Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzana

Tag Heuer Carrera Day Date vs.Omega Seamaster Planet Ocean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar kupić zegarek i niestety nie wiem,który wybrać.Jestem zdecydowany na jeden z dwóch jak w tytule.Trochę bardziej podoba mi się TH,ale jako firmie ,chyba bardziej ufam Omedze.Proszę o opinię o wyżej wymienionych zegarkach i pomoc w zakupie.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie opinie.

Grzana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Omega PO, mam i nie zamieniłbym na Tag'a.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to chyba nie ten dzial a po drugie, to napiszesz cos wiecej o swoich potrzebach/oczekiwaniach etc? Bo jak chcesz po prostu kupic znany i dobry zegarek, to z obu mozesz wybierac w zaleznosci, ktory sie bardziej podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba zegarki świetne,jakość bardzo dobra zarówno TH jak i Omegi -obie firmy zacne tak więc powinieneś wybrać ten który bardziej Ci się podoba B)


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega.

 

Miałem oba i choć sprzedałem to mechanicznie Omega bez porównania z TH(dokładność dzięki Co-Axial,rezerwa chodu-Omega po odłożeniu znacznie dłużej pracowała niż TH).

Wizualnie TH może się bardziej podobać, wygląda na większą. Omedze przydałby się rozmiar 44mm. 42mm to trochę mało a do 45,5 trzeba mieć kawał mięcha w nadgarstku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ja mam przeciętny obwód nadgarstka a Omega PO BS wygląda na nim ok, przynajmniej moim zdaniem.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to kwestia indywidualna.

 

Ja teraz mam dwa zegarki IWC 44mm i pomimo także przeciętnego nadgarstka nie wyobrażam sobie mniejszego rozmiaru(ani większego,mierzyłem 45,5mm i wyglądał już śmiesznie).Generalnie świetnie leżą te IWC na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne pytanie. Bo jesli pytasz - który lepszy? Myślę, że to nieistotne. Są różnice techniczne, ale - powiem trochę sarkastycznie - można z nimi jakoś żyć. Jeśli miałbym CI poradzić - co zrobić? Idź do sklepu i przymierz jeden i drugi zegarek. Co on "mówi" do Ciebie? Zobacz, jak sekundnik płynie po tarczy. Jakie uczucie powstaje w Tobie w tym momencie? Teraz wyobraź sobie, że czar nowości pryska.Używasz go na codzień. Jak użyteczny jest dla Ciebie kazdy z tych czasomierzy? Znów - zobacz ten zegarek jako część swojej codzienności. Co teraz "mówi" on do Ciebie? Czy nie ma jakichś denerwujących detali? Czy nie nudzi Cię? Ja nie używałem ani TH ani Omegi, nie wydaję tyle na zegarki. Ale miałem już kilka typów na ręku. I wiem, że niektóre, bardzo popularne - wogóle mi nie pasowały. Trzeba wyrobić sobie własne zdanie. Również co do wielkości. 60 lat temu zegarki miały 33-35 mm, przeguby nie stały się większe, więc mówienie, że 42 mm to trochę mało - jest raczej przejawem mody, czy może czegoś innego. Nie ma to jednak żadnego racjonalnego uzasadnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym PO, dla mnie praktycznie nie ma słabych stron. Jednak to Ty wybierasz, więc tak jak radzi Kolega wyżej, koniecznie przymierz obydwa przed zakupem. Czasem bywa tak, że zegarki, które bardzo nam się podobają, po założeniu na nadgarstek nie robią już takiego wrażenia, jak na renderach w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.