Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

A to nawet nie było tematu :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dzisiaj Roleksa Deepsea mojego znajomego. O jakości wykonania nie ma co pisać; jak to u Roleksa - doskonała. Pierwsze wrażenia po wzięciu zegarka do ręki - ciężki i gruby. Nie wyobrażam sobie tego zegarka jako codziennego czasomierza - na pewno dużo lepiej by się sprawdził Submariner. Deepsea jako kolejny zegarek w kolekcji jest na pewno godny uwagi - jest potężny i ekstremalny, a przez to ciekawy. Ciekawy jest moim zdaniem także przez dosyć wąską bransoletę w stosunku do grubości koperty, co było na forum wielokrotnie krytykowane. Mnie się ta "dysproporcja" podoba i mam wrażenie, że nawiązuje wyglądem do historycznego egzemplarza, który w 1960 r. zanurzył się wraz z batyskafem Trieste do Rowu Mariańskiego.

Chromalight świeci bardzo wyraźnie, nawet wówczas, gdy nie jest zupełnie ciemno.

Świetny zegarek, ale ja w ofercie Roleksa bym tego modelu na pewno nie wybrał dla siebie.

 

fmvc.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, dzięki za szczere info - pewnie dużo w tym prawdy co piszesz, więc... jakbyś miał jeszcze może ku potwierdzeniu jakieś zdjęcię np. nadgarstkowe to by było super. Umieść je, a może ktoś w potrzebie dokona TEGO właściwego wyboru :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszedlem sobie dzisiaj pooglada Rolki. Zdecydowanie draznia mnie uszy w nowych Subach. Sa zbyt rozbudowane i takie jakby na sile umasywnione - w porownaniu do starych.

 

Explorer II jest dla mnie w tej chwili numerem jeden. Bardzo mi sie podoba. Podobnie milgauss. Oba super leza, explorer przyjemnie wiekszy, milgauss super sekunda i zielone szkielko. Ten pierwszy bardziej mi sie podoba bialy :)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To którego bierzesz? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jswatch_frisland42mm.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszedlem sobie dzisiaj pooglada Rolki. Zdecydowanie draznia mnie uszy w nowych Subach. Sa zbyt rozbudowane i takie jakby na sile umasywnione - w porownaniu do starych. Explorer II jest dla mnie w tej chwili numerem jeden. Bardzo mi sie podoba. Podobnie milgauss. Oba super leza, explorer przyjemnie wiekszy, milgauss super sekunda i zielone szkielko. Ten pierwszy bardziej mi sie podoba bialy :)

Uszy drażnią tylko na początku, później zaczynają się nawet podobać. Tak było u mnie. EX2 białego również mierzyłem jakiś czas temu, rzeczywiście świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możliwe, że z czasem przestaną drażnić, tylko po co tyle płacić za coś, co się do końca nie podoba :)

Jasne, tym bardziej, że nie masz pewności czy Tobie po czasie się spodobają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko tego w ręku. Spoko wykonany. Podejrzewam, że to taka islandzka Polpora jesli chodzi o koncept ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu dzięki uprzejmości mojego przyjaciela, mogłem przymierzyć zegrek Ulysses Nardin Sonata, dokładnie taki:

 

ULYSSE-NARDIN-Sonata-Streamline-in-titan

 

Na żywo piękny, o niebanalnym, skomplikowanym mechaniźmie, wykonany bezbłędnie, idealnie leżący na ręku...sprawiał, że uśmiech nie schodził z twarzy :)

 

Parę minut z tym zegarkiem... Cudo!

Edytowane przez Crank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wczoraj przymierzałem ten:

 

540351d1319262592-another-review-orient-

 

Szukam zegarka do garniaka i chyba znalazłem.

 

Zdjęcie z netu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP 15450... mysle ze rozmiar jest dobry dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP 15450... mysle ze rozmiar jest dobry dla mnie...

Też go mierzyłem i również zdecydowanie bardziej mi podszedł niż 15400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczasach mam okazję poprzymierzać trochę Rolexów. Nawet w małych miejscowościach na Krecie wybór jest dużo większy niż w Polsce.

Mierzyłem Suba z datą i bez, GMT Master II, Explorera I i II, na inne tylko popatrzyłem. Po tych przymiarkach na 90 procent moim następnym zegarkiem będzie Sub bez daty. Klasyka i ponadczasowy. Idealny rozmiar, wygodny. Bezbłędny.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczasach mam okazję poprzymierzać trochę Rolexów. Nawet w małych miejscowościach na Krecie wybór jest dużo większy niż w Polsce. Mierzyłem Suba z datą i bez, GMT Master II, Explorera I i II, na inne tylko popatrzyłem. Po tych przymiarkach na 90 procent moim następnym zegarkiem będzie Sub bez daty. Klasyka i ponadczasowy. Idealny rozmiar, wygodny. Bezbłędny.

 

Mirek, nie czaruj tylko wklejaj zdjęcia - czy to z Krety, czy z zegarkiem na ręku - wklejaj bo my w pracy i nie mamy taaakich atrakcji, a tyż chcemy się cieszyć :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w mega szoku, że już jest w Polsce Omega Seamaster Gmt ! 

Niestety egzemplarz sprzedany więc nie mogłem przymierzyć ale dokładnie ogladalem :) 

 

Na zdjęciach byłem pod mega wrażeniem, na żywo hmm... napewno gumow pasek to lepsze rozwiązanie...

 

Ale istotna wada zegarek wyglada na mega mały !! mimo 43...

 

7qcz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale paskudna zolta wskazowka.

Slyszalem,ze grubas straszny. Potwierdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona nie jest zółta tylko pomaranczowa, BB nie ogarnelo dobrej foty. 

Tak to fakt zegarek jest mega wysoki, dlatego miedzy innymi wedlug mnie stare PO jest zdecydowanie wygodniejsze do noszenia od nowego. 

 

Aha cena 25k PLN. ze ten zegarek to juz jest prawie cena Rolexa Explorera II....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak omcia dogoniła rolka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze, ale EXII to jeden z lepiej lezacych zegarków na rece jakie kiedykolwiek przymierzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny Bond duuuuuużżżżżżżżżżżżoooooooooooo ładniejszy.

Ten w ogóle mi się nie podoba.

 

 

...Aha cena 25k PLN. ze ten zegarek to juz jest prawie cena Rolexa Explorera II....

Pogieło ich.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogieło ich.

 w pełni się z Tobą zgadzam


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.