Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartheck

Spotkanie podstolika krakowskiego :D

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie!

 

Mam taką oto propozycję - spoptkajmy sie podstolikiem krakowskim i pogadajmy o zegarkach i nie tylko. Proponuję wspólne ustalenie terminu i miejsca (niekoniecznie na Rynku czy na Kazimierzu). Czekam na sugestie i mam nadzieję, że spotkanie takowe dojdzie do skutku.

Pierwsza propozycja terminu i miejsca (pozwalam sobie :( ) to Restauracja Eureka na ulicy Ułanów 41 (dojazd linią 124) - środa 26 lipca godzina 19:30.

Co Wy na to?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

W moim przypadku sroda nie jest najlepsza - ale jesli ten termin bedzie odpowiadal wiekszosci to sie pojawie :D

Miejsce - moze faktycznie nie trzeba na Rynku na oczach setek osob pokazywac nasze "sprzety" :( Akurat na Ułanow mam blisko z pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce dla mnie też bardzo ok, ale nie teraz, prosze :( Po 16 wychodzę z pracy, potem do ok. 21 bawię się w brygadę remontową i tak jeszcze ze dwa tygodnie mnie czeka :?


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z częścia postulatów proponuję przenieść spotkanie na przyszły tydzień aby mieć czas na zarezerwowanie terminu.

 

potem do ok. 21 bawię się w brygadę remontową

 

Radku zaproś nas do siebie, brygadą Ci pomożemy :(


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Wobec tego jaki dzien mamy sobie rezerwowac? 2 sierpnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Rezerwujcie,rezerwujcie!Ja gadałem z Tessiem o tym przed spotkaniem klubowym,a on się teraz urlopuje.Może faktycznie trochę późniejszy termin byłby lepszy.I może jakoś w weekend?(Głupio tak w czwartek w pracy z bolącą głową :twisted: )Zresztą radźcie-dostosuje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedni pomysł z tym spotkaniem.

A im szybciej ono dojdzie do skutku, tym lepiej 8)

Mi pasuje prawie każdy dzień, może czwartek byłby już lepszy od środy, w ten dzień już coś się dzieje w mieście jakby przyszło co do czego... :(:D


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ten piątek (w piątek zawsze coś dzieje) ? Chętnie spotkałbym się w rynku lub na Kazimierzu, ale jeżeli wolicie inne miejsce to się dostosuję. Trzeba jeszcze wyciągnąć Radka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piątek też wchodzę, choć na sobotę muszę świezutki być :?

ale jak to wyjdzie w "praniu" to inna rzecz :twisted:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

To co?Piątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o piątku myśli Bartek, Radek i Szymon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Dla mnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też ok, teraz ustalmy gdzie. Moje propozycje to:

Kazimierz - Kolanko

okolice Rynku - Re

Rynek - Jaszczury

poza Rynkiem - Eureka


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w rynku - to można spotkać się przy wejściu do Jaszczurów i zostać lub iść gdzie indziej (jest kilka opcji - ok. 300 knajp w okolicy :(). Na Kazimierzu np. pod wejściem do Tajemniczego Ogrodu i reszta jak wyżej :wink: Nie wiem gdzie jest Kolanko :oops: albo wiem, tylko nie wiem, że to Kolanko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolanko to taka mała knajpka z ogródkiem na tyłach umiejscowiona na ulicy Józefa 17 (mają zagrychę jakby co :( )


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem 8)

 

Niech reszta się wypowie i ustalimy konkretną godzinę i miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi jedno gdzie sie spotkamy, ważniejsze gdzie potem wylądujemy 8)

 

Tessio, jak sądze przygotujesz jakiś referat na spotkanie?

:(


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tessio, jak sądze przygotujesz jakiś referat na spotkanie?
Tak, oczywiście :(

 

Powiem Ci w końcu co z tą koszulką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może godzina 19:30 przy Św. Wojciechu (w zakolu na przeciwko wylotu Grodzkiej)? Pomysł ze spotkaniem pod wejściem do Jaszczurów nie jest do końca ok, ponieważ tam kursuje masa ludzi i stoi ogródek. Ale gdzie się udamy w końcu? Co myslicie o Re (na Krzyża)? Jest tam spory ogródek i ceny dobre :( A moze Black Gallery?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie Re. Fajny ogródek i Pilsnerka nawet mają, ale tam jest tak spokojnie... :wink: no i nie wiem czy nie za ciemno co by se na cudze popatrzeć... :roll:

 

Spotkajmy sie gdzieś i wtedy zdecydujmy. Przed Jaszczurami faktycznie moze być kłopot z identyfikacją. Może brama Pod Baranami? I ewentualnie na słowo wstepne do Bambusa czy jak to sie tam nazywa teraz:?:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze być barania brama :( a godzina pasuje?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co następuje: piatek 28 lipca godzina 19:30 Brama Pałacu Pod Baranami :(


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam trzem pasuje, ale poczekajmy aż wypowiedzą się pozostali...


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Osobiscie wybralbym Kolanko :(

Ale ok - ustalilismy Rynek, tylko proponuje lekką modyfikacje miejsca. W kolejnej bramie jest zegarmistrz (w tej bramie jest chyba wejscie do Showtime)- tam sie spotkajmy :) Bedzie od razu w klimacie :D

Godzina pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.