Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dotyczy reklam na górze strony, mianowicie czy nie można jakoś ujednolicić sposobu ich otwierania?

Część da się otworzyć klikając prawym przyciskiem i wybierając opcję "otwórz w nowej karcie"; część otwiera się w nowej karcie klikając lewym przyciskiem; a jeszcze inne otwierają się zamykając okno forumowe.

Rozumiem, że związane jest ze sposobem zamieszczania tych reklam (java czy coś w tym stylu).

Jako, że się nie znam to pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze jedno pytanie w związku z reklamami- czy górna prawa reklama też zasłania wam otwierane swoje menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się te reklamy i tak rozjeżdżają w dowolną stronę, w zależności od tego, na jakim kompie i jaką przeglądarką akurat otwieram forum...

 

przyłączam się do postulatu ich ujednolicenia :unsure:


Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odświeżam temat - własnie zainstalowałem sobie IE9 - myślałem, ze nigdy tego nie powiem, ale działa znacznie szybciej i lepiej niż Mozilla. ;)

Niestety, jak na razie tylko strona zegarkiclub.pl/forum działa niepoprawnie na tej przeglądarce. Wszytkie reklamy są rozjechane, cała strona wygląda znacznie gorzej.

Czy da się coś z tym zrobić, szanowny Administratorze ;)

 

Pozdrawiam,

Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

temat nie jest mi obcy, ale tematyka CSS już niestety tak, więc cały czas pracuję nad tymi reklamami. Problem taki, że mamy reklamy mieszane - graficzne oraz flashowe.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozumiem. Mam nadzieję, że problem z czasem zostanie rozwiązany. Trzymam kciuki :D

Pozdrawiam,

Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzimy na stronę i ukazują się nam reklamy, taka ich natura. Ale jak przechodzimy już do wybranych działów, to w dobrze zrobionych stronach reklamy się już nie ukazują. Za każdym razem długie czekanie aż się kolejne obrazki wyklarują, jest narażaniem użytkownika na koszty. Pewien umiar byłby tu bardzo wskazany. Dobrym przykładem może być strona CNC, gdzie reklamy tak monotonnie nie wyskakują, ale można podejrzeć fragment pierwszej i ostatniej wypowiedzi w sprawie. Może warto się na takich wzorować. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.