Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Nasz artykuł-zegarki z automatycznym naciągiem w LOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jeszcze przed wydaniem sierpniowym miesięcznika "Logo", w którym to ukaże się rzeczony artykuł, napisać jego (artykułu) dzieje.

Piszę "naszego", bo choć to sam przygotowałem materiały to pomoc uczestników forum była znacząca, a dzieje artykułu... i tak ułożyły się zupełnie inaczej.

Jak może wiecie przed rozpoczęciem pisania zapytałem między innymi o długość tekstu, i otrzymałem odpowiedź - około 4-ry tysiące znaków (ze spacjami).

Oczywiście jest mi niezmiernie trudno pisać o zegarkach, a jeszcze gorzej jest pisać krótko, więc gotowy tekst miał nieznacznie ponad... 8 tysięcy znaków. Przygotowany materiał jest tutaj: http://www.zegarki.info.pl/542/

Pani redaktor (Magdalena Rosłaniec) powiedziała, że to zbyt dużo, i że zobaczymy co można z tym zrobić.

W sierpniowym wydaniu zobaczycie zupełnie inny i bardzo krótki tekst.

Moja opinia na ten temat:

Uważam, że to co się stało jest... genialną formą współpracy.

Dzięki niej Logo ma marytorycznie dobry i ciekawie napisany i w stylu gazety artykuł.

Ja jestem zadowolony - artykuł podpisany jest moim nazwiskiem (i informacją i naszym klubie, oczywiście).

Materiał może służyć innym do przygotowanie kolejnych opracowań, może też być opublikowany w prasie bardziej "lifestylowej" lub nawet branżowej - zobaczymy.

Oczywiście jestem ciekaw Waszej opinii o treści przygotowanego materiału.

O artykule, możemy podyskutować - jak się ukaże.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu gratulacje ! !

 

 

Stosowanie rotomatów jest oczywiście wskazane dla każdego zegarka mechanicznego (...) funkcjonalnie konieczne dla zegarków wyposażonych w rozbudowane systemy wskazań a szczególnie w tak zwany „wieczny kalendarz”.

... chyba, że mają system 'rapid calendar correction' (opatentowany przez PP), jak np. Patek Philippe 5002 (naręczny) oraz PP Star Caliber 2000 (kieszonkowy):

post-330-0-62588600-1330520666.jpg

/zaznaczyłem na czerwono /

... ale takich szczęśliwców jest b. niewielu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. W miarę krótka i przystępna informacja na temat. Może zbyt mało szczegółów technicznych - niestety media mają swoje prawa. Tak trzymać i oby więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadek "Patka" tylko potwierdza regułę, choć ppzyznam, że nie słyszałem o tym patencie.

Ciekawostka.

Ile to się można na tym forum nauczyć !

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam wlasnie wrocilem z kiosku:) z nowym LOGO:) artykul o zegarkachz naciagniem automatycznym jest super:d naprawde !! gratuluje Panie Wladku:) piekne te zegarki i sam artykul pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władek pisze dobry tekst, a redakcja myli podpisy Tissotów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan
Władek pisze dobry tekst, a redakcja myli podpisy Tissotów :?

Myli takze podpisy Candino. Ale... co tam, swiat kreci sie dalej a i tak najwazniejsza jest autoreklama. Czyli prezes ogłosił sie/nas/forum w masowcu jakim jest Logo i to jest najwazniejsze. Oby tak dalej panie Władku. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł, chociaz szkoda, że obcięty o połowę. :D

Ale przeczytałem obydwa.

 

Pozdrawiam

Marek

[/url]


=====================

DW-6900BD-6T + G-303B-3AVER + GW-9200-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jużdawno jest, a ja zapomniałem sie pochwalić.

Dla wszystkich, którzy nie kupili tegoż numeru LOGO:

Władek

logo0001.jpg

logo0002.jpg

logo0003.jpg

logo0004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.