Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bolanty

Złota Moskwa

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie jaka jest aktualna rynkowa cena Popularnej radzieckiej złotej Moskwy tej 12,5 g złota 585,oczywiście dla kolekcjonera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rynkowa uzależniona jest od ceny złota, użyj szukajki allegro - to najlepiej obrazuje aktualne trendy. Żeby ci ułatwić, ostatnio jedna poszła za ok 1100zł, przy czym był to ciekawszy model z lumą.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Moskiew złotych 583 na giełdach staroci kształtują się od 1050 do 1200 zł - zależy od stanu, chodu i wersji tarczy z zachowaniem. Wersja ze zjazdu młodych jest tańsza niż ta ala krabowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Moskiew złotych 583 na giełdach staroci kształtują się od 1050 do 1200 zł - zależy od stanu, chodu i wersji tarczy z zachowaniem. Wersja ze zjazdu młodych jest tańsza niż ta ala krabowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to zobacz na Allegro jaką ja mam wersję,Jest tylko moja oferta napisz co sądzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc na alle. jest koperta ala Krab z tarczą ze zjazdu młodych ( białą), te z czarną tarczą są rzadsze stąd cena patrząc jako kolekcjoner - może być wyższa.

Podstawową wykładnią jednak w dniu dzisiejszym , niestety jest bieżący kurs 14'tki x waga koperty i koronki + pare zł za werk z tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam taki oto złoty zegarek MOSKWA. Ile może być wart ?

post-41984-0-11794200-1315509702_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet troszę więcej bym dał ;-) a nowy Kolega JOZEFO odpowiedz ma praktycznie przed swoim postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.