Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

To może lepiej będzie jak odeśle Was do linka z przymiarką innego człowieka, bo moje zdjęcia są tak nieudolne, że aż szkoda pokazywać.

 

Proszę bardzo :

 

http://www.rolexforums.com/showthread.php?t=251878


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nautek z tych wszystkich najciekawszy i super wykonany,ale nie pasuje mi dolna część tarczy i zbyt szerokie i niskie indeksy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal, gdzie udalo Ci sie przymierzyc?

Rowniez mialbym podobny dylemat, annual przydatniejszy, ale ta niebieska tarcza... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie mieszkam. Dowieźli interesujące mnie modele :) Nie widziałem tylko chrono z czarną tarczą. Miałeś racje, że niebieskie chrono jest na żywo obłędne, tylko że napewno mniej uniwersalne jak szara wersja Annual, które notabene też jest super. Bardzo mi też pasują proporcje w chrono, jest troszeczke grubszy od wersji z kalendarzem, przez co wydaje się masywniejszy, no i te przyciski... Kosmos! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kiedy oglądam te zegarki na zdjęciach, to nie robią na mnie aż takiego wrażenia, natomiast na żywo jest magia :) Na palcach jednej ręki można wyliczyć zegarki z tej wyższej półki, które są na bransolecie i mają tak fajne proporcje, przez co są wyjątkowo komfortowe. Takimi zegarkami napewno jest Rolex 40mm, GS 40mm i mniej, AP RO 39 i 41mm. i właśnie PP Nautilus. Do tego są to zegarki o najlepiej wykonanych bransoletach, ta w Nautilusie, to majstersztyk w dosłownym tego słowa znaczeniu. Miałbym wielkie problemy gdybym miał stwierdzić która jest lepiej wykonana, czy ta w AP RO, czy ta w Nautilusie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś racje, że niebieskie chrono jest na żywo obłędne, tylko że napewno mniej uniwersalne jak szara wersja Annual, które notabene też jest super. 

 

Michał, a co to ma za znaczenie, że zegarek jest mniej uniwersalny? Jeśli miałbyś zostać jednozegarkowcem, to ok. Jeśli jednak masz ileś zegarków, to jest to według mnie kompletnie nieistotna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, a co to ma za znaczenie, że zegarek jest mniej uniwersalny? Jeśli miałbyś zostać jednozegarkowcem, to ok. Jeśli jednak masz ileś zegarków, to jest to według mnie kompletnie nieistotna kwestia.

W zasadzie, to trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś, ale mimo wszystko wolałbym, żeby ten topowy zegarek w kolekcji był jednak bardziej uniwersalny od całej reszty.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że do 10% rabatu można by było próbować negocjować, ale ponieważ to była na razie tylko przymiarka, to zakończyła się bez negocjacji...

Jeżeli mierzyłeś w Arkadii, to 10% dają praktycznie bez negocjacji. No, chyba, że za negocjacje uznać można tekst "Jaki rabat?" ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś, ale mimo wszystko wolałbym, żeby ten topowy zegarek w kolekcji był jednak bardziej uniwersalny od całej reszty.

 "topowy" i "bardziej uniwersalny od calej reszty" - idac tym tropem chyba powinienes pozbyc sie innych zegarkow... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się prezentuje Annual Calendar u mnie na nadgarstku :

 

berusuqa.jpg

 

eny7e7u7.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się prezentuje Annual Calendar u mnie na nadgarstku :

 

 

 

eny7e7u7.jpg

 

Źle wygląda na pasku. Może inaczej to na żywo wygląda.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie całkiem inaczej. Pozatym na tym zdjęciu jest cały w folii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, na bransolecie zupełnie inny efekt


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek na bransolecie wyglada obłędnie. Przyciski chrono to kolejny przykład idealnego połączenia użyteczności ze stylem. Doskonale koresponduje z lacznikami ogniw bransolety. Ale o czym ja mowię - Patek Nautilus to klasa sama w sobie, musi byc świetny. I bardzo dobrze, ze na żywo potwierdza swoją klasę. Z góry gratuluje Michał, jakiego nie wybierzesz bedzie swietnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Jak to jest ze sie wycofuja?? Kraj niby jakos sie rozwija, przybywaja drogi, stadiony, infrastruktura na plus, ludzie generalnie powinni sie bogacic a poza warszawa w 37 milonowym kraju nie mozna zobaczyc AP za witryna?! Nie dziwie sie troche czemu Patek nie przyjal zaproszenia od naszego Lukasza z Chronos 24 bo po co... Czas kazdego jest ograniczony i lepiej go wykorzystac tam gdzie no wlasnie... gdzie lepiej

Kraj się rozwija? Bo buduje drogi za unijne pieniądze? A co poza drogami???Stadiony?:))

 Nasz kraj likwiduje zakłady przemysłowe np. stocznie, a z zakładami likwiduje miejsca pracy.:((

Po kilku latach- Polska będzie nadal pięknym krajem w środku Europy, z pięknymi (mam nadzieję) autostradami.

Tyle tylko, że te autostrady miejsc pracy nie wygenerują. Przemysłu praktycznie nie będzie. Pozostanie rolnictwo i handelek.:((

No i pojedyncze montownie (z zachodnich części).A pieniążki z UE przestaną płynąć(po 2020). I jakie wtedy będą perpektywy?

Powiększanie emigracji??

A niemieckie autostrady dla Polaków będą już płatne, niestety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek na bransolecie wyglada obłędnie. Przyciski chrono to kolejny przykład idealnego połączenia użyteczności ze stylem. Doskonale koresponduje z lacznikami ogniw bransolety. Ale o czym ja mowię - Patek Nautilus to klasa sama w sobie, musi byc świetny. I bardzo dobrze, ze na żywo potwierdza swoją klasę. Z góry gratuluje Michał, jakiego nie wybierzesz bedzie swietnie :-)

Dziękuję, aczkokwiek gratulować jeszcze nie ma czego. Co do wyboru wersji, to na dzień dzisiejszy jestem chyba jednak bliższy Annual Calendar, jest poprostu idealnym codziennym zegarkiem do wszystkiego. Z tym, że tak jak mówie - na dzień dzisiejszy ;) Za kilka dni znów mogę zmienić zdanie i chcieć jednak chronografa :D Zobaczymy. Napewno będe chciał raz jeszcze sobie zrobić rachunek sumienia i porównać ze sobą te zegarki.

 

EDIT : Na stówe będzie z bransoletą. :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Do tego są to zegarki o najlepiej wykonanych bransoletach, ta w Nautilusie, to majstersztyk w dosłownym tego słowa znaczeniu. Miałbym wielkie problemy gdybym miał stwierdzić która jest lepiej wykonana, czy ta w AP RO, czy ta w Nautilusie.

 

Michale,

 

Pozwolisz, że się z Tobą nie do końca zgodzę, (miałem/mam) obydwa te zegarki AP RO i AP Nautilus ( co prawda tylko ref.5711) i do tego drugiego miałem jedno zastrzeżenie - dla mnie był za lekki. odnosiłem wrażenie, że noszę zegarek z plastiku. RO jest dla mnie pod względem wagi zegarkiem idealnym.

Nie wiem jak jest z chrono czy AC. Być może stosunek wielkości do wagi jest w nich korzystniejszy?

Jeśli chodzi o bransoletę to twierdzę, że ta w RO jest mistrzostwem świata i chyba długo nic jej nie zagrozi. Gra światła na powierzchniach szczotkowanych i polerowanych krawędziach to czysta poezja. Ta w Nautilusie jest bardzo dobra ale dla mnie nr 1 jest bransoleta w AP RO. 

Jak wiadomo takie odczucia to rzecz gustu i o nim się nie dyskutuje. Masz już RO więc pora na Nutilusa i życzę Ci jak najlepszego wyboru. Twoje preferencje najlepiej zweryfikuje czas i własne spostrzeżenia z użytkowania obydwu tych zegarków.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Do tego są to zegarki o najlepiej wykonanych bransoletach, ta w Nautilusie, to majstersztyk w dosłownym tego słowa znaczeniu. Miałbym wielkie problemy gdybym miał stwierdzić która jest lepiej wykonana, czy ta w AP RO, czy ta w Nautilusie.

 

Michale,

 

Pozwolisz, że się z Tobą nie do końca zgodzę, (miałem/mam) obydwa te zegarki AP RO i AP Nautilus ( co prawda tylko ref.5711) i do tego drugiego miałem jedno zastrzeżenie - dla mnie był za lekki. odnosiłem wrażenie, że noszę zegarek z plastiku. RO jest dla mnie pod względem wagi zegarkiem idealnym.

Nie wiem jak jest z chrono czy AC. Być może stosunek wielkości do wagi jest w nich korzystniejszy?

Jeśli chodzi o bransoletę to twierdzę, że ta w RO jest mistrzostwem świata i chyba długo nic jej nie zagrozi. Gra światła na powierzchniach szczotkowanych i polerowanych krawędziach to czysta poezja. Ta w Nautilusie jest bardzo dobra ale dla mnie nr 1 jest bransoleta w AP RO. 

Jak wiadomo takie odczucia to rzecz gustu i o nim się nie dyskutuje. Masz już RO więc pora na Nutilusa i życzę Ci jak najlepszego wyboru. Twoje preferencje najlepiej zweryfikuje czas i własne spostrzeżenia z użytkowania obydwu tych zegarków.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mirku, fajnie, że zabrałeś głos, po cichu na to liczyłem, gdyż wiedziałem że posiadasz Nautilusa i możesz coś od siebie dodać, bądź w miare możliwości skorygować to co pisze ja. Warto przecież w tym przypadku się wymienić spostrzeżeniami. Szczerze mówiąc nie nie miałem wrażenia podczas przymiarki, że Nautilus jest zbyt lekki, sam nie lubie takich zegarków. Pamiętam, kiedy miałem Orisa z tytanu, to wtedy mnie deprymował fakt, że w zasadzie go nie czułem, a ja naprawde lubie czuć żelastwo na łapie, dlatego tak dobrze się czuje zakładając divera od AP. Nawet myśle, żeby dokupić w przyszłości do niego bransolete, to dopiero byłaby waga ciężka :) Może rzeczywiście jest tak jak mówisz, że Chrono czy Annual jest troszke cięższy od podstawowego 5711, aczkolwiek nie sądze żeby to była jakaś wyraźna różnica. Nie wiem. Swoja drogą bardzo chętnie bym poznał Twoje zdanie na temat Annual Calendar czy Chronograph, którego Ty byś wybrał i dlaczego? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę opisywał zalet i wad tych zegarków, bo się właściwie równoważą, ale chciałbym poznać wasze opinie, który z nich jest waszym zdaniem ciekawszy? Uprzedzając niektóre propozycje interesują mnie wasze subiektywne oceny tych dwóch modeli, wiem, że jest wiele innych ciekawszych.  

post-57210-0-59653200-1386064957_thumb.jpg

post-57210-0-93772200-1386064979_thumb.jpg

post-57210-0-55799000-1386064995_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jeden model z delikatnymi różnicami na tarczy ;) Na Twoim miejscu skupiłbym się na modelach z kolekcji heritage, na tym samym werku z kołem kolumnowym, imo o wiele ciekawsze.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice dotyczą tylko indeksów godzinowych, bo pozostałe elementy są identyczne. Co do kolekcji heritage trudno się z Tobą nie zgodzić. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedchwila ogladalem go u Strojnego w GK. Super zegarek cena z metki 5700. Jest jeszcze biala tarcza, to samo?

Ciekawy Lonzin tez w Jubitomie z dwiema subtarczami cena 7600, ale moim zdaniem ten pierwszy lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas dla mnie źle wygląda na bransolecie świeci jak psu ja... Ten z lewej bez cyfr arabskich dużo ciekawszy.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.