Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Submariner (zielony) vs GMT Master II

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Henieks, pomijając nazwę, dlaczego uważasz, że Submariner jest bardziej praktyczny? Zielony? :)

 

dla mnie jest bardziej czytelny, zielone tarcza zapewnia lepszy kontrast, choć jeśli miałbym kupować to kupiłbym czarnego; ładniejszy :)


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zielonego nie ubierzesz do wszystkiego, czego nie można powiedzieć o czarnym.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zielonego nie ubierzesz do wszystkiego, czego nie można powiedzieć o czarnym.

 

......i tak można by bez końca :).....udowadniać wyższość Świąt Wielkanocnych nad Bożonarodzeniowymi :) . Najlepiej obrazuje to ankieta...ciągle w przybliżeniu 50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On sobie zdaje, ale już go sprzedałem. Poza tym Michał wybrał inny model. Czy można zakończyć tę ankietę?

ciekawe po co była ta beznadziejna riposta!

Jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zielonego nie ubierzesz do wszystkiego, czego nie można powiedzieć o czarnym.

 

 

Ło matko.....bo Ty masz tylko jeden zegarek i bedziesz go ubieral do wszystkiego :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Chociaż podoba mi sie zielony sub to jednak kupiłbym GMT, dlatego ze jest po prostu praktyczniejszy (the easylink, gmt) a wyglada podobnie do suba i jednak czarny bedzie bardziej uniwersalny tzn do wszystkiego bedzie pasował, a jak cenowo wygladaja? podobnie?

 

p.s.

 

ciekawa rzecz z tymi gmt ze tylko czarna wersja ma 100 wr a pozostale 30 wr. ciekawe dlaczego . moze ze wzgledu na złoto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Chociaż podoba mi sie zielony sub to jednak kupiłbym GMT, dlatego ze jest po prostu praktyczniejszy (the easylink, gmt) a wyglada podobnie do suba i jednak czarny bedzie bardziej uniwersalny tzn do wszystkiego bedzie pasował, a jak cenowo wygladaja? podobnie?

 

p.s.

 

ciekawa rzecz z tymi gmt ze tylko czarna wersja ma 100 wr a pozostale 30 wr. ciekawe dlaczego . moze ze wzgledu na złoto?

 

Ad1. GMT jest tańszy

Ad2. Gdyby GMT miał 300m to kto kupił by suba i jak wytłumaczono by jego wyższą cenę ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie gmt jest tanszy o prawie 2000 $, to naprawde nie wiem nad czym sie tu zastanawiac, GMT brac i NAPISAC wyczerpujaca RECENZJE :) , jestem ciekaw jak bedzie sie sprawowal ten ceramiczny bezel, czy faktycznie bedzie taki niezniszczalny.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać zagraniczne fora, recenzji tych zegarków jest od groma.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kolega chce sie sprytnie wywinac od napisania recenzji :)

 

GMT JEST SUPER

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie zmienia to faktu, że nie nadaję się do pisania recenzji :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak masz jak ja :) a propos recenzji

 

tak naprawde to dopiero dzisiaj zwrocilem uwage na tego GMT , to jest naprawde kawal niezlego zegarka.

 

A mam pytanie dotyczace wlasnie GMT o co chodzi z Chuck Yeager, tzn co ma wspolnego wlasnie z ROLEX GMT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile kosztuje GMT Master w Polsce?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie - GMT bicolor czy złoty też mają 100 m wr

co prawda w GMT jest easylink , ale w zielonym jest bardzo łatwy system regulacji długości ( podobny nieco jak w Deapsee , więc ten argument użyteczności odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dzis oba zegarki obmacałem sobie w salonie Rolexa i z tych dwóch to zdecydowanie wziąłbym "zielonego".

Zdjecia (choćby najlepsze jakie są w sieci) zupełnie nie oddają piekna tego zielonego koloru...nigdy wcześniej nie podejrzewałby siebie, że tak bardzo podejdzie mi zielony kolor zegarka.

Pisałem tylko o kolorze i wyborze z dwóch zaproponowanych...po wizycie w salonie nie kupiłbym żadnego Rolexa!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, trzeba będzie mieć dwa, i GMT, i zielonego Suba - innego wyjścia nie widzę :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie widzialem na zywca zielonego......ale z tych filmikow ktore Michal wrzucil.....to ten z zielonym ogladalem kilkanascie razy.....swietny jest :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie poszło zamówienie na GMT Mastera, pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.