Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MarcinMarcin

Poszukuje instrukcji w j. polskim do casio G-shock modół 5081 (GA-100-1A1ER)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam zegarek casio G-Shock moduł 5081 (GA-100-1A1ER) i poszukuje do niego instrukcji obsługi w języku polskim, czy ktoś posiada takową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez potrzebuje instrukcje do tego zegarka. bylby bardzo wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!... Nie mam doświadcznia w sprawach forum i nie wiem o co cho ale byłbym wdzięczny za instrukcję do casio 5081 z góry dziękuję!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam zegarek CASIO G-SHOCK GA-100 modul: 5081 i rowniez poszukuje do niego instrukcje w jezyku polskim. Jezeli ktos takowa posiada prosilbym o kontakt na PW lub na forum. Z gory dziekuje i Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam zegarek casio G-Shock moduł 5081 (GA-100-1A1ER) i poszukuje do niego instrukcji obsługi w języku polskim, czy ktoś posiada takową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widzisz że co najmniej 2 użytkowników tego forum ma tą instrukcję więc napisz do nich pw a nie zaśmiecasz forum to po 1 a po 2 do próśb o takie instrukcje jest podklejony temat. Czy tak trudno zadać sobię chociaż troszkę trudu? Raczej nie, ale po co najlepiej wejść na forum od razu po rejestracji i zacząć prosić o pomoć nie stosując się do panujących regół na owym forum, myślę że wszyscy Ci z chęcią pomogą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym was prosić o podesłanie mi instrukcji do zegarka GA-100-1A1ER.

To prezent komunijny dla mojego cheśniaka a ja zakupiłem zegarek zagranicą.

 

Zapytałem niemalże wszystkich poprzednich rozmówców na priv. Dzwoniłem na infolinię zibi. Nikt nie moze mi pomoc :(

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Z góry dziekuje,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie link tyko wisac moduł po angielsku siema i miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poprosic pana zibiego mnie podesłał za darmo moze miał chwile słabosci ale do mojego mam gw i mu slicznie podziekowałem niewział ani grosza listonosz przyniusł byłem zaskoczony jego reakcja islicznie mu dziekuje p.zibi za instrukcje kontakt znalazłem na internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem tutaj nowy więc jeśli popełniam jakieś błędy proszę o sprostowanie

 

Pilnie poszukuje instrukcji obsługi w języku Polskim do zegarka Casio GA-100-7AER. Modół 5081.

 

Zakupiłem dziecku na komunie tańszy zegarek niż w sklepie na aukcji internetowej bez polskiej instrukcji obsługi. Dziecko ma komunie w najbliższą niedziele ja ja nie potrafie na podstawie angielskojęzycznej isntrukcji naweto go nastawić.

 

Serdecznie dziękuje Państwu za pomoc !!!

 

Pozdrawiam

 

Michał Sz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje instrukcje obslugi w jezyku polskim do CASIO G-SHOCK GA-150-7 bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz z linku powyżej instrukcję do GA-100. Obsługa obydwu modeli jest identyczna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam ten sam zegarek casio G-Shock moduł 5081 (GA-100-1A1ER) i poszukuje do niego instrukcji obsługi w języku polskim.
Wiem, że został podany link do pobrania instrukcji ale mi się pobiera plik w notatniku a gdy go otwieram nic tam nie ma ;/
Mógłby ktoś wysłać mi tą instrukcje na email [email protected] byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artmix

Witam , jeśli ktoś ma to też POPROSZĘ o instrukcję po polsku  do GA-100 moduł 5081

Pozdrawiam - Artur

mam po polsku do GW-3500B jeśli toś chce

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosił bym o wysłanie instrukcji po polsku dla modelu GA-100 B  moduł (5081). Pozdrawiam podaje mój mail [email protected] i czekam na pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po temacie z instrukcjami błąka się link do tejże instrukcji. Przejrzyj kilka ostatnich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden link z którego da się ściągnąć ale przy okazji trzeba się zarejestrować na stronie a tego nie chce robić ! wolałbym żeby mi na maila ktoś wysłał np. w pdf 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 18 stronie jest, bez żadnych rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.