Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to przekonywanie sie na siłę. Czytając to odniosłem wrażenie, że gdyby nie napis PP nie zwróciłbyś na niego nawet uwagi, a po dobrej flaszce to i Doda będzie atrakcyjna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Jednaym zdaniem:

 

Nie pij tyle, Stefan !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał już jakiś czas temu pisaliśmy Ci o Nautilusie. Mam nadzieję, że niedługo go dostaniesz od Świętego ;). Tylko wtedy galeria będzie musiała liczyć przynajmniej 50 zdjęć :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ten ma tyle zwolenników co i przeciwników, swego rodzaju ewenement, podobnie zresztą jak AP RO. Gdybym nie miał RO i stał dzisiaj przed wyborem 15400 vs. Nautilus, to mimo wszystko wybrałbym zdecydowanie AP. Bądź co bądź Nautilus po dzisiejszych dłuższych oględzinach bardzo zyskał w moich oczach... Zobaczymy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jednak po mimo,że zegarek mi się podoba, to chyba z PP wybierałbym co innego jeśli by mnie już było stać na PP


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Nautilus wygląda na nadgarstku lepiej niż w gablocie ale jest tak stylistycznie bliski AP że po co komu dwie identyczne ,prestiżowe ikony pana Genty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak stylistycznie bliski AP że po co komu dwie identyczne ,prestiżowe ikony pana Genty

Z drugiej zaś strony dlaczego nie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się prezentuje na nadgarstku (nie moim) :

 

post-27475-0-19121500-1379961879.jpg

 

 

Ten nautilus wyglada troche jak głowa Fantomasa :lol:

 

fantomas.jpg

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest tak stylistycznie bliski AP że po co komu dwie identyczne ,prestiżowe ikony pana Genty

 

Z drugiej zaś strony dlaczego nie?

 

Jesli byłoby mnie na stać na oba, to bym miał oba. Posiadać jedną, a dwie ikony w historii zegarków to zaszczyt i szczęście. Choć podobne, są jakby z dwóch rożnych światów. AP wyraża pewność i zdecydowanie. Nautilus pokazuje pewną nonszalancję. Chciałbym oba i tego tez i Wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiło mnie to porównanie do głowy Fantomasa :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiło mnie to porównanie do głowy Fantomasa :D

 

no nie tylko Ciebie, niezła ma fantazję Kolega Dasiek ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, ale i w skojarzenia jest niezły. Teraz jak spoglądam na zdjęcie z Nautilus`em to nic jak Fantomasik i taki już pozostanie ten PP_Fantomas :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem trochę wolnego czasu na lotnisku i....

 

ten mi nie siadł na nadgarstku

 

luqo.jpg

 

 

ten jest swietny i wrósł na konkurenta dla zenitha elprimero '69

 

jayo.jpg

 

 

a ten mnie milo zaskoczył stylem i rozmiarem

 

osvd.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith el Primero nie powinien dać się wypchnąć z listy pierwszeństwa  :D. Rolex ładny ale gdzie mu do el Primero ;).  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akism ale ta zieleń strasznie kłuje w oczy..chyba trzeba sie przyzwyczaić, a niebieski to już żarówa na potęgę, nawet nie mierzyłem

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zielonego suba i uważam,że jego zieleń jest właśnie stonowana,nie narzucająca się.Może oglądałeś go w świetle,które uwypukla kolory..Sprzedałem go koledze i często widuję ten zegar na jego nadgarstku-jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem trochę wolnego czasu na lotnisku i....

 

ten mi nie siadł na nadgarstku

 

 

 

 

 

a ten mnie milo zaskoczył stylem i rozmiarem

 

osvd.jpg

Bardzo ładny zegarek.....gdzie można taki nabyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadas masz rację.. :)

 

gfuv.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem :), jeden z piękniejszych zegarków.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadas masz rację.. :)

 

gfuv.jpg

 

 

Sam już nie wiem, która wersja ładniejsza. Ta, czy niebieska (taka jaką niedawno pokazał Primabaleron), ale obie są zajefajne.

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., jeden z piękniejszych zegarków.  

 

i ja się w pełni z Tobą zgadzam - jeden z piękniejszych czasomierzy :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujaca sprawa w Zenicie jest to, ze najmniej wazna subtarczka pomiaru godzin zaslania wazniejsza tarcze pomiaru minut. Latwiej odczytac nie posiadajac dostepu do podzialki skali godziny niz minuty. Dla nas ktorzy caly czas wywoluja negatywy brak podzialki minutowej w okolicach 15-20min utrudnialby bardzo zycie.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.