Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Submariner (zielony) vs GMT Master II

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje, ale jest z tego wyjście ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]fbe900d9.jpgUploaded with ImageShack.us

kup ten po lewej, bo ten z prawej ma krzywo ustawioną lupkę ;):):D :D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może napiszę jak to widzę. Przeczytałem chyba razy kilkanaście to co tutaj piszecie, ale nie tylko tutaj, bo i na pw (dzięki chłopaki!). Jestem Wam wszystkim niezmiernie wdzięczny, bo wiem, że macie mnie już dość ;). A więc tak, GMT Master mi się zdecydowanie bardziej podoba od Submarinera (czarnego!), ten bezel jest wręcz HIPNOTYZUJĄCY - strasznie mi się podoba! Ma też moim zdaniem ładniejszą bransolete, bardzo lubie kiedy stal szczotkowana/matowa łączy się ze stalą polerowaną na wysoki połysk. Ma też GMT, czy przydatne, czy też nie, w moim przypadku myśle, że jak najbardziej, aczkolwiek zegarek z GMT już przecież mam. Napewno jest też bardziej uniwersalny, bo będzie pasował w zasadzie do wszystkiego, a przy tym ma smaczki w postaci wskazówki GMT i napisu na tarczy w kolorze zielonym, co bardzo fajnie ze sobą współgra. Gdyby ten zegarek miał 42mm i nie miał zwężanej bransolety, śmiało mógłbym rzec, że znalazłem swój ideał w postaci zegarka do wszystkiego. Co do zielonego Submarinera, na wielki + napewno i chyba tylko jego kolor, no i może zapięcie w bransolecie (choć ja ten zegarek widzę na czarnym nato). Co poniektórzy wiedzą, że lubię kolorowe tarcze, mimo że w moich zegarkach przeważa przecież czerń. Ten zielony kolor bardzo mnie kusi, mam pare koszul z zielonymi akcentami, gdzie ten zegarek wygladałby wręcz idealnie. Musze wziąć również pod uwage argument, który mówi mi o tym, że nie potrzebny mi jest kolejny zegarek z czarną tarczą, tylko taki, który ożywi kolekcje w postaci zielonej tarczy, bo mając pare tych zegarków moge sobie na to pozwolić - to fakt. Więc co w końcu wybrałem? Jeszcze nie wiem, ale napewno dzisiaj podejme decyzje.

 

Raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc, na którą zawsze mogę tutaj liczyć.

 

Pozdrawiam, wciąż niezdecydowany Michał :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliknalem Zielonego.......GMT ma bransolete....zbyt "blink-blink" ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach raczej żabka wygrywa. Ale w realu mierzyłem oba i jeśli wtedy miałbym kupować, brałbym GMT Mastera. Takoż kliknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy zielony Sub nie znudzi Ci się za szybko?

 

GMT Master II.

 

hehe.....i kto to mówi.....kolega ktory jest zakochany w Orange Monsterze ;):D


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaba +1 Wszędzie pełno czerni, a tu piękny oryginalny kolor, bardzo mi się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze dodam ze ta bransoleta w zielonym wyglada jak cieta super ostrym nozem....natomiast tak w GMT.....mimo ze ma tylko srodek polerowany....niestety nie wyglada tak precyzyjnie ;)

nie umiem tego okreslic slowami, ale tak jakos jest :D


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale nie przepadam za złotymi rolkami.

 

Dasiek, opierasz swoją opinie na tym co widzisz na zdjęciach, czy po obmacaniu tych zegarków? Pytam z czystej ciekawości, bo ja na żywo nic takiego nie zauważyłem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe niestety tylko po fotkach i filmikach ktore obejrzalem......ale widac jakas magie w tym zielonym ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,

oglądałem dzisiaj oba Rolki u Pieśkiewicza. Czarny na którego głosowałem jest super i ma na dodatek zielony akcent (wskazówka), natomiast zielony jest mega oryginalny i mocno rzucający się w oczy. Jeśli chcesz dobry zegarek, którego nie koniecznie każdy zauważy i będzie przyglądał się jakie jest logo na tarczy to bierz GMT, jeśli natomiast chcesz rzucać się w oczy to bierz "żabę". Co byś nie wybrał będzie dobrze:)

 

By the way, mają promocję na Longinesa i Certinę - rabat 15-20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale dobrze.....jezeli oczy innych bedzie cieszyl zielony to dlaczego nie ma cieszyc oka Carlita? :D

 

nie wiem czy kazdy tak ma....ale ja przykladowo przygladam sie zegarkowi czasami jak zahipnotyzowany....i najgorsze jest w tym ze czasami sie z tym zapominam jak na kogos czekam....bo to wyglada jakbym ta osobe pospieszal ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale dobrze.....jezeli oczy innych bedzie cieszyl zielony to dlaczego nie ma cieszyc oka Carlita? :D

 

nie wiem czy kazdy tak ma....ale ja przykladowo przygladam sie zegarkowi czasami jak zahipnotyzowany....i najgorsze jest w tym ze czasami sie z tym zapominam jak na kogos czekam....bo to wyglada jakbym ta osobe pospieszal ;)

Pewnie, niech cieszy oczy Michał, a nawet powiem więcej nie ma znaczenia czy będzie cieszył innych, ma cieszyć jego:)

 

Nic się nie martw, ślepe patrzenie w zegarek to normalna sprawa dla miłośników czasomierzy, przecież w końcu posiadamy je nie tylko, żeby odmierzały czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie kupuje zegarka dla innych, tylko dla siebie.

 

 

Nic się nie martw, ślepe patrzenie w zegarek to normalna sprawa dla miłośników czasomierzy, przecież w końcu posiadamy je nie tylko, żeby odmierzały czas:)

 

Dosłownie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie kupuje zegarka dla innych, tylko dla siebie.

 

 

 

Dosłownie ;)

I o to chodzi, będzie Pan zadowlony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem w łapkach tego GMT i czarnego Submarinera, różnica kolosalna, SUB jest poprostu nudny. GMT jest DUŻO ciekawszym zegarkiem. Nie miałem niestety szczęścia zobaczyć zielonego Suba ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem w łapkach tego GMT i czarnego Submarinera, różnica kolosalna, SUB jest poprostu nudny. GMT jest DUŻO ciekawszym zegarkiem. Nie miałem niestety szczęścia zobaczyć zielonego Suba ;)

Podobałby Ci się na żywca zielony, jest naprawdę interesujący... Musisz go koniecznie pomacać i przymierzyć zanim podejmiesz ostateczną decyzję:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już go widziałem, niestety tylko za szybką.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już go widziałem, niestety tylko za szybką.

Panie, za szybką to nie to samo... musisz pomacać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał,

 

słuszna ilość postów :D

 

postyposty.jpg

 

... choć trzy szóstki wyglądałyby lepiej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygladały, a pasowały ;)

 

Moja połowica zawsze żartobliwie do mnie mówi : "no diabeł nie człowiek" :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.