Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Latający Aviator

Rekomendowane odpowiedzi

Wspólnie z Poljot Euro i patronami medialnymi zorganizowaliśmy konkurs ?Latający Aviator?.

Zachęcam: Latający Aviator

 

Pełna zapowiedź konkursu brzmi tak:

 

Przy okazji odbywającej się do końca września w salonie odCzasu doCzasu wystawy ?Aviator na Radom Air Show 2011?, jej organizatorzy i wspierający wystawę patroni medialni przygotowali konkurs dla sympatyków zegarków i awiacji.

Salon odCzasu doCzasu w swojej szerokiej ofercie marek zegarkowych, posiada także grupę zegarków rosyjskich, w tym markę Aviator. Jej zaangażowanie w organizację Radom Air Show 2011, w naturalny sposób stworzyło okazję do specjalnej prezentacji, nowych i wyjątkowych ? po raz pierwszy wykonanych w Szwajcarii i noszących oznaczenia ?Swiss made? zegarków marki Aviator. Także naturalną, dalej idącą konsekwencją tejże wystawy, jest zorganizowanie konkursu dla przyjaciół salonu odCzasu doCzasu, dystrybutora zegarków Aviator ? firmy Poljot Euro, miesięczników: Manager MBA i Pilot Club Magazyn, kwartalnika Chronos i portalu Polska Biżuteria.

Uczestnicy zabawy muszą wykonać zdjęcie współczesnego, czy też historycznego zegarka produkcji rosyjskiej lub radzieckiej w ?ujęciu lotniczym?. Tolerancja zakresu zgodności przedstawianych zdjęć z określeniem ?ujęcie lotnicze?, jest zdaniem organizatorów bardzo duża.

Niezależnie od konkursowych upominków ufundowanych przez firmę Poljot Euro, ciekawa formuła i możliwość porównania różnych zegarków i różnego ich odbioru przez swoich właścicieli, zachęca do wzięcia udziału w zabawie.

Więcej informacji o wystawie: http://www.zegarki.i...l/czas_aviatora

i konkursie: http://www.zegarki.i...tajacy_aviator/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rado Air Show ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie samych zegarków to naprawdę warto je zobaczyć na żywo. W mojej opinii jednym z najciekawszych rozwiązań jest wahnik w kształcie śmigła. Niestety nie można tego obejrzeć w katalogu dlatego wrzucam zdjęcie.

 

Wahnik

 

Wygląda naprawdę nieźle. A wy co o tym myślicie ?


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł świetny. Pytanie tylko jak wygląda w rzeczywistości bo z tego co pamietam wahnik w aviatorach wygładam jakby był z plastiku, ale to moze być jedynie moje wrażenie.

 

No i druga rzecz ktora mnie zastanawia to jak z jego efektywości - czy jest w stanie w szybkim czasie naciągnąć sprężyne? Masz może jakieś dane w tym zakresie?

 

pozdrawiam

 

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł świetny. Pytanie tylko jak wygląda w rzeczywistości bo z tego co pamietam wahnik w aviatorach wygładam jakby był z plastiku, ale to moze być jedynie moje wrażenie.

 

No i druga rzecz ktora mnie zastanawia to jak z jego efektywości - czy jest w stanie w szybkim czasie naciągnąć sprężyne? Masz może jakieś dane w tym zakresie?

 

pozdrawiam

 

pd

Odpowiem, bo się mocno przyglądałem wahnikowi i macałem te zegarki u nas w salonie.

W modelu PVD jest czarny, w stalówkach stalowy. Wygląda to ok, szczególnie, że werk jest bez zdobień, wahnik rekompensuje to i całość ma mocno techniczny wygląd. Masa jest rozłożona pod śmigłem na połowie wahnika, więc nakręca - czy efektywnie, nie wiem, wydaje mi się, że tradycyjny zdecydowanie żwawiej śmiga, ale to trzeba by zrobić porównanie nosząc dwa różne zegarki przez taki sam czas.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bremont to ladniej rozwiazal:

 

bremont2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bremont to kompletnie inna bajka, inna półka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety tu juz z cena zupelnie przegieli. Ale zegarek fajny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.