Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Piotr Ratyński

Co chciałbym zmienić w treści regulaminu i dlaczego.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy odnośniki w stopkach do ofert sprzedaży zegarków, np na forumowy bazarek są zgodne z obowiązującym regulaminem?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jakoś jest schludnie "schowane" w sygnaturze (stopka) to wg mnie nie ma problemu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję, nie chciałem zrobić czegoś wbrew ustaleniom.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jakoś jest schludnie "schowane" w sygnaturze (stopka) to wg mnie nie ma problemu.

 

Dostałem za to 2pkt

 

"Nie możesz oferować zegarów poza bazarkiem. Spamujesz o sprzedaży w każdym możliwym wątku."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Stopka pod postem a spam w każdym poście to różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptem pod 3 postami był link na bazarek i nie wiedziałem o tym, że tak nie można.

 

Było, minęło, jak z równością jest każdy wie, są równi i równiejsi  (patrz żarty, żartami), Twój post polityczny jakoś nie został skasowany, dla czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bo jestem równiejszy B)

 

Zaraz sprawdzę i sam go sobie usunę.

Gwoli ścisłości ja tam nie sprzątałem.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem równiejszy B)

 

Zaraz sprawdzę i sam go sobie usunę.

Gwoli ścisłości ja tam nie sprzedałem.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum od 2011 roku, mam większy staż od wielu obecnie aktywnych użytkowników a nadal mam podpis "nowy użytkownik". Chciałbym się dowiedzieć, czy ten podpis kiedyś zniknie?


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ta reputacja użytkownika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij to zobaczysz. Suma "lajków" które dostałeś i które przyznałeś.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tarant napisał:

Kliknij to zobaczysz. Suma "lajków" które dostałeś i które przyznałeś.

 

Klikam i nic się nie pokazuje, przyznałem lajka i nic się nie zmieniło. Te nowe forum w ogóle jest jakieś niedorobione... Gdzie się podziała "Moja zawartość"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz o jeden więcej od chwili. Nie wiem jak to zliczanie działa, nie jestem autorem silnika tego forum. Ale why so serious???

P.S. Szukajcie, a znajdziecie :

1591541931_FireShotCapture201-ZawartoLestaf-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.9980d13a2f71867e9e99ba434d6adb91.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Lestaf napisał:

Klikam i nic się nie pokazuje, przyznałem lajka i nic się nie zmieniło. Te nowe forum w ogóle jest jakieś niedorobione... Gdzie się podziała "Moja zawartość"?

https://zegarkiclub.pl/forum/profile/24452-lestaf/reputation/


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz działa, ale w jaki sposób ilość otrzymanych lików (pokazuje mi 6) ma się do tych szczegółów poniżej, gdzie widać, że przyznano ich wielokrotnie więcej? Nie żeby zależało mi na jakichś lajkach, po prostu próbuję zrozumieć czy ten cały system ma w sobie jakiś sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam masz info o 6? Daj screen.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w ogóle jest przypięty regulamin Forum?

Nie widzę go na stronie głównej, nie widzę go w dziale "Przedstawiamy się", wyszukiwarka też go nie pokazuje...

 

Ja nie widzę, czy zniknął?

 

Co robić? Jak żyć? Dajcie link proszę


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby administracja zmieniła to zdanie w regulaminie bazarku:

1)      Przez użytkownika mogą być założone maksymalnie 2 tematy i w ciągu 30 dni założyć nie więcej niż dwa tematy, przy czym w jednym temacie nie można oferować więcej niż 2 przedmioty (np. zegarki lub zegary) lub 5 przedmiotów (paski, bransolety, czy części).

Jest to regulacja napisana z pogwałceniem zasad polszczyzny i logiki. To zdanie jest niepoprawnie sformułowane. Ma błędy gramatyczne i składniowe. Bełkot jednym słowem. Wymierzanie kar na jego podstawie jest nieuczciwe. W dodatku szeregowy użytkownik nie ma żadnego narzędzia, jakim mógłby sprawdzić kiedy publikował poprzednie, skasowane już ogłoszenia. Musi to sobie sam notować albo pytać moderatora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gio napisał:

Ja chciałbym żeby administracja zmieniła to zdanie w regulaminie bazarku:

1)      Przez użytkownika mogą być założone maksymalnie 2 tematy i w ciągu 30 dni założyć nie więcej niż dwa tematy, przy czym w jednym temacie nie można oferować więcej niż 2 przedmioty (np. zegarki lub zegary) lub 5 przedmiotów (paski, bransolety, czy części).

Jest to regulacja napisana z pogwałceniem zasad polszczyzny i logiki. To zdanie jest niepoprawnie sformułowane. Ma błędy gramatyczne i składniowe. Bełkot jednym słowem. Wymierzanie kar na jego podstawie jest nieuczciwe. W dodatku szeregowy użytkownik nie ma żadnego narzędzia, jakim mógłby sprawdzić kiedy publikował poprzednie, skasowane już ogłoszenia. Musi to sobie sam notować albo pytać moderatora. 

 

Czy sądzisz, że im więcej razy to napiszesz, to problem szybciej lub w ogóle zostanie rozwiązany? To tak nie działa.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.