Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartheck

Spotkanie podstolika krakowskiego :D

Rekomendowane odpowiedzi

moje info było z artykułu w Chronosie, ale nie pamiętam jaki numer, kiedyś był tam obszerny artykuł o G.

chyba że coś poknociłem....

Edytowane przez BONGO

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba coś poknociłeś.... :P

 

Przeglądnąłem ten artykuł ze trzy razy, był w Chronosie 4-2006

Gerald Genta pracował dla takich firm jak Patek Philippe, Audemars Piguet, Jaeger Le Coultre, Bvlgari, Cartier, Hermes, Fred, Omega, Henri Stern, Universal Geneve, IWC, Benrus a także dla Rejiro Hattori'ego z Seikio (sześciokatna koperta) oraz Timex i Porsche.

 

Jeśli chodzi o B&M to inspiracją dla dwunatokątnej koperty był ponoć pomysł wywodzący się z samej firmy a konkretnie ilość godzin na tarczy zegarka - stąd 12 kątów.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba coś poknociłeś.... :D

 

Przeglądnąłem ten artykuł ze trzy razy, był w Chronosie 4-2006

Gerald Genta pracował dla takich firm jak Patek Philippe, Audemars Piguet, Jaeger Le Coultre, Bvlgari, Cartier, Hermes, Fred, Omega, Henri Stern, Universal Geneve, IWC, Benrus a także dla Rejiro Hattori'ego z Seikio (sześciokatna koperta) oraz Timex i Porsche.

 

Jeśli chodzi o B&M to inspiracją dla dwunatokątnej koperty był ponoć pomysł wywodzący się z samej firmy a konkretnie ilość godzin na tarczy zegarka - stąd 12 kątów.

czyli błędy mniemania mnie uwiodły....ale teraz sam się zastanawiam skąd mi się coś takiego wzięło. Bo był czas że się dość mocno interesowałem Gentą i w sumie do każdej z wymienionych firm potrafię podać konkretny model. A skąd BM :P ??? mi się przyplątało. Ale jak coś to i tak go kup:P


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że sama stylistyka o podobny okres mogły być powodem zbieżności. Sam też miałem wątpliwość z tychże powodów :P

 

Który model Omegi projektował Genta?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, nie wpadłem na to.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze bylo miec przez pare dni swiadomosc ze to co sie ma na ręcę to od genty:)B)

 

Szkoda ze nie od niego ale dla mnie i tak jest bardzo ladny i nic to nie zmienia:)

 

pozdrawiam i do zobaczenia nastepnym razem

 

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze bylo miec przez pare dni swiadomosc ze to co sie ma na ręcę to od genty:):)

 

Piotr, musisz zatem podtrzymać świadomość i ziścić zakup, o którym rozważałeś na spotkaniu - Genta jak żyw będzie B)

 

 

Szkoda ze nie od niego ale dla mnie i tak jest bardzo ladny i nic to nie zmienia:)

 

Wg mnie też to niczego nie zmienia, Riviera jest bardzo udanym modelem i dlatego pewnie już nie leży w Aparcie :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

może nie jest to najlepsze miejsce na tego typu ogłoszenia ale, jeśli któryś z klubowiczów mieszkających w krakowie szuka kogoś kto w noc sylwestrową mógłby popilnować mieszkania,auta czy jakoś inaczej jeszcze pomóc czy popracować to proszę pisać na PW

(pracodawca mnie troszkę oszukał a pieniądze na studia z nieba nie lecą :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu ucichło, może przed feriami jakiś kufel piwa w fajnej knajpce by obalił ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku,

 

beny ma racje - czas leci a my sie jeszcze nie widzielismy.

 

Z uwagi na to ze ferie blisko proponuje sie zobaczyc w ten piatek - 3 lutego. Godzina 19.00. Tym razem proponuje Mieta Resto bar na Krupniczej 19.

 

Prosze dajcie znac kto bedzie to zarezerwuje miejsce. Dajcie tez znac tym co tu nie zagladaja a przychodza na spotkania.

 

Do zobaczenia.

 

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 luty może być.

Chociaż kupiłem spontanicznie fajnego sikora i pewnie do piątku nie dojdzie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze dojdzie i wtedy zobaczymy co tam zakupiles.

 

Ja przyniose rowniez cosik nowego:)

 

pozdrawiam

 

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, a pozostali? Bracia, bogno, tesio, tejot, paweł, darecki, bartheck, jakukbos i pozostali?

 

bedziecie?


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piatek - 3 lutego. Godzina 19.00. Tym razem proponuje Mieta Resto bar na Krupniczej 19.

 

Świetny pomysł :))

Ponieważ lokal ten należy do mojego znajomego zrobiłem rezerwację dla 10 osób na godz. 19-tą na nasz Klub i zagwarantowałem 10 % rabat + karty zniżkowo-rabatowe dla miłosników i uczestników Forum oraz Klubu.

Rezerwacja jest w sali dla palących :) - bardzo przytulna i kameralna. Trzeba po przyjściu powołać się na moje ustalenia (z24) z właścicielem panem Markiem Schechtelem :)))

Ja niestety mam wyjazd służbowy - ale życzę milego spotkania!

 

pozdrawiam - Krzysztof (z24)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za rezerwacje i za rabat - to jedna z moich ulubinych ostatnio knajpek - rabat sie przyda:)

 

do zobaczenia


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady. Piotrek mówił,że raczej też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się ale nie obiecuję :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie żona puści to będę :)

A tak poważnie to muszę sprawdzić jakie plany ma ta moja niewiasta na piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś to nie idzie tak jak trzeba.

Tessio - myślałem, że zrobimy wymianę łoczów do zdjęć.

Mnie 3 luty pasuje, ale jak ma być mało ludzi to może inny termin będzie lepszy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mi ten piątek pasi a kolejnych kilka piątkowych niestety nie. mam już ekspektatywe na wyjście przyznana przez radę nadzorczą więc powinienem dotrzeć. i przywlokę nowy nabytek. in- house.... Vintage....


Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie za zimo? :) :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety , w tym terminie nie dam rady :)((.

Rozumiem że przekładka spotkania nie wchodzi w grę ..?

Edytowane przez Calisia1

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.