Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadas, Ty chyba w Poznaniu, a ja do Warszawy (niestety tylko przelotem) się wybrałem i muszę przyznać, że po tej wyprawie tylko jeden zegarek chodzi mi po głowie - ten niebieski Zenith.. poezja :rolleyes:

 

Fajny masz aktualnie licznik postów - 6666 :o:D


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szczerze powiedziawszy nie zauważyłem, ale już zmieniam :P .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz o ułożeniu subtarczek?

 

Chyab chodzi o brak podziału na odpowiednia do częstotliwości podziałkę części sekundy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był bicolor ale GMT M II o ile pamiętam.

 

 

Tamten to wydaje mi sie, ze byl sub bicolor, ale czarny

Btw. Strasznie tem czarny mi sie podoba :-)

Wzięło mnie na archeologie ;) i na szybko przeszukiwałem ten temat.

Skoro wtedy także obstawiałem GMT bicolor to chyba jednak o ten model chodziło :)

 

ps.Co ciekawe wtedy pytającym także był @nicon i to także w kontekście suba bicolor z niebieską tarczą ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Astral, wtedy to akurat chodzilo o to,że indeksy na tarczy nie były idealnie rozmieszczone

 

@nicon,o tym to już wiemy od dawna


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za posta pod postem.

 

Druga część wykopów archeologicznych :D

Julek,zwracam honor,bo to jednak Ty miałeś racje - chodziło o Suba bicolor z czarną tarczą.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95440-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-czasomierzy-marki-rolex/page-23

Nie wiem,co mi się tak we łbie usrało z tym GMT :ph34r:

 

ps.Kur..a,chyba pójdę do apteki po Bilobil :ph34r:

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon , zajrzyj kiedyś na jakiś podstolik , przyniesiemy kilka subów , lupkę i kilka butelek whisky ( po jednej za każdy znaleziony krzywy bezel :)

ja jeszcze nigdy żadnego nie znalazłem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS to ideał dla kogoś kto chce mieć super zegarek, który nie rzuca się w oczy, dzięki temu szef nie będzie na niego patrzył z zazdrością ;)

No chyba, że ktoś jest szefem, to wtedy..... Rolex :)

Jednak światła salonowe oszukują, bo o bardziej rzucający się w oczy zegarek ciężko.

GS bije po oczach z daleka, ale to genialny zegarek. Wykonanie i ilość detali miażdży.

Ps. Oczywiście piszę to w odniesieniu do zegarków stalowych ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak światła salonowe oszukują, bo o bardziej rzucający się w oczy zegarek ciężko.

GS bije po oczach z daleka, ale to genialny zegarek. Wykonanie i ilość detali miażdży.

Ps. Oczywiście piszę to w odniesieniu do zegarków stalowych ;)

 

Miałem na myśli rzucanie się w oczy logo, sam zegarek rzeczywiście zwraca uwagę, ale większość jak zobaczy Seiko pomyśli, że ładny ale tani, i o to chodzi ^_^


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozazdrości Stanisławowi i tez się przeszedłem przymierzyć coś od Zenitha ale skończyło się na Reverso i mimo że trochę za duży to wygrał z poprzednikami 

 

31044545240309743564.jpg

 

49453247494589421026.jpg

 

89714348632070471886.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj kilka minut na lotnisku i wrzuciłem na nadgarstek takiego Montblanc'a.

 

Mieliście do czynienia? Robi całkiem dobre wrażenie. Design też nietuzinkowy, ale to rzecz jasna kwestia gustu.

 

461bb95544d5a5070a8d945dc7b7d55a.jpg

 

Sent from my mobile phone using Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Myślisz o ułożeniu subtarczek?

Tak, dokładnie. Absolutnie niezrozumiała dla mnie zmiana ich ułożenia względem oryginału, sprawiająca, że zegarek z radosnego toolwatcha stał się modową atrapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj kilka minut na lotnisku i wrzuciłem na nadgarstek takiego Montblanc'a.

Mieliście do czynienia? Robi całkiem dobre wrażenie. Design też nietuzinkowy, ale to rzecz jasna kwestia gustu.461bb95544d5a5070a8d945dc7b7d55a.jpg

Sent from my mobile phone using Tapatalk.

Miałem ten zegarek ale dość szybko się go pozbyłem. Fajny jako ciekawostka, ale takie fikusne zegarki szybko się opatrza i szybko nudzą.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozazdrości Stanisławowi i tez się przeszedłem przymierzyć coś od Zenitha ale skończyło się na Reverso i mimo że trochę za duży to wygrał z poprzednikami 

 

 

 

 

 

To jest plan na kolejna moja przymiarkę, ale może kiedyś spotkam się ponownie z @desmo i wtedy poprzymierzam sobie do woli. :D

 

 

 

Tak, dokładnie. Absolutnie niezrozumiała dla mnie zmiana ich ułożenia względem oryginału, sprawiająca, że zegarek z radosnego toolwatcha stał się modową atrapą.

W tej kwestii zgoda, ale jako "koperta" :D  idealnie układa się na nadgarstku, przynajmniej moim. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest plan na kolejna moja przymiarkę, ale może kiedyś spotkam się ponownie z @desmo i wtedy poprzymierzam sobie do woli. :D

 

 Nie ma sprawy tylko przypomnij mi wcześniej bo po niektóre zegarki muszę się specjalnie pofatygować - ten należy do wybrańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że to wybraniec, mając taki zegarek, poziom chciejstwa przenosi się na bardzo wysoki poziom. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to potencjalne chciejstwo ( nie moje ) właśnie powoduje , że niektóre zegarki nie mieszkają ze mną ( dla ich dobra ;-) - dlatego prośba o info z 1 dniowym wyprzedzeniem i z przyjemnością wymienię go na parę chwili na Twojego Marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chciejstwo innych jest dla mnie też powodem do pewnych działań :D. Jakoś trzeba minimalizować innych chciejstwa. ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim lekarstwem na to chciejstwo jest solidnie zakotwiony w ścianie, nie byle jaki sejf.

Śpię spokojniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim lekarstwem na to chciejstwo jest solidnie zakotwiony w ścianie, nie byle jaki sejf.

Śpię spokojniej...

 O taki?

 

sejf.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem sobie rajd zegarkowy po Amsterdamie. W końcu udało mi się przymierzyć Tudora black Bay, który mnie nie zawiódł. Ale i tak największe wrażenie zrobił na mnie Seiko mm300, którego przymierzyłem w butiku markowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.