Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Submariner (zielony) vs GMT Master II

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczyłem GMT, ale stojąc przed takim wyborem i mając do wydania WŁASNĄ kasę na jeden z tych dwóch-

nie wiem czy na 100% mój wybór byłby taki sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mój głos na żabkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GMT MasterII


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór jak cholera, obydwa mi się bardzo podobają.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ciężki wybór jak cholera, obydwa mi się bardzo podobają.

 

I tak kupisz zielonego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT Master II za zielona wskazówkę GMT i ceramiczny bezel, który bardzo mi się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby mial to byc jedyny zegarek to pewnie wybralbym gmt ale ze masz duzo pieknych zegarkow to kwestia uniwersalnosci nie powinna miec znaczenia dlatego glos na pieknego zielonego suba!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie GMT Master w tym zestawieniu.

Zielony Sub z pierścieniem Cerachrom mi nie podchodzi - wersja Anniversary poprzedniego modelu znacznie bardziej mi odpowiadała. Odcień zieleni był zdecydowanie bardziej przyjemny. W nowym jest jakby z domieszką mięty ;)

50thsub1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupisz zielonego ;)

Skąd ta pewność? Na chwile obecną w mojej podświadomości siły rozkładają się po równo :)

 

 

gdyby mial to byc jedyny zegarek to pewnie wybralbym gmt ale ze masz duzo pieknych zegarkow to kwestia uniwersalnosci nie powinna miec znaczenia dlatego glos na pieknego zielonego suba!

Jest to jakiś argument.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Skąd pewność. Z tego samego powodu o jakim napisał Szymon. Szalej, a nie kupuj kolejnego suchara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo prowadzi "nijaki" z wygladu czarny Rolex - albo ja jestem totalnym bezgusciem, albo inni losowo glosuja ;)

Czarny Rolek jest kopiowany na wiele mozliwych sposobow:

http://www.steinhartwatches.de/en/GMT-OCEAN-1-BLACK,2.html

http://www.christopherward.co.uk/men/dive/c60-gmt-skws.html

 

Zielony Rolek jest znacznie zadziej "podrabiany"

Tylko i wylacznie "zabka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony Sub, ale nie Hulk, tylko 16610LV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

;)

 

Chodziło mi o zakup zegarka z "jajem", a nie zwykłego, poprawnego kolorystycznie i nudnego. Michał może sobie na to pozwolić, a nawet musi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, dlatego oddałem głos na Suba.

 

Poza tym podoba mi się jak cholera, więc będziesz miał komu go odsprzedać ;)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony Sub, zdecydowanie ladniejszy. W GMT ma strasznie brzydki bezel instert ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na GMT Master II.

Sam ostatnio oglądałem ten zegarek i jest nieziemski.

Co prawda nie mam porównania LIVE do zielonego, ale GMT bardzo mi się podoba.

 

Tylko tutaj pojawia się kwestia gustu i oczekiwań. Ja wole skromniejsze zegarki, z dyskretnym logo, etc. Dlatego też nie celowałbym w ogóle w markę Rolex.

Ale jeśli miałbym wybierać to wybrałbym właśnie GMT, bo mniej rzuca się w oczy i wystarczyłoby mi żebym to ja wiedział że to rolek.

Na zielony na pewno więcej osób zwróci uwagę i może powiedzieć to czego oczekujesz czyli : bardzo ładny zegarek. Ale mogą się też znaleźć ignoranci i hipokryci, którzy widząc Ciebie (jako osobę) i nie znając Cię, powiedzą że gangsterka na bank, lub że masz podróbę i się wozisz.

M.in. dlatego ja nie kupuje zegarów drogich znanych marek - ale to inna bajka ;)

 

Jeśli lubisz się rzucać w oczy, lub Cię to po prostu nie obchodzi to bierz zielonego. Na pewno jest bardziej unikatowy, niespotykany. Typowy Rolex.

GMT tak jak jak już gniewko napisał - na nim wzorują wiele zegarków. Co prawda nigdy mu nie dorównają, i zawsze pozostawią pewien brak, ale jednak podobne gdzieś tam przeskakują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, który z tych zegarków w przyszłości będzie łatwiejszy do odsprzedania, i który z nich będzie bardziej trzymał cene?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak myślicie, który z tych zegarków w przyszłości będzie łatwiejszy do odsprzedania, i który z nich będzie bardziej trzymał cene?

 

Michał nie myśl w takich kategoriach, bo to bez sensu. W teorii czarny GMT sprzeda się szybciej. Nie mniej jak ja wystawiałem w bazarku zielonego Rolexa to też specjalnie długo nie leżał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mogę się na żadnego zdecydować, to biorę wszystkie za i przeciw ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiejszy do odsprzedania będzie GMT Master II z racji tego, że ma bardziej uniwersalny kolor.

Submariner w nowej kopercie i w tym kolorze nie ma łatwego życia wśród pasjonatów i kolekcjonerów Rolka.

P.S. Za chwilkę pewnie Staszek napisze o jego ofercie na GMT Master II na chrono24 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam - one maja identyczne koperty?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzel GMT mocno przytłacza zegarek, zielony jest subtelniejszy, a zarazem wyrazistszy, a biorąc pod uwagę, ze masz jeszcze trochę innych zegarków, to nawet bym się nie zastanawiał. Zielony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mogę się na żadnego zdecydować, to biorę wszystkie za i przeciw ;)

michał.....taki nick (carlito) i nie możesz się zdecydować!!!! bierz zielonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.