Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

Ostrzeżenie przed oszustem

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Was ostrzec przed oszustem, który już na kilku forach zdążył naciągnąć sporo osób. Niżej link do forum nurkowego z taką tematyką:

http://forum-nuras.com/viewtopic.php?p=234661&sid=dbdda5074b146d2bd9db36c9c38d77a6#234661

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że gość nie zawitał do Nas ale strzeżonego.....


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, tylko łapy upier....


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Stos ! Ja bym go zapoznał bliżej z praktykami Vlada Tepes'a ! Nauczył by się że sie TAK nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zostałem oszukany przez allegro, i co się okazało, po zgłoszeniu sprawy na policje... z prokuratury dostaje informacje o umorzeniu sprawy. Powód był taki: z konta allegro użytkownika od którego kupiłem przedmiot sprzedawał jego kolega, po przesłuchaniu obu żaden sie nie przyznał. Uznano że: sprawca nieznany, miejsce czynu nieznane.

 

Oczywiście napisałem odwołanie i uznano je na szczęście, sprawa dalej się toczy. Facet oszukał jeszcze kilku ludzi (w sumie 5), a chcieli to umorzyć. PARANOJA !

 

Kary dla oszustów powinny być surowsze, możę by się im odechciało. Tak na dobrą sprawę dostanie maksymalnie jakieś zawiasy plus zwrot kasy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek trafiłem na ten wątek, patrze, że ten osobnik działa prawie na każdym forum, na forum gdzie jestem zarejestrowany też było ostrzeżenie przed tym gościem: http://www.wedkowanie.net/topics69/uwaga-na-oszusta-everlast90-hexo-vt13402.htm


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby go namierzyć po koncie bankowym i publikować jego dane! wtedy oszukani mogli by z nim "porozmawiać" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym powściągliwy w samosądach. To może być słup (np. nieświadom procederu emeryt), albo osoba, której dane osobowe zostały wykradzione.

 

W przedstawionym forum jest post:

Tu się nie ma co szczypać tylko zgłosić na policję. Teraz się już takimi zajmują. Kiedyś się dałem naciągnąć na allegro. Kasa wpłaciłem, towaru niet. Zgłosiłem na policję, znalazło się jeszcze kilka osób i sprawa wylądowała w sądzie. Gość dostał 3 lata w zawiasach na 5 i całość kasy wszystkim poszkodowanym ma zwrócić w ciągu 3 lat albo pójdzie pierdzieć w pasiaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 letni czas na zwrot ZRABOWANEGO mienia jest moim zdaniem NIEDORZECZNY ;/ polskie prawo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zastawić na niego sidła albo wnyki !

A jak go znajdziemy to .... Na Pal ! Oblejemy benzyną i podpalimy ! :unsure:

Zwołamy wszystkich , których oszukał.

Przyniosę gitarę , zrobimy kółeczko i pośpiewamy sobie !

Będzie ciepła iście rodzinna atmosfera !

A na koniec wsuniemy wątróbkę popijając Chianti !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) ależ tak nie można ! Ależ tak nie można.. Chianti do wątróbki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi Jump.. zawiodłem się na Tobie.. - jak tak można?! :)

 

 

 

...benzyna taka droga a Ty chcesz ją marnować!

Rozpałką, rozpałką do grila go! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ale wczesniej..to wziernik i pól kilo soli

lub bardziej wyrafinowane to wspomniany wziernik i dwa głodne szczury które wczesniej kosztowały mięsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poza torturami... to jakoś się sprawa wyjaśniła? oszust namierzony? widział ktoś jakieś dodatkowe informacje na innych forach?

 

ps. lewatywa z kwasu solnego też nie zaszkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.