Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

A było co przymierzać. Jestem pod wrażeniem Enicarów.

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szczególnie sherpy robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogłem zobaczyć dziś Waszych zegarków a w tygodniu zegarek który bardzo chciałem zobaczyć na żywo. Koncepcja "Lange dla mas" brzmiała intrygująco. Ale na żywo trochę rozczarował. Może jestem jeszcze za młody i szukam tego sportowego pazura nawet w tych bardziej eleganckich zegarkach ( np Reverso )

post-55792-0-76120100-1488037993_thumb.jpeg

post-55792-0-72293700-1488038004_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przymierzałem takiego speedmastera.

Świetny zegarek wakacyjny w tej wersji. O dziwo, rewelacyjnie się układała ta guma na moim małym nadgarstku.

speedmaster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniany zegarek. Mi się on podoba bardziej od Moonwatcha i bardziej podchodzi użytkowo. Jaka cena?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metce 16,1k

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniany zegarek. Mi się on podoba bardziej od Moonwatcha i bardziej podchodzi użytkowo. Jaka cena?

Jesteś niemożliwy ;-) ale przynajmniej konsekwentny - zamiast prostego EX - udziwniony AK zamiast klasycznego Moona , " sportowy" spidi....akcenty kolorystyczne rządzą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - to już takie ekstrawagancje spowodowane znudzeniem poprawnymi, monotonnymi zegarkami.

Podobnie jak Piotrek zauważyłem, że zaczynają mi się podobać zegarki z szaleńczymi akcentami, nawet jeśli obiektywnie rzecz biorąc nie są spójne stylistycznie.

Ale co tam, chrzanić poprawność polityczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wybrac się do Warszawy i korzystając z sporej ilości wolnego czasu przymierzyłem sporo fajnych zegarków. Zdjęcia słabe bo warunki oświetleniowe tragiczne:

 

Na 1 ogień poszła nowa Omega MoonPhase która strasznie mi się podobała na zdjeciach w sieci. Na żywo się nie zawiodłem , świetny zegar, mimo sporego rozmiaru fajnie się układa na nadgarstku i nie czuć jego grubości,jednak minusem jest(prócz ceny)  tarcza z szlifem słonecznym. Wolałbym jednak zwykłą czarną tarczę bo chyba za dużo sie przez to na niej dzieje.

 

 

5974ffc717cbd.jpg

 

 

 

Przy okazji załozyłem z ciekawości Globmastera w wersji 41mm z wiecznym kalendarzem. Strasznie mnie pozytywnie zaskoczył! Piękna tarcza PIe Pan, delikatny karbowany bezel (dużo fajniejszy niż w DJu.) naprawdę świetny klimat ma ten zegarek!

 

 

b9d72d1efcefe.jpg

 

 

Pózniej na ręke wskoczyły 3 IWC i zakochałem sie w Inżynierze Dual Time. Rewelacyjny projekt Genty! Przed zakupem  powstrzymuje mnie tylko ta Eta w środku przy cenie jaką za niego wołaja....

 

 

 

 

2a3a1ac7abe21.jpg

 

b9a6f474a45cf.jpg

 

bc5b7b40cc55a.jpg

 

 

 

Pózniej salon Rolexa i ponownie przymierzyłem SDDS, zegarek na wystawie robi super wrażenie, jednak na nadgarstku jego proporcję sa dla mnie nie do przyjęcia. Kawał grubego kloca na bransolecie zwężanej do 16mm. Gdyby go tak odchudzić o 2-3mm i poszerzyć bransoletę do 18mm to komfort noszenie byłby zapewne o niego lepszy.

Na koniec cygański Sub :) bardzo podoba mi się ta wersja kolorystyczna, złoto dodaje dodatkowego ciężaru i zegarek fajnie leży na ręce.

 

 

 

d403c4cc3dc14.jpg

 

 

d4bb2ab39ccd4.jpg

 

 

 

 

c.d. nastąpi....

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ostatnio podkreślałem w temacie Rolex to mało mnie nie zjedli:

 

"Pózniej salon Rolexa i ponownie przymierzyłem SDDS, zegarek na wystawie robi super wrażenie, jednak na nadgarstku jego proporcję sa dla mnie nie do przyjęcia. Kawał grubego kloca na bransolecie zwężanej do 16mm. Gdyby go tak odchudzić o 2-3mm i poszerzyć bransoletę do 18mm to komfort noszenie byłby zapewne o niego lepszy."

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, miałem to samo wrażenie co do Globemastera (chyba nawet wrzucałem tu jego fotkę z przymiarki). Naprawdę fajny zegarek!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji załozyłem z ciekawości Globmastera w wersji 41mm z wiecznym kalendarzem. Strasznie mnie pozytywnie zaskoczył! Piękna tarcza PIe Pan, delikatny karbowany bezel (dużo fajniejszy niż w DJu.) naprawdę świetny klimat ma ten zegarek!

Fenomenalnie się prezentuje ten Globmaster. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następny dzień wybrałem się do butików Omegi , Jansen i Hermitage. Na początek poszły w ruch nowe Speedmastery tym razem już w ciekawszych wersjach :

 

2f43608895384.jpg

 

 

891aaee721df8.jpg

 

 

02d5c1f5cecad.jpg

 

 

Najchetniej widziałbym u siebie wersję z niebieską tarcza na firmowej bransolecie(niestety takiej nie ma),przyzwyczaiłem się do noszenia wyrobów od JFS i wszystkie firmowe paski wydają mi się tandetne.

 

Z ciekawości wskoczyła też Omega PO Chrono,  takiego klocka nigdy wcześniej nie miałem na nadgarstku , SDDS jest przy nim bardzo subtelny :) Oto i on pogromca futryn :

 

46dffc619af2d.jpg

 

 

 

 

Pożniej wizyta w Jansen i przymiarka Pamów, założyłem dwa Radomiry ale są dla mnie zdycydowanie za płaskie oraz :

 

a7e6cb1b15b38.jpg

 

 

21089f6e29787.jpg

 

5b6a69cb2d453.jpg

 

 

Niestety nic nie zaiskrzyło. Kilka metrów obok wizyta w Hermitage i tutaj boooooooom!

 

46944001d4d87.jpg

 

 

ca9daa89abcaf.jpg

 

 

 

c4ad965a633c2.jpg

 

 

 

Wyszedłem na lekko ugiętych kolanach. Zdjęcia nie oddają nawet ułamku zajebistości tych zegarków! Genta to jest jednak mistrz!  świetnie układają się na nadgarstku i są na prawdę perfekcyjnie wykonane. Od razu pojawiła się w głowie myśl żeby sprzedać połowę zegarków i kupić klasycznego AP RO .

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz może ile śpiewają za tego?
 

 

Mod jest bez serca i wykasował zdjęcie (jedno z dziesięciu) ;), chodziło mi o o Pama Submersible.

Edytowane przez Mirosuaw
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ile wołają u nas za te RO?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie luminory świetne leżą na twoim nadgarstku, szkoda, że nie ma między wami chemii :)

 

AP też klasa, ale jakoś dla mnie za wcześnie na taką biżuterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Marcinem w 100%  !  Pamy leżą idealnie na Twojej łapce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Fajna relacja,ciekawie to opisales

Z wszystkich które pokazałes to AP chyba najladniejsze ale zastanawiam sie czy odczyt godziny nie jest utrudniony ze względu na cienkie wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały AP kończy wszelkie dylematy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

nadal nie mogę pojac fenomenu tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać, dobrze wygląda. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.