Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "bezdusznik " się trafił  dzięki forumowemu koledze  :D

post-28251-0-51624800-1558074363_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Wiedziałem, że ma potencjał, ale potrzebował uzdrowiciela :) Piekny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Łucz jest często spotykany, to taką  Czajkę na 3056 znalazłem pierwszy raz i to w super stanie !czajka%20i%20%C5%82ucz%20kwarc.JPGczajka%20kwarc.JPG

Taką czajkę kupiłem w 1983r niestety padła po 2 latach,oddałem do naprawy i przepadła na wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta 3050 Kwarc.

Stan przeciętny, ale sprawny kwarc I generacji.

 

post-2232-0-40850700-1563998239_thumb.jpg

 

post-2232-0-35826100-1563998269_thumb.jpg

 

Całkiem to fajne :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna elektronika. Gratulacje.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Czajka "Big Blue" doczekała się okrągłej siostrzyczki :D

Marcin dzięki :)

 

post-28251-0-06728200-1564151068_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Urocza parka, miło zawiesić oko  :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) Trafiła w dobre ręce. 

Nie napisałeś, że wymagała naprawy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne stany , zwłaszcza poliot ,potrafi na jednej baterii chodzić ponad 3 lata inne tak do roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do specjalistów od kwarców. Czy w Sławie Pepsi były dwa rodzaje tarcz "wewnętrznych", tj. niebieska i czarna/grafitowa? Moje pytanie wynika z faktu, iż ostatnio miałem w ręce taką Sławę z grafitową wewnętrzną tarczą. Teraz nie wiem, czy były takie wersje produkcyjne, czy też to efekt wieloletniego wpływu czynników zewnętrznych, np. promieni słonecznych.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znalazłem takiego poljota, niestety nie żyje. Czy ktoś z forum posiada na sprzedaż werk 2460? Będę wdzięczny za pomoc. Przy okazji pytanie - czy można wymienić samą elektronikę razem z cewką, bez rozbierania reszty?

 

Z góry dziękuję za pomoc

post-86551-0-47599900-1571128150_thumb.png

Edytowane przez saren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zakupiłem właśnie świetnie zachowanego Poljota na werku 3056. Ładnie "cyka" leżąc na plecach. Przy zmianie pozycji na boczną niestety zatrzymuje się. Sprzedawca mówi, że to wina słabej baterii... Ale mam wątpliwości. Czy jest na to jakaś rada i czy znacie jakiegoś majstra, który to ogarnie. No i co może być przyczyną?

Teoretycznie mógłbym go zwrócić ale zważywszy na super stan chciałem go zachować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zakupiłem właśnie świetnie zachowanego Poljota na werku 3056. Ładnie "cyka" leżąc na plecach. Przy zmianie pozycji na boczną niestety zatrzymuje się. Sprzedawca mówi, że to wina słabej baterii... Ale mam wątpliwości. Czy jest na to jakaś rada i czy znacie jakiegoś majstra, który to ogarnie. No i co może być przyczyną?

Teoretycznie mógłbym go zwrócić ale zważywszy na super stan chciałem go zachować.

Na bank masz uwalony czop na kole odbierającym napęd z silnika.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do autora tematu. To lokalny guru kwarcowy na forum


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do specjalistów od kwarców. Czy w Sławie Pepsi były dwa rodzaje tarcz "wewnętrznych", tj. niebieska i czarna/grafitowa? Moje pytanie wynika z faktu, iż ostatnio miałem w ręce taką Sławę z grafitową wewnętrzną tarczą. Teraz nie wiem, czy były takie wersje produkcyjne, czy też to efekt wieloletniego wpływu czynników zewnętrznych, np. promieni słonecznych.  

Witam

Według mnie ( chociaż specjalistą żadnym nie jestem) w Tych Sławach stosowano tarcze niebieskie. Kolor czarny /grafitowy to tak jak jak piszesz wpływ czynników zewnętrznych . Oczywiście to jest tylko moje zdanie oparte na własnym doświadczeniu z tym modelem i zdjęciach w sieci. Właśnie mam taką "czarną" do naprawy . Na zdjęciu widać ,że po zdjęciu wewnętrznego ringu była kiedyś niebieska.

post-28251-0-35855100-1574356031_thumb.png

post-28251-0-91094100-1574356188_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być wieloletnie oddziaływanie, może nawet wystarczyć jeden dzień na plaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam historii tego zegarka, ale nie jest wykluczone, że masz rację z tym plażowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.