Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafalzkrakowa

Biały czy czarny

Biała czy czarna tarcza ?  

79 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nudzą was już te czarne rolexy/zegarki :P ?, explorer to chyba jeden z nielicznych zegarków który fajnie wygląda z białą tarczą, tak się patrzę po swoich zegarkach; czarny, czarny, czarny, czarny, więc może coś dla odmiany :D

Otóż to, bierz białego :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno wyjscie , kup dwa :P . Ja tak kiedys mialem kupilem dwa te same divers jeden z biala tarcza drugi z czarna i po problemie :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno wyjscie , kup dwa :P . Ja tak kiedys mialem kupilem dwa te same divers jeden z biala tarcza drugi z czarna i po problemie :)

 

I to jest bardzo sluszna koncepcja :D .


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za czarnym


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila a przekonacie mnie do czarnego nudnego rolexa :) , myślałem że głosy rozłożą się mniej więcej pół na pół , a tu czarny wygrywa w cuglach (co ma znaczenie przy ewentualnej odsprzedaży jak już się znudzi :P ).

Jak dadzą 100% rabatu na drugiego , to biorę dwa :D


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolex mnie nie rusza zaprezentowane modele tym bardziej.

 

wybierając "mniejsze zło" stawiam na uniwersalną czerń.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek w "tym typie " - czarna tarcza , tradycyjny kontrast , czytelność.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie czarny-bardziej wyrazisty,czarna tarcza świetnie kontrastuje z srebrną kopertą i bransoletą


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na czarną,ale ta biała tarcza hmm, faktycznie, może iść lekko "pod prąd" i kup sobie białą?...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl - zdecydowanie czarny. Po zastanowieniu się i dokładniejszym obejrzeniu zdjęć chyba jednak biały.

Ostatecznie głosuję na białego, ale przed kupnem wolałbym chyba jednak go zobaczyć na żywo. Tylko po zdjęciach kupiłbym czarnego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bialy - bardziej przyciaga wzrok, czarny taki jakis ponuras :lol:

 

P.S. Fajnie miec taki dylematy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu czarny wygrywa w cuglach (co ma znaczenie przy ewentualnej odsprzedaży jak już się znudzi :lol: ).

Tylko, że po kolejnych paru latach sytuacja się odwróci i biały może być bardziej w cenie, bo będzie go mniej na rynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na białego, choć czarny pewnie jest bardziej uniwersalny. Ale ja lubię "pod prąd"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny -klasyk.

Biały - oryginał.

Ogólnie za dużo napisane na tarczy - to psuje odbiór zegarka, zwłaszcza białego, bo w czarnym - jakoś to uchodzi.Chyba pomarańczowe wstawki lepiej współgrają z czarnym niż z białym.

Biały ciekawszy. Jednak czarny wydaje się bardziej spójny.

Ja jednak wybieram białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy.

Ktos pisal ze czytelnosc jest lepsza u czarnego - nieprawda. Juz na WUS to sprawdzali.

 

P.S. Moze Submariner ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo czarny:)


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy.

Ktos pisal ze czytelnosc jest lepsza u czarnego - nieprawda. Juz na WUS to sprawdzali.

 

P.S. Moze Submariner ?

Więc nie tylko mnie się wydaje, że biały jest dużo bardziej czytelny ;) . Myślałem nad subem jednak 42 mm zwyciężyło; 42 mm to taki kompromis wielkości i wygody noszenia.

W kruku mają pojawić się pod koniec września ? zobaczymy na żywo co wygra; biały czy czarny ;)


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.