Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RUSKI

Ostrzeżenie przed oszustem

Recommended Posts

No nieźle, tylko łapy upier....

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Na Stos ! Ja bym go zapoznał bliżej z praktykami Vlada Tepes'a ! Nauczył by się że sie TAK nie robi :)

ja zostałem oszukany przez allegro, i co się okazało, po zgłoszeniu sprawy na policje... z prokuratury dostaje informacje o umorzeniu sprawy. Powód był taki: z konta allegro użytkownika od którego kupiłem przedmiot sprzedawał jego kolega, po przesłuchaniu obu żaden sie nie przyznał. Uznano że: sprawca nieznany, miejsce czynu nieznane.

Oczywiście napisałem odwołanie i uznano je na szczęście, sprawa dalej się toczy. Facet oszukał jeszcze kilku ludzi (w sumie 5), a chcieli to umorzyć. PARANOJA !

Kary dla oszustów powinny być surowsze, możę by się im odechciało. Tak na dobrą sprawę dostanie maksymalnie jakieś zawiasy plus zwrot kasy ;/

Dzięki za Info.

gdyby go namierzyć po koncie bankowym i publikować jego dane! wtedy oszukani mogli by z nim "porozmawiać" :unsure:

Byłbym powściągliwy w samosądach. To może być słup (np. nieświadom procederu emeryt), albo osoba, której dane osobowe zostały wykradzione.

W przedstawionym forum jest post:

Tu się nie ma co szczypać tylko zgłosić na policję. Teraz się już takimi zajmują. Kiedyś się dałem naciągnąć na allegro. Kasa wpłaciłem, towaru niet. Zgłosiłem na policję, znalazło się jeszcze kilka osób i sprawa wylądowała w sądzie. Gość dostał 3 lata w zawiasach na 5 i całość kasy wszystkim poszkodowanym ma zwrócić w ciągu 3 lat albo pójdzie pierdzieć w pasiaki.

3 letni czas na zwrot ZRABOWANEGO mienia jest moim zdaniem NIEDORZECZNY ;/ polskie prawo ...

Ja proponuje zastawić na niego sidła albo wnyki !

A jak go znajdziemy to .... Na Pal ! Oblejemy benzyną i podpalimy ! :unsure:

Zwołamy wszystkich , których oszukał.

Przyniosę gitarę , zrobimy kółeczko i pośpiewamy sobie !

Będzie ciepła iście rodzinna atmosfera !

A na koniec wsuniemy wątróbkę popijając Chianti !

Jimi Jump.. zawiodłem się na Tobie.. - jak tak można?! :)

...benzyna taka droga a Ty chcesz ją marnować!

Rozpałką, rozpałką do grila go! :)

Guest mrovka

ale wczesniej..to wziernik i pól kilo soli

lub bardziej wyrafinowane to wspomniany wziernik i dwa głodne szczury które wczesniej kosztowały mięsa

a tak poza torturami... to jakoś się sprawa wyjaśniła? oszust namierzony? widział ktoś jakieś dodatkowe informacje na innych forach?

ps. lewatywa z kwasu solnego też nie zaszkodzi :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.