Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

dressy watch czyli potocznie zegarek pasujący do sukienki :)

jakoś tak ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

AP miałem po raz pierwszy na ręku. By nie być poddanym dużej krytyce, powiem tylko, że jeszcze nie zrozumiałem fenomenu RO :-).

 

No cóż, nikt nie jest doskonały  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dzisiaj macalem Batmana :)

czyżby zielony szukał nowego domu? 

jeśli tak to rezerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na Schipholu w Amsterdamie przymierzałem Planet Ocean i Speedmastera Mark II z pomarańczowymi indeksami. Jadąc na lotnisko miałem ogromną ochotę na przymiarkę Submarinera, ale kiedy zobaczyłem go w witrynie cały czar prysnął. Wiem, że ważna jest technika, historia, prostota, dokładność, in-house, itp, itd, ale zegarek musi się podobać, a chemii między nami nie było. To już Explorer I wygląda ciekawiej i zrobił na mnie lepsze wrażenie.

Podsumowując najbardziej podobała mi się Planeta w wersji 42mm. Prosty i czytelny zegarek, a i cena była zachęcająca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Jadąc na lotnisko miałem ogromną ochotę na przymiarkę Submarinera, ale kiedy zobaczyłem go w witrynie cały czar prysnął. Wiem, że ważna jest technika, historia, prostota, dokładność, in-house, itp, itd, ale zegarek musi się podobać, a chemii między nami nie było. (...)

 

może miałeś najnormalnie w świecie złe nastawienie do rzeczywistości w tym akurat momencie;) Jak ten zegarek może się nie podobać ?:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym momencie miałem wspaniałe nastawienie, bo wracałem po sześciu tygodniach do domu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym momencie miałem wspaniałe nastawienie, bo wracałem po sześciu tygodniach do domu ;)

jasne... w takim razie faktycznie coś Ci nie pasowało ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slimline tylko w wersji z niebieską tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na Schipholu w Amsterdamie przymierzałem Planet Ocean i Speedmastera Mark II z pomarańczowymi indeksami. Jadąc na lotnisko miałem ogromną ochotę na przymiarkę Submarinera, ale kiedy zobaczyłem go w witrynie cały czar prysnął. Wiem, że ważna jest technika, historia, prostota, dokładność, in-house, itp, itd, ale zegarek musi się podobać, a chemii między nami nie było. To już Explorer I wygląda ciekawiej i zrobił na mnie lepsze wrażenie.

Podsumowując najbardziej podobała mi się Planeta w wersji 42mm. Prosty i czytelny zegarek, a i cena była zachęcająca:)

Moj pierwszy kontakt z Subem był bardzo podobny z tym,że ja go przymierzyłem. Wówczas wydał mi się takim zwykłym, małym zegarkiem bez większego wyrazu,a jedyne co go wyróżniało to lupka,byłem wtedy na etapie zafascynowania Paneraiem który robił wówczas na mnie o wiele większe wrażenie.

 

Dziś zegarek w tej firmie co Sub (mam na myśli GMT) bardzo mi odpowiada i prawie nie schodzi z ręki, tak więc masz jeszcze czas na Rolexa


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka wyciągnęła mnie dzisiaj do Genevy. Po drodze naszło mnie że przymierzę 512. Zegar leży znakomicie i prezentuje się świetnie. Cena 7000 CHF trochę chłodzi zapał. Najbardziej uniwersalny rozmiar Panerai IMHO. Wchodzi pod mankiet koszuli ale prezentuje się świetnie również jako casual.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadąc na lotnisko miałem ogromną ochotę na przymiarkę Submarinera, ale kiedy zobaczyłem go w witrynie cały czar prysnął. Wiem, że ważna jest technika, historia, prostota, dokładność, in-house, itp, itd, ale zegarek musi się podobać, a chemii między nami nie było.

 

Myślę, że gdybyś przymierzył Submarinera, to Twoje odczucia mogłyby być bardziej pozytywne. Ja po przymiarce miałem wrażenie, że ten zegarek bardzo dobrze leży na nadgarstku. Wtedy też dopiero widać, że rozmiar jest idealnie dobrany. Mam nadzieję, że nie powiększą średnicy koperty, bo zastanawiam się czy za jakiś czas nie kupić Suba. Jeżeli jednak powiększą rozmiar, to się na nich obrażę i nie kupię ;)


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio troszkę przymierzałem, no i LLD zjadł :) FC biały tez super jako elegancki do koszuli. Eterny zawiodły (szczególnie kontiki), tylko ta Vaughn jest super ale trochę za droga

 

cd329462628dcfcd4b5e392c2e844d14.jpgfcb29fa60cb76f1b396bbfcdea3c487d.jpgb2eb1582c7e5af141394c6a5bfcbc1e1.jpg61781336d5fc75b11408111827b58a03.jpgc07c29f1dedfbd932fa11287e3003e19.jpg11afc0c312e5491b5f260e28f54523d9.jpg14884b6e80fde52f9a63157aef3b5b0e.jpg7c2d10edf343f22a1f3f005aa82ac529.jpg75df3787811977d9504282e509ae61d8.jpg

Edytowane przez YouAreNext

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że mamy zbliżone gusta. jakim budżetem dysponujesz?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLD jest naprawdę ponadczasowym zegarkiem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie LLD nie przeszedł testu nadgarstkowego. Oglądając zdjęcia wydawał się zegarkiem idealnym.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to Twój nadgarstek się nie sprawdził. :D  :P


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet cały czas sie zmienia. Na początku byłem już w sumie zdecydowany na BlackBay Blue, ale ostatnio stwierdziłem ze taki na LLD w dobrej cenie będzie odpowiedni:). I to właśnie jak jego przymierzałem po wszystkich Eternach, FC i Junghansie to uznalem ze to zegarek dla mnie, nie taki sztywny, trochę sportowy ale zarazem trochę coś jest w nim z elegancji. Jest mega uniwersalny i inny niż te wszystkie podobne do siebie czasomierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy ci na gwarancji to możliwe ze zdecyduje się sprzedać swoje Vaughan big date ( cena bedzie na pewno duuuuzo lepsza niż salonowa) ,zegarek jest jak.nowy. Przyszedł mi pomysł do głowy na inny zegarek wiec czegoś się pozbede. Zegarek byłby w PL w marcu 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.