Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co tutaj widzę najlepiej na twoim nadgarstku leży rolex,bezapelacyjnie!.Oglądałeś explorera czarnego?Jak dla mnie jest genialny.

Pam rzeczywiście cegła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie w jednym miejscu przymierzales ? Gdzie jeśli mozna spytac  ? Najciekawsze moim zdaniem: Rolex, Zenith 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei na wszystkie pytania:

 

Nadgarstek mam 17-17,5 cm, ale dość płaski. Te zdjęcia mogą nie oddawać rzeczywistości. Rolex 42mm i Aqua Terra 41,5mm leżały świetnie. Uszy Paneraia nie wystawały poza obrys nadgarstka, ale mimo wszystko to cegła.

 

Czarnego Explorera II oglądałem w Kruku na Pl. Trzech Krzyży. Wygląda świetnie, ale skoro biały nie będzie się uzupełniać z moim Subem, to czarny tym bardziej. Gdybym nie miał żadnego Rolexa i chciałbym kupić Ex II, to wybrałbym czarnego.

 

Biały Explorer II był w Galerii Mokotów. Zenith też tam. Pam na Pl. Piłsudskiego w Jansenie. Omegi w butiku na Pl. Trzech Krzyży.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei na wszystkie pytania:

 

Nadgarstek mam 17-17,5 cm, ale dość płaski. Te zdjęcia mogą nie oddawać rzeczywistości. Rolex 42mm i Aqua Terra 41,5mm leżały świetnie. Uszy Paneraia nie wystawały poza obrys nadgarstka, ale mimo wszystko to cegła.

 

Czarnego Explorera II oglądałem w Kruku na Pl. Trzech Krzyży. Wygląda świetnie, ale skoro biały nie będzie się uzupełniać z moim Subem, to czarny tym bardziej. Gdybym nie miał żadnego Rolexa i chciałbym kupić Ex II, to wybrałbym czarnego.

 

Biały Explorer II był w Galerii Mokotów. Zenith też tam. Pam na Pl. Piłsudskiego w Jansenie. Omegi w butiku na Pl. Trzech Krzyży.

Jeśli chcesz zegar który uzupełni się z subem to nic innego mi do głowy nie przychodzi jak rolex DJ II, była by świetna parka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem już różne DJ II i szczerze mówiąc nie podchodzą mi za bardzo. A poza tym lubię Rolexa, lecz nie do tego stopnia żeby posiadać więcej niż jednego. Albo inaczej, inne marki, w tym Omegę też cenię, a ponieważ Aqua Terra jest stylistycznie zbliżona do DJ II, to zaczyna mi się to układać w logiczną całość, chyba nawet zgodną z Twoim tokiem rozumowania. Trzeba też dodać, że DJ II nie za bardzo mi się widzi na pasku, natomiast AT jak najbardziej.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

to co kupiles?pochwal sie to prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Smaka narobiłeś :) Kiedy zdjęcie AT w nowych nabytkach? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bialy rolek wylgada troche jak z bazaru w Turcji, nie czaje zachwytow nad nim. Moze na zywo zupelnie inne wrazenie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka 37mm na nadgarsku 18,5mm. Te z chrono były jakby za duże. Wersji stalowej nie mieli na stanie. Czarna katalogowo za czarnego 14tys. stal 11. Mechanizm w/g katalogu co popadnie eta2895 lub sw260.

post-32788-0-02541000-1440270027_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Ten bialy rolek wylgada troche jak z bazaru w Turcji, nie czaje zachwytow nad nim. Moze na zywo zupelnie inne wrazenie robi

wydaje mi się ze generalnie problem z drogimi zegarkami (w szczegolności Rolexami) jest taki ze czesto są podrabiane stad mozesz je czesto spotkac na łapie kogos kto nie ma oryginału.Może to i dobrze dla właścicieli oryginałow.Moze dzięki temu mniej przegubów zostanie uciętych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka 37mm na nadgarsku 18,5mm. Te z chrono były jakby za duże. Wersji stalowej nie mieli na stanie. Czarna katalogowo za czarnego 14tys. stal 11. Mechanizm w/g katalogu co popadnie eta2895 lub sw260.

Swietny model. Wersja czarna bardzo mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bialy rolek wylgada troche jak z bazaru w Turcji, nie czaje zachwytow nad nim. Moze na zywo zupelnie inne wrazenie robi

Przejdż się na Płac Trzech Krzyży. Widziałeś w Turcji na bazarze, obejrzysz w oryginale i może wtedy odrobinę się rozjaśni, a i "czajenie" będzie łatwiejsze.

 

wydaje mi się ze generalnie problem z drogimi zegarkami (w szczegolności Rolexami) jest taki ze czesto są podrabiane stad mozesz je czesto spotkac na łapie kogos kto nie ma oryginału.Może to i dobrze dla właścicieli oryginałow.Moze dzięki temu mniej przegubów zostanie uciętych

Zwracam czasami uwagę na nadgarstki i mam wątpliwości co do tych "częstych" spotkań z podróbkami. Nie rozumiem natomiast zupełnie sensu ostatniego zdania.

Pisanie takich "bredni" o ucinanych przegubach z jednoczesnym usprawiedliwianiem "nosicieli" podróbek nie przystoi na tym forum.

 

Panowie, trochę umiaru.

 

Żeby nie było ot. wszystkie zegarki z przymiarki są świetne. Mi ostatnio gra na emocjach Panerai ale tylko w modelu Radomir .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamierzyłem Casio EFM-502, całkiem fajny

3b4526a68f56bd933fe9281582d16e74.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nadarzyła się okazja przymierzenia nowego Submarinera. Zabrałem ze sobą żonę (zawsze doradzała dobrze) i.. jeden zegarek z listy zakupów zostaje skreślony.. No chyba, że po "jej trupie".

 

Za jakiś czas spróbuję jeszcze z Subem bez ceramiki, albo jak się uda to GMT pepsi, ale nowy Sub odpada.. :(


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że gdybym na przymiarki zabierał żonę, to nosiłbym nadal komunijne Casio z kalkulatorem... :)

A na serio, co nie podobało Wam się w nowym Subie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A dlaczego? Bo żonie się nie podoba czy tobie?....za duży / za mały / za drogi / za brzydki?....albo coś nie zrozumiałem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ostatnio nadarzyła się okazja przymierzenia nowego Submarinera. Zabrałem ze sobą żonę (zawsze doradzała dobrze) i.. jeden zegarek z listy zakupów zostaje skreślony.. No chyba, że po "jej trupie".

 

Za jakiś czas spróbuję jeszcze z Subem bez ceramiki, albo jak się uda to GMT pepsi, ale nowy Sub odpada.. :(

 

Nie rozumiem :o to ma być zegarek dla Ciebie czy dla żony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także przed kupnem zegarka z wyższej półki lubię znać opinię żony, choć bardzo się tą opinią nie przejmuję ;)

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym problemów, kupuję zawsze co chcę i nie pytam :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, z tymi żonami jest tak, że zawsze przy przymierzaniu, kiedy im się zegarek średnio podoba, mówią "TOBIE ma się podobać, TY go będziesz nosił" a już samo to twierdzenie zasiewa ziarno niepewności u gościa :)

Taka żona nie raz, nie dwa mi namieszała w geszefcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zawsze mnie to rozbijalo przez lata sprzedaży zegarków :D wiesz ja się nie wtrącam, tobie ma się podobać, ale teeeenn? Okropny, no ale to Twoja decyzja!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.