Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz wszystkie, później zdecydujesz, które zostaną na dłużej. ;)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrixik to przed zakupem Glycine obejzyj go dokladnie. Jakosc tych zegarkow pozostawia duzo do zyczenia, sprawdz np czy luma niw jest uszkodzona. Zobacz np. na bazarku jest wystawiona glycine i ewidentnie widac wade masy swiecacej na wskazowce. Sprzedawca nawet sie o tym nie zajaknal ...

dzięki za radę, przyjrzę się uważnie przed zakupem. Trochę mnie dziwi, że nietanie zegarki mogą być wadliwe. Wydawałoby się, że powyżej 2000 PLN zegarki powinny być nieskazitelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, jakie masz odczucia po obejrzeniu na żywo GS'a z "gieesikami" na tarczy ?

Ja, pomimo tego iż doceniam kunszt wykonania, to pierwsze skojarzenie miałem niekorzystne.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ma prawo się podobać i na żywo te wzorki ładnie się mienią, ale to jednak nie dla mnie. Ostatnio wolę minimalizm, który akurat w GS doprowadzony jest do mistrzostwa. Gdybym miał kupić zegar dla siebie, pewnie byłby to właśnie któryś z modeli o jednolitej tarczy :).

Może to i dlatego, że mam Eternę, która sama ma dość bogaty cyferblat. Jeden taki zegar w zupełności mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

Też lubię ten ich minimalizm, ale np. snowflake ma piękną tarczę


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrixik to przed zakupem Glycine obejzyj go dokladnie. Jakosc tych zegarkow pozostawia duzo do zyczenia, sprawdz np czy luma niw jest uszkodzona. Zobacz np. na bazarku jest wystawiona glycine i ewidentnie widac wade masy swiecacej na wskazowce. Sprzedawca nawet sie o tym nie zajaknal ...

 

Przejrzałem wszystkie Glycine na bazarku - gdzie ty widzisz jakąś wadę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie Glycine na bazarku - gdzie ty widzisz jakąś wadę? 

 

Rzeczywiście ogłoszenia o którym pisałem nie ma już w dziale sprzedam. Wisiało dość długo, sporo razy było podbijane, w ogłoszeniu były na sprzedaż 2 zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako,że mam chwilę do rozpoczęcia konferencji to na szybko skorzystałem z okazji i przymierzyłem tego Longines'a.

Witam, że zdjęcie słabiutkie, ale zegarek naprawdę bardzo mi się podoba. Porównałem też sobie wersję na pasku, i tak jak było to pisane w recenzji - pasek średnio się prezentuje. A co jest przy tym dziwne -?cena jest ta sama za bransoletę i pasek.

post-48855-0-61918700-1442830027_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegant udający sportowca lub odwrotnie.

Ponadto białe okno daty dość skutecznie niweczy trud osiągnięcia symetrii na tarczy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Longines niczym nie zachęca do noszenia IMO. Zegarek jakich wiele, bezpłciowy...

 

PS.Oczywiście to tylko moje subiektywne odczucia.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcie rzeczywiście może nie przekonywać do niego, ale rzućcue okiem na te, które są w recenzji (w odpowiednim dziale) i tam wygląda to już zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ten Longines niczym nie zachęca do noszenia IMO. Zegarek jakich wiele, bezpłciowy...

 

PS.Oczywiście to tylko moje subiektywne odczucia.

 

RG

 

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ogłoszenia o którym pisałem nie ma już w dziale sprzedam. Wisiało dość długo, sporo razy było podbijane, w ogłoszeniu były na sprzedaż 2 zegarki.

Pytałem trochę zaczepnie. Przez forum przewinęło się sporo Glycine - i szczerze powiem, nie dostrzegłem by opisywał ktoś problemy z jakością tych zegarków. Ty przestrzegłeś kolegę jakby w Glycine to była niemal norma….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcie rzeczywiście może nie przekonywać do niego, ale rzućcue okiem na te, które są w recenzji (w odpowiednim dziale) i tam wygląda to już zupełnie inaczej.

Tak, Master Retrograde to samo. Na zdjęciach cudo a na żywo średniak. W fotografii to oni są mocni.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcie rzeczywiście może nie przekonywać do niego, ale rzućcue okiem na te, które są w recenzji (w odpowiednim dziale) i tam wygląda to już zupełnie inaczej.

 

Nie muszę oglądać zdjęć w recenzji, ponieważ mój kolega z pracy posiada dokładnie taki sam zegarek i uwierzcie mi, że naprawdę bardzo przeciętnie się prezentuje.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, wczoraj miałem jeszcze trochę czasu więc popróbowałem kilka garniturowców.

Te Zenithy zrobiły na mnie naprawdę świetne wrażenie a największe chba czarny Central second. Ten z małą sekundą miał moim zdaniem niezbalansowaną tarczę, zwłaszcza gdy wskazówki minutowa i godzinowa były na tej części gdzie jest mała sekunda.

Czerń tarczy jest niesamowita.

post-48855-0-98550300-1442924983_thumb.jpg

post-48855-0-38745700-1442924997_thumb.jpg

post-48855-0-14348200-1442925007_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile na chwilę obecną kosztuje stalowa Daytona?

Jesli nic nie podskoczylo od mojego urlopu, to cena sklepowa jest praktycznie taka sama co DS D-Blue, czyli w granicach 46-47k pln

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze był JLC. Może to głupie, ale czy ktoś mógłby napisać co to za model? Był na wystawie i mi się sposobach, więc go przymierzyłem i wygląda świetnie.

post-48855-0-86545500-1442925737_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master control ultra thin date

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi. Pamiętam, że na gumie 1990, a z bransoletą może ok 2750 2590.

 

Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz, cena to 2590, sorki za pomyłkę.

Edytowane przez mieczyslaw83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zalety tego zegarka, jako twardziela, bardziej współgrają z gumowym paskiem w kolorze tarczy. Przynajmniej mi taki bardziej się podoba. Pomijam kosmiczną cenę za bransoletę. :(  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena za bransoletę jest jakaś pomylona. Zegarek 40% droższy z uwagi na trochę stali? Niezrozumiałe. Tym bardziej, że ja również sądzę iż gumowy pasek jest tu zdecydowanie lepszy :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.