Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Piotr Ratyński

Co chciałbym zmienić w treści regulaminu i dlaczego.

Recommended Posts

A jak to działa? Może czegoś nie wiem.

Bo nie rozumiem jak można w ogóle coś takiego opublikować. A zmiana na zrozumiałe i poprawne brzmienie to kilka minut roboty. Przecież nie chodzi o to, żeby taka zasada nie obowiązywała, tylko żeby była napisana po polsku i w zrozumiały, jednoznaczny sposób.

A czytałeś moje posty z lipca ubiegłego roku?

Za mało ćwiczysz, żeby trafić do Ministerstwa, czy chociażby zrozumieć zasady jego funkcjonowania ;)

Pozdrawiam

Piotr

Proszę, nie piszcie w tym temacie o bazarku.

Pozdrawiam

Piotr

Guest entwistle100

A takie fajne forum było i bazarek!

Edited by entwistle100

Nie ma to jak zaistnieć w nośnym temacie i narzekać, pisząc wcześniej jeden post na rok 😂

Po kolejnym poście nowego forumowicza, w którym ten pyta o wartość zegarka, przyszła mi taka myśl do głowy, żeby tuż przed założeniem konta, po kliknięciu „Zapoznałem się z regulaminem”, użytkownik został skierowany do krótkiego testu/egzaminu potwierdzającego wiedzę (pytania zamknięte na które da się odpowiedzieć tak lub nie).

Przykładowo:

1. Czy przyjąłem do wiadomości, że na forum nie wyceniamy zegarków, w związku z czym nie należy pytać o wartość ani cenę?

2. Czy zdaję sobie sprawę, że pytając o zegar lub zegarek należy przedstawić zdjęcia w dobrej jakości, najlepiej prezentujące mechanizm?

Dopiero po dwukrotnym wyborze „Tak” konto zostanie założone. Wiem, że nie jest to powszechna praktyka i część osób może się zniechęcić, co sądzicie?

3 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Sądzę że jak byłeś mały to lubiłeś wyrywać muchom nóżki i skrzydełka ....⁉️

A na poważnie, ludzie jacy są, tacy są i zmiana mentalności, nawyków i takich tam to praca iście syzyfowa. Częściowo udało się to takim praktykom i teoretykom jak W.I. Lenin, Adolf H czy Juzef Stalin. O kosztach nie wspomnę, dlatego prościej i obopólnie korzystniej jest zaakceptować ułomności umysłów naszych bliźnich. Amen :rolleyes:

Szczerze? Odebrało mi mowę.

4 minuty temu, Christo napisał(-a):

Ktoś musiał otworzyć Ci oczy ‼️

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Guest Noodles
W dniu 1.02.2022 o 21:13, Jędrula.wawa napisał(-a):

Sądzę że jak byłeś mały to lubiłeś wyrywać muchom nóżki i skrzydełka ....⁉️

A na poważnie, ludzie jacy są, tacy są i zmiana mentalności, nawyków i takich tam to praca iście syzyfowa. Częściowo udało się to takim praktykom i teoretykom jak W.I. Lenin, Adolf H czy Józef Stalin. O kosztach nie wspomnę, dlatego prościej i obopólnie korzystniej jest zaakceptować ułomności umysłów naszych bliźnich i nauczyć się z nimi żyć. :unsure:
Współczesne nauki społeczne wynalazły nowy model podejścia do zagadnienia i dlatego zaistniały takie pojęcia jak dysleksja, dysgrafia czy nawet „sprawny umysłowo inaczej”, co czyni życie łatwiejszym i mniej stresogennym. 

Amen :rolleyes:

Twój post świadczy o ogromnej ignorancji. Jest także obraźliwy. Do tego mylisz podstawowe pojęcia. "Dysleksja" to nie jest pojęcie z zakresu nauk spolecznych, tylko wiedza medyczna ujęta w Międzynarodowej statystycznej klasyfikacji chorób i problemów zdrowotnych czyli ICD-10. Jest to aktualna wersja obowiązująca w Unii i w Polsce. W oparciu o nią NFZ rozlicza się np ze szpitalami.

Screenshot_20220207-091256_Chrome.thumb.jpg.d4e5ed2f4bbfc5a1de87bd009a2ca134.jpg

Co dalej Jędrula? Depresja to za Twoich czasów też pewnie nie istniała? Tylko sobie ludzie wymyślili taką głupotę obecnie?

Jestem na tym forum m.in. po to, żeby nie czytać o polityce i religii tylko o zegarkach. Twój post miesza to wszystko. Ręce opadają.

W dniu 1.02.2022 o 21:16, Christo napisał(-a):

Mnie również. Pozwoliłem sobie zgłosic jego post do moderacji.

Edited by Noodles

Pytanie, czy na Forum może powstać dział "zamienię zegarek na zegarek"  czy jest to sprzeczne z regulaminem ?  

Forum jest dla klubowiczów. Regulaminy są tylko aby utrzymywać porządek na forum. Jeśli zaistnieje duża potrzeba stworzenia takiego działu to możemy to rozważyć. Proszę tylko wziąć pod uwagę wciąż rosnące koszty utrzymania forum. Np. ostatnio, kilka dni temu została dokupiona dodatkowa przestrzeń dyskowa. Chętnych do korzystania z forum przybywa, chętnych do jakichkolwiek wpłat na rzecz klubu niestety nie.