Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zobacze GO w trójmieście ? I przy okazji IWC Ingenieura Chrono Racer na bransolecie ? Najlepiej wersje z szarą tarczą.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO Counter jest świetnie wykonany. szczególnie tarcza, jak by to ująć...wielopłaszczyznowa.. wygląda imponująca.

przeszklony dekiel ujawnia piękno mechanizmu.

co do koperty to wolę połączenie szczotkowania i polerowania.

i ten licznik - nadal nie ogarniam PO CO?

 

natomiast "telewizorek" oldschoolowy - po prostu świetny!

 

podsumowując: Sarpaneva rządzi :) ale model Harvest Moon nie do przebicia.

---

może mnie coś ominęło ale w trójmieście nie ma chyba GO. ja oglądałem w Monachium. a po zegarki od Stepana można skoczyć do Finlandii.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Sarpanevy oglądałem przedwczoraj w Helsinkach (salon przy głównej handlowej ulicy, tam gdzie AP). Nie zrobiły na mnie wrażenia. Dzięki wielkie za info. :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC maja w aparcie exclusive w galerii baltyckiej. Nie wiem czy bedzie ten konkretny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaglądne. A czy w tej nowej galerii w Gdyni jest też może IWC ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Nie bylem tam jeszcze. Kiedy bedziesz w Gdansku, Carlito? Moze jakies spotkanie forumowe z tej okazji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :) Do poniedziałku, później Kraków i Zakopane.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :) Do poniedziałku, później Kraków i Zakopane.

dawaj tel na pw. musimy sie spotkac


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :) Do poniedziałku, później Kraków i Zakopane.

 

Szkoda że nie napisałeś szybciej bo ja też akurat w Gdyni jestem do Niedzieli mozna było zrobić mini podstolik :)

 

Tomaszek a gdzie ty Eternę w Gdyni mierzyłeś ? 

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timeless w CH Manhattan w Gdańsku. Mają ok 10 modeli :)

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Bałtyckiej w Kruku i już nie mieli IWC (kiedyś był). W ogóle straszna lipa w trójmieście jeżeli chodzi o zegarki z wyższej półki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dzisiaj tam bylem i okazalo sie, ze IWC nie ma w calym trojmiescie, Rolexa tez nie zobaczysz. Zastanawiam sie czy to jest "za biedny" rynek czy chodzi o cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC to nie jest AP czy VC nie mowiac o Patku, RD czy Richard Mille dlatego choc lata nie bylem w trojmiescie to jestem troche w szoku. To tylko pokazuje potencjal polskiego rynku niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jeszcze z rok temu przymierzałem tam IWC, dzisiaj miła Pani która tam pracuje mi powiedziała, że jeżeli chce, to ewentualnie może sprowadzić interesujący mnie model tej marki. Zrezygnowali z IWC bo w ogóle nie schodziły. Nowa super-hiper galeria w Gdyni Riviera też lipa, najlepsze co tam zobaczyłem, to Longines.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie macie rację, Trójmiasto jest pustynią jeżeli chodzi o zegarki z wyższej półki :angry:  Pojedyncze egzemplarze np. Zenitha, Baume, Eterny ( chociaz o tych dwóch ciężko pisać, że z wyższej półki ale wobec braku innych chyba tak trzeba traktować  ;) widziałem w Aparcie w Klifie w Gdyni. W Galerii bałtyckiej tez posucha, nawet w Jubitomie to Longines, Epos, Oris i nic wyżej. Aha sa jeszcze pojedyncze Omego, TH w Timelessie no chyba, że cos się pozmieniało, w jedną lub drugą stronę :)

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bałtyckiej (chyba największej galerii w trójmeście) najlepsze co można zobaczyć, to Zenith w Apart exclusive. Reszta to Breitlingi, FC, Tagi, Eposy i inne Orisy. Dzięki Bogu niedługo będę w Krakowie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Dzięki Bogu niedługo będę w Krakowie  :)

 

 

Poza Bonarka to sie nie naogladasz . Generalnie kolekcja jest tam nieruchawa . Ale ostatnio rzucili sporo nowych IWC'ow ,

2 vacherony , pare ciekawych JLC , poza tym zadnych nowosci . Zegarki terminuja tam latami , najbardziej zal mi zenitha .

o takiego:

 

http://forums.watchuseek.com/f27/mod-my-zenith-defy-classic-aero-mcww-photo-heavy-526970-2.html

 

 

lezy tam juz biedak 4 (slownie cztery) lata , bo i cene ma "niewyjsciowa" , jakies 41 400 PLN 

 

to jest w apart-exclusive , w sasiednim jubitomie tez nic ciekawego ale mozna obejrzec spora kolekcje Ulysse Nardin

 

tyle z bonarki , reszta butikow wycofala sie z wyzszych polek , z ciekawych rzeczy to chronoswissy mozna poogladac

w galerii krakowskiej , odrzucalo mnie od tej marki ale niespodzianka , na zywo sa naprawde spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze sie wycofuja?? Kraj niby jakos sie rozwija, przybywaja drogi, stadiony, infrastruktura na plus, ludzie generalnie powinni sie bogacic a poza warszawa w 37 milonowym kraju nie mozna zobaczyc AP za witryna?! Nie dziwie sie troche czemu Patek nie przyjal zaproszenia od naszego Lukasza z Chronos 24 bo po co... Czas kazdego jest ograniczony i lepiej go wykorzystac tam gdzie no wlasnie... gdzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi mi się tylko w zasadzie o Ingenieura Chrono Racer z szarą tarczą na bransolecie, reszte interesujących mnie zegarków zobacze sobie gdzie indziej. Nawiązując jeszcze do wspomnianego przez Ciebie Zenitha, to ja podobnie co roku oglądam tam porysowaną jak diabli Squadre chrono Reverso od JLC, ciekawe czy dalej tam jest... :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze sie wycofuja?? Kraj niby jakos sie rozwija, przybywaja drogi, stadiony, infrastruktura na plus, ludzie generalnie powinni sie bogacic a poza warszawa w 37 milonowym kraju nie mozna zobaczyc AP za witryna?!

Kraj moze i się rozwija ale społeczeństwo ubożeje niestety......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraj moze i się rozwija ale społeczeństwo ubożeje niestety......

 

 

raczej rozwarstwia sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie na swiecie sie dzis rozwarstwia. Problem Polski to taki ze nie zdazyla na czas bo raptem 20 lat powstac w miare stabilna klasa srednia... Ehh chlopaki co dalej bedzie z tym naszym pieknym krajem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.