Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Submariner (zielony) vs GMT Master II

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze się zastanowi, jak nie jest za późno: - nówka zielony i do tego czarny Rolek vintage, taki piękny zestaw ;)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zieleń-ma moc w sobie :)

- zielony był używany w wojnie w Zatoce

- do czego?

- to jeszcze nie jest odtajnione

-... no tak, to jeszcze za wcześnie ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja bajka ale jeśli miałbym sobie kupić Rolka to chyba Submarinera ale czarnego, moje poczucie estetyki nie pozwoliłoby mi na zielonego bez wzgledu na to czy to klasyka gatunku czy nie. Z powyższych wiec wybrałbym GMT mastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Submariner jest dla mnie zbyt nudny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Submariner jest dla mnie zbyt nudny.

Czarny Sub to klasyka przez duże K....tak jak klasyczny Speedmaster, złota Calatrava.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nudny. Moim zdaniem GMT jest dużo ciekawszym zegarkiem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli płacić, to za legendę

dlatego głos na Submariner

pytanie brzmi, zielony czy czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nudny. Moim zdaniem GMT jest dużo ciekawszym zegarkiem.

 

I moim zdaniem to słuszny wybór dla Ciebie ;)

Ja sobie cenię takie klasyczne, niekoniecznie ekstrawaganckie rzeczy, gdybym wybierał rolka to ze względu na historię i szukałbym maksymalnej klasyki i prostoty. Dlatego u mnie czarny submariner wygrywa, a wiem że lubisz żeby zegarek miał jeszcze coś dodatkowo (coś unikatowego) i dlatego myślę, że w tym zestawieniu GMT jest słusznym wyborem. Zresztą co tu dużo mówić GMT jest świetny, mnie trochę krój pisma na bezelu nie do końca przekonuje i tak jak pisałem Rolex mi podchodiz w klasycznym wydaniu, ale to indywidualna sprawa.

 

Mnie z Rolka chyba najbardziej pasuje ten:

rx1655expl03.jpg

albo czarny submariner :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, od jakiegoś czasu poluje na starego Explorera w dobrym stanie - to jest dopiero klasyka, piękny zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Explorer II to przegenialny sikor i moje chyba największe marzenie w tym momencie. Niestety, ceny, za jakie chodzi studzą mój zapał sad.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, skubaniec jest drogi :D W każdym razie ładniejszy od nowego Explorera.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, od jakiegoś czasu poluje na starego Explorera w dobrym stanie - to jest dopiero klasyka, piękny zegarek.

 

Prawdziwa klasyka to pierwsza wersja Explorera

 

explorerh.jpg

 

Zajefajny.

I komu to przeszkadzało?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to Wojtku. Zawsze będę powtarzał, że stare Roleksy mają to coś, czego współczesne niestety nie mają... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mozna mowic tez o samochodach etc.

Wiadomo, ze vintage, to klasyka ale jak popatrzec na Rolka (chocby na ich stronie) to sa wierni swoim wieloletnim poprzednikom i nie odstaja od nich zbyt wiele a to chyba na plus a nie minus :)

Gdyby caly czas wygladaly identycznie jak sprzed 30-40 lat, to chyba tez nie za dobrze swiadczyloby o firmie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zamówiony, pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek zamówiony, pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

 

to musi byc G albo random series.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć? Czym to się różni?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielonego moim zdaniem do wszystkiego nie nałożysz, a GMT w tej kwestii jest bardziej uniwersalny.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś rozwinąć? Czym to się różni?

 

rok produkcji, V - 2008-2009, od 2010 G albo random. 2011 - tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica w wyglądzie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś różnica w wyglądzie?

 

nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to oznaczenie jest widoczne? Gdzieś w papierach? Nie chce zegarka zleżanego w witrynie sklepowej :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej za linka, ale tutaj jest np Daytona V series i pisze, że 2010, a Ty napisałeś, że V, to 08-09 :D

 

http://www.chrono24.pl/rolex/daytona-stahl-demo-modell-neuwertig-v-serie-022010--id1678524.htm


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem, ze to jest rok PRODUKCJI, oczywiscie moze byc kupiony i w 2010 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, a kupując taki zegarek (nowy), gdzie mogę odczytać, kiedy zegarek był wyprodukowany? Jest to gdzieś uwzględnione jakiej jest serii?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.