Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

post-10615-0-39132100-1378547399.png

 

bardzo chciałem zobaczyć ten zegarek i.....i wielkie rozczarowanie; niebieski jest jakiś taki mdły/mało widoczny - zupełnie bez sensu (jakby ktoś był zainteresowany inne nowości rolexa, mają być przed świętami z choinka :) )  

 

post-10615-0-09159700-1378547584.jpg

 

bardzo fajny zegarek; wg mnie ciekawa alternatywa dla; Hour Vision, Aqua Terra, czy Datejust II

 

bardziej elegancko i szlachetnie

 

post-10615-0-81805800-1378547729.jpg

 

niestety dalej już było gorzej

 

post-10615-0-05207500-1378547859.png

post-10615-0-26403800-1378547884.jpg

post-10615-0-95080200-1378547909.jpg

Edytowane przez rafalzkrakowa

Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd było coraz gorzej :D

 

post-10615-0-78735300-1378548156.jpg

 

 

na koniec perełka

 

post-10615-0-15050400-1378548291_thumb.jpg

 

świetny, piękny, ......  ( i pisze to facet który nie lubi tzw. pilotów) ; jeśli masz nadgarstek min 20 cm, szukasz zegarka do dżinsów i wolne kilkadziesiąt tysięcy - kupuj śmiało :D

Edytowane przez rafalzkrakowa

Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten UN San Marco Classico wygląda swietnie. Idealny garniturowiec. Oglądałeś czarny?

post-61776-0-83274800-1378555692.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę w innym budżecie - pzymierzałem dzisiaj Certinę Powermatic 80, zarówno wersję zwykłą, jak i Anniversary. Jestem zawiedziony, mimo ze zegarki wyglądają nieźle na wystawie, to po założeniu na rękę już tak fajnie nie jest. Wydają się jakieś takie tandetne, lekkie - przynajmniej takie ja odniosłem wrażenie. Do tego widok plastikowych elementów w mechaniźmie mnie dobił. Nienosiłbym :/


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego mierzyłem. Muszę powiedzieć że na wystawie przyciągnął mocno uwagę bo jest bardzo indywidualny, niesie retro-powiew świeżości :) . Po założeniu na nadgarstek wrażenie zrobił na mnie jeszcze większe - idealny rozmiar, świetne wykonanie, dobrze skalkulowana cena. Z niebieską koszulą musi wyglądać obłędnie.

No i śni mi się drugą noc.....

post-25812-0-73246100-1378580624_thumb.jpg

Edytowane przez Grucha

życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Grucha, bo to fajne zegarki są ;)

 

Też czekam na swojego z niecierpliwością.

Ale trochę to jeszcze potrwa, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dosyć uniwersalny zegarek. Jak na edc trochę jednak za mały i delikatny. Mimo wszystko spodobał mi się.

post-60703-0-66224500-1378635993.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grucha, bo to fajne zegarki są ;)

 

Też czekam na swojego z niecierpliwością.

Ale trochę to jeszcze potrwa, niestety...

Coś więcej o tym zegarku, gdzie można znaleźć. Gdzie go można przymierzyć?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dosyć uniwersalny zegarek. Jak na edc trochę jednak za mały i delikatny. Mimo wszystko spodobał mi się.

 

Podobnej klasy jest Tissot model PR100 - wg mnie także godny uwagi :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Xylog, Zasadas, To na tego Atlantica trzeba czekać ??? 

Ja widziałem dwa w dwóch różnych sklepach  w Katowicach w Silesia City Center. Tyle że nie pamiętam co to za sklepy były.... :(

Właśnie się zacząłem obawiać że jak już dojrzeję do zakupu to te 1888 sztuk znajdzie się na nadgarstkach osób bardziej ode mnie zdecydowanych. A wtedy mnie cholera weźmie 


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oldakson1, tego też przymierzałem tylko w pozłacanej kopercie, z czarną tarczą i na czarnym pasku. Wygląda wyśmienicie, spokojny i konsekwentny design. Co do rozmiaru to zależy na czyj nadgarstek. Dla mnie bardzo zacny model, wg mnie byłoby jeszcze lepiej gdyby logo było nakładane a nie nasmarowane farbą. 


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Do strojów bardziej formalnych by mi bardzo pasował (swetry, koszule, marynarki). Codziennie wolę divery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż poszukuje dla siebie nowego zegarka... Najlepsze wrażenie dzisiaj na mnie zrobił nowy portugalczyk chrono i ceramiczny dziesieciodniowy Panerai.

 

post-27475-1378822398,9194_thumb.jpg

 

post-27475-1378822410,7349_thumb.jpg

 

 

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten IWC wyglada na wiekszy niz 40mm , powiekszyli je ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jak pamięć mnie nie myli od zawsze planujesz zakup portugalczyka, ten moim zdaniem jest rewelacyjny!

A PAMa to sobie jeszcze kupisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Koledzy Xylog, Zasadas, To na tego Atlantica trzeba czekać ??? 

 

I ja widziałem je ( bo jest wersja manual i automatic) w sklepach. Ale ja i tak na swojego poczekać muszę. Ale wiem z pewnego źródła, że sprzedają się całkiem dobrze, więc jak ktoś zdecydowany, to radzę nie zwlekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Irku, o 2mm.

 

Zbyszek, masz racje, że jest rewelacyjny - miażdży :) Jeżeli dzisiaj miałbym wybierać, to wybrałbym portugalczyka, ale czekam jeszcze na przymiarke AP w ceramice... No i jest jeszcze GO Counter.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał gdybym był na Twoim miejscu wybór byłby oczywisty. Albo AP w ceramice albo Portugalczyk :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie te dwa? :) Gdybym sprzedał na czasie Mosera, to nie widzę przeszkód żeby kupić sobie odrazu te dwa zegarki :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu ten AP Diver ceramiczny gdzieś do zobaczenia?

Jeszcze nie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegarki ceramiczne to wariacja,która może nie istnieć.Zegarki z tego materiału wg.mnie wyglądają blado i bez wyrazu.Nie ma jak porządna stal ,która prezentuje się swietnie nie wspomnę o szczotkowaniu,polerowaniu,które nadaje bryle jeszcze piękniejszego wyglądu.Cena za ceramikę to już temat na oddzielną dysputę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegarki ceramiczne to wariacja,która może nie istnieć.Zegarki z tego materiału wg.mnie wyglądają blado i bez wyrazu.Nie ma jak porządna stal ,która prezentuje się swietnie nie wspomnę o szczotkowaniu,polerowaniu,które nadaje bryle jeszcze piękniejszego wyglądu.Cena za ceramikę to już temat na oddzielną dysputę..

Akis ja też wolę zegarki stalowe ale pam ceramiczny jest wyjątkowo ciekawy. Jeszcze fajniejszy jest pam kompozytowy - luminora ostatecznie nie ma w ofercie, jest radiomir nad którym dalej się zastanawiam, ze względu na ciekawy kolor koperty i tarczy. Po kilku próbach wybiłem sobie z głowy czarne pvd, bez względu na budżet nie jest to trwałe rozwiązanie.

Edytowane przez star

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.