Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kazo

OMEGA Beijing 2008 Limited Edition Seamaster

Rekomendowane odpowiedzi

Aż taki ciekawy , żeby w Kruku sprawdzać to nie jestem . Kupować nie zamierzam , brzydka mi się wydawała i dlatego pytam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginalną. Chociaż zawsze lepiej zobaczyć fotkę mechanizmu, a przy tej kwocie obowiązkowo trzeba sprawdzić u autoryzowanego dealera. Tutaj sprawa jest bardzo prosta - jeśli rzeczywiście była kupiona u Kruka, to wystarczy podejść tam z dokumentami i wszystko się szybko wyjaśni.

 

Swoją drogą wydaje mi się, że na podanej przez Darka stronie z podróbami też znajdują się fotki... oryginału :) Albo bardzo dobrze zrobionej, pokazowej podróby. Bo szczerze wątpię, żeby za niecałe 300 $ sprzedawali kopie (chyba) identyczne z oryginałem (w każdym razie ja większych różnic się nie dopatrzyłem, może z wyjątkiem bardziej tandetnego koloru i wyglądu, ale to chyba wina zdjęcia). :)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci w tym zegarku nie odpowiada ???

Zegarek jest oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohyda tego zegarka mi nie odpowiada,

Co do prawdziwości nie wypowiadam się, nie widziałem oryginału na oczy, szkło nie wygląda zbyt ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.