 3Dwatchdog - kontrolowanie zużycia limitów internetowych.

Edytowane przez Flieger

The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nawigacji to co pilot.uzywalem na iphonie a teraz na galaxy s2

jak ktos lui czytac to polecam wattpad-ebooki po polsku duzy wybor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam grę Drag Racing :) - zarąbista. Zabawa zaczyna się dopiero na 5, 6 poziomie :)

Od kiedy wszedłem do Hall of Fame na 6 lvlu odechciało mi się grać dalej - 4800pkt to dopiero połowa drogi do 5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo biegam, bo po zimie zacząłem przypominać skrzyżowanie słonia z dzikiem... Biegałem też kiedyś, gdy przypominałem tylko dzika i zawsze na komórce odpalałem aplikacje Cardio Trener. Ostatnio ściągnąłem polską aplikację Navime i po ośmiu treningach wiem, że nie wrócę już do poprzedniej, ani nie złapię się za żadną inną. Navime ma za darmo wszystko to, co inne aplikacje, takie jak np. Endomondo mają w wersji PRO, do tego ma świetną stronę internetową, gdzie na profilu można oglądać swoje treningi i analizować je na różnych wykresach i tabelach. Polecam :)

 

http://www.navime.pl/index.xhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do biegania polecę Endomodo - prosty, funkcjonalny i mnie jeszcze nigdy nie zawiódł.

Jako manager plików oczywiście solid Explorer - intuicyjny, szybki, ma wiele więcej przydatnych funkcji od innych tego typu programów.

I oczywiście Tapatalk do przeglądania forum.

 

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Any.DO jeśli ktoś ma problemy z zapominalstwem. Genialna aplikacja!

AquaMail zjada na śniadanie fabrycznego klienta, mnogością opcji powala. Sprawdziłem płatną wersję AquaMail i MailDroid więc zdecydowanie polecam to pierwsze.

Battle.net Mobile Authenticator dla zabezpieczenia tokenem swojego konta ;) To tylko dla graczy.

Brightest - latarka.

Cerberus do zabezpieczenia przed złodziejami ;)

Endomondo oczywiście ;)

Evernote-notatnik z synchronizacja online

Logo Quiz - świetna gra

Relal Calc-rozbudowany kalkulator

Shazam - by móc odnaleźć każdy zasłyszany kawałek piosenki.

SwiftKey- do tuningu oryginalnej klawiatury

Torque + sonda bluetooth, diagnostyka dla posiadaczy aut grupy VAG


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Endomondo, ale żeby ta aplikacja była w pełni funkcjonalna, to trzeba zapłacić, a w Navime wszystko jest za darmo, do tego aplikacja jest polska i po polsku.

Co do Tapalika, to nigdy nie rozumiałem po co go używać, skoro na forum można pisać w smartfonie z pozycji przeglądarki, co jest wygodne i co najważniejsze pod tekstem nie wyskakuje nam taki kulfon-

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulfona można usunąć, u mnie pojawił się bo tapatalka reinstalowałem i po prostu zapomniałem ten napis usunąć.

Poza tym Tapatalk jest szybki i nie potrzebuje dużo transferu, korzystam z niego jak nie chce mi się peceta odpalać albo jak poza domem jestem.

Co do zdrowia i fitnesu to polecę "You are your own gym" - aplikacja to baza ćwiczeń do wykonania bez sprzętu czy siłowni, z wykorzystaniem jedynie własnej masy ciała. Ćwiczeń jest dużo, występują w łatwiejszych i trudniejszych wersjach, są dostępne zdjęcia i filmiki pokazujące jak dane ćwiczenie wykonać. Korzystam i jestem zadowolony.

Pozdrawiam Dawid

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę ciekawą aplikację do skanowania dokumentów i nie tylko, przy załatwianiu formalności z kredytem hipotecznym była nieoceniona, a nazywa się Camscanner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.