Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dommir

Moser vs Moser vs Moser

Moser vs Moser vs Moser  

77 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie klasyczny garniturowiec, to bez daty, i albo calkiem bez sekundnika, albo - z mala sekunda. Zatem moj glos na Mayu.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 2,wiem że to trochę niedzisiejsze ale szkoda że Monard nie jest mniejszy moim zdaniem tak klasyczny zegarek nie powinien być większy niż 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 2,wiem że to trochę niedzisiejsze ale szkoda że Monard nie jest mniejszy moim zdaniem tak klasyczny zegarek nie powinien być większy niż 38mm.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Taki zegarek 42mm nie jest szczytem understatement. Jest nadgarstkowym błyskaczem, którego nie da się pominąć. Ale błyskacz Monard - nadal jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3,2,1...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na nr 2 - Monard bez daty - rozmiarowo idealny, przepiękny zegarek, czysta klasyka w najlepszym wydaniu.

Osobiście najbardziej podoba mi się wersja 343.506-016 w palladzie, dla mnie ideał garniturowca, i niewiele droższa od wersji, którą podałeś :unsure:

Wersja Monarda z datą jakoś mnie nie porywa (i do tego cena +5tys.więcej), a Mayu owszem piękny, ale za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayu najpiękniejszy z tej trójki-wyjątkowy czasomierz


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Na korzyść Monard przemawia 7 dniowa autonomia chodu (wobec 3 dniowej Mayu - a to różnica duża), dyskretniejszy wskaźnik rezerwy oraz nieskazitelny styl garniturowej klasyki. Inna różnica techniczna to zakręcane złote szatony w Monard, w Mauy ich brak. Jest też zdaje się różnica w kolorystyce tarczy - w Monard jest srebrzysta. Wybrałbym Monard.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czym zakończyły się rozmyślania nad moserami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MAYU, zresztą w białym złocie też mu jest do twarzy -REF. 321.503-012

Pozdrawiam,

Mo(a)bius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Zorka wykopal temat ktory ma 9 miesiecy wiec raczej autor juz sie zdecydowal;). I tez jestem bardzo ciekaw co sie finalnie "urodzilo" chyba ze okres oczekiwania na dziecko od Mosera jest dluzszy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że koledzy odnaleźli stary temat, czuję się w obowiązku poinformować że z różnych względów nie zdecydowałem się na Mosera. Aczkolwiek nadal podobają mi się te zegarki.

Jak na razie przygarnąłem tego:

 

dsc0027yt.jpg

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Białe złoto i promienista tarcza - cudo! Też myślę o zmianie mojego stalowego Portugalosa na takiego. Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Portugalczyk. Bardzo...

Czy sprawdzałeś go może pod kątem punktualności? Dla mnie opinia o dużych odchyłkach dobowych IWC 5001 jest właściwie jedynym powodem powstrzymującym przed zakupem.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, chociaż dla mnie Twój pierwszy pomysł był zdecydowanie ciekawszy :lol:

Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.