Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartheck

Spotkanie podstolika krakowskiego :D

Rekomendowane odpowiedzi

Samo miejsce nie jest sliczne ale maja tam naprawde niezla pizze i pyszne lane piwo.No i zalatwie rabat nie ukrywam.No i sie zmiescimy..Jest tez lane proseco co nie jest czesto spotykane..

Niewaska zakaska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł bo nie zrozumiałem - jakie to miejsce?

 

Jesli mozesz to zarezerwuj - jak nie to jak zarezerwuje warsztat bo wielu pomyslow nie bylo:)

 

Pozdrawiam

 

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ok - reszta tez pewnie zaakceptuje.

 

Prosze zarezerwuj stolik dla 15 osob:) na piatek na 19.00

 

Pozdrawiam

 

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten piątek???? Wchodzę!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę.

Tym razem żadna rodzina mi nie przeszkodzi :)

Mam jeszcze jedną propozycję co do lokalu. Jest na ul. Poselskiej 9, niejaki Pub Katedra z imponującym wyborem piwa, bywa min.:

Krajan: Irlandzkie, Nakielskie Jasne, Nakielskie Ciemne, Koźlak, Miodowe, Miodowe Czarne, Porter;Amber: Żywe, Grand, Złote Lwy, Koźlak;Fortuna: Srebrny Smok, Złoty Smok, Czarny Smok, Czerwony Smok, Czarne Miodowe; Czarnków: Noteckie Eire, Noteckie Jasne; Jagiełło: Magnus, Origo, Mocny. z beczki Tyskie i Perła.

Wchodzi ok. 40 osób. Nie wiem jak z rezerwacją ale mogę się zorientować jak będzie zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym pubie pewnie z jedzeniem słabo a z historii podstolików wynika ze towarzystwo zawsze głodne przychodzi.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym pubie pewnie z jedzeniem słabo a z historii podstolików wynika ze towarzystwo zawsze głodne przychodzi.. :)

Faktem jest, słabo. Zawsze można pomyśleć o przemieszczeniu się tam chociaż z Kazimierza to kawałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony do Kampanii Kuflowej jest blisko, a tam z jedzeniem jak wiadomo jest lepiej niż nieźle.

Z trzeciej strony jeżeli chodzi o uderzenie w dym to Kazimierz ma niewielką konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kampanii to raczej tanio,swojsko i super piwo bo zarcie to totalnie pod turystę i nic rewelacyjnego tam nie ma(w mojej opinii wiekszosc nawet mega słaba)

Juz poruszalismy temat kampanii i faktycznie w piatek bedzie tam kociol co nam nie jest chyba na reke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wspomniałem KK. Po paru piwach finezja smaku żarcia nie ma już takiego znaczenia. Kiedyś mieli super Żywca, po zmianie chyba na Tyskie nie byłem, a swoją drogą jestem ciekaw której klasy Tyskie mają bo to bazowe jest na granicy akceptacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, ja bym z checia poznal kolegow w "realu" ale w Krakowie bede dopiero po 20tym.

 

Jesli chodzi o kulinaria to smialo moge polecic Polakowskiego na Miodowej; jedzenie super i cenowo tez dobrze.

Jak chodzi o miejsce gdzie spokojnie mozna pogadac i wypic cos dobrego, bez wrzeszczacych turystow i landrynek to polecam Dom Polonii. Jest to tuz obok Wierzynka. Troche zalatuje zeszla epoka (seta i luneta :) ), ale spokoj i na pewno bedzie mozna sie podelektowac zegarkami(i nie tylko)

Po doswiadczeniach z kilku ogrodkow na rynku gdzie podwojna wodka z cola smakuje jak kola o smaku wodki, polecam Dom Polonii.

 

Pozdrawiam i milej zabawy.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wspomniałem KK. Po paru piwach finezja smaku żarcia nie ma już takiego znaczenia. Kiedyś mieli super Żywca, po zmianie chyba na Tyskie nie byłem, a swoją drogą jestem ciekaw której klasy Tyskie mają bo to bazowe jest na granicy akceptacji.

Maja Tyskie i jak na lane jest pyszne.

Zaryzykujmy w zakasce bedzie slabo to sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli konkretnie?, bo ja hmm.... dawno nie byłem :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, to jak Paweł zrobi rezerwację to mam nadzieję, że nam tutaj potwierdzi czas i miejsce :)

Postaram się być, będę podnosił frekwencję :)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwione godzina 20 piątek Niewąska Zakąska ul.Wąska 2 sala nasza,rabat 10% bo tyle tam mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zatem "niewąsko" :D

 

do zobaczenia!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po urlopie :D

Odpadam :D. Każdy inny piątek tylko nie ten :D

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.