Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Który z Zenithów ma szansę zagościć na dłużej. Ja wybrałbym trzeciego z pokazanych, po prostu inny.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek - zgoda, myślałem o chrono. Ale chyba wyjdzie inna opcja, w tej cenie można myśleć o dwóch zegarach i chyba tak się stanie :)

 

@zasadas - dokładnie ten. Trzeci, a na zdjęciu grupowym po lewej. Inny, świetna kolorystyka, genialne indeksy, spójny stylistycznie, świetny pasek.

Jedyne co mnie kusi w drugim to niebieski sekundnik, który jest genialny. No ale tam nie do końca pasuje mi kolor indeksów...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Fakt, wyraziłem się nieprecyzyjnie. Noszę większe zegarki i nie ma problemu. Faktycznie proporcje są ważne , tu są trochę zachwiane nie tylko z powodu rozmiaru ale i krótkich uszu ( czarny placek się zrobił). Dodatkowo jakoś od zegarków stylizowanych / inspirowanych vintydż oczekuję umiarkowanego puchnięcia...szkoda bo lubię takie koperty. No cóż , poczekam na nową autavię. Za to dzięki materiałom jest bardzo wygodny .

 

Ja również przymierzałem ten model wczoraj i mam podobne odczucia. Dziwnie duży jak na swój rozmiar, efekt czarnego placka podkreśla smolisty pasek…generalnie mnie rozczarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenity z tarczami w kolorze mokka są zjawiskowe, mieli może na stanie taki model ? :

 

2ff61772d6c130b0eedd77c7186803fa.jpg

 

Jeżeli tak to zaprezentuj kiedyś jak się na nadgarstu prezentuje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez fw86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie ten Zenith przypomina trochę jeden z modeli H. Moser&Cie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdyby we wrzuconym przeze mnie Central Second wrzucili ten niebieski sekundnik, to byłaby miazga!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy jasny JLC Moon. :)

Nie zgodzę się :) czarny. :)

 

Zenith, trzeci


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdyby we wrzuconym przeze mnie Central Second wrzucili ten niebieski sekundnik, to byłaby miazga!

Cos są gotowi opuscic z ceny w Jansenie z tych zenków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos są gotowi opuscic z ceny w Jansenie z tych zenków?

Nie pytałem, bo w Jansenie mają tylko tego z niebieskim sekundnikiem, a ten nie za bardzo mnie interesował.

Ale mogę podpytać, bo będę chyba jutro u nich.

Zenity z tarczami w kolorze mokka są zjawiskowe, mieli może na stanie taki model ? :

Jeżeli tak to zaprezentuj kiedyś jak się na nadgarstu prezentuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mają go w GM, oglądałem dzisiaj, ale za duży niestety dla mnie, przez komplikację kalendarza to już kawałek zegarka jest. Na żywo piękny.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej o tym wszystkim myślę, tym bardziej jestem zakręcony  :). Założenie paska do Overseas nie zrobi zegarka klasycznego z czasomierza o zacięciu sportowym. Może wybiorę coś bardziej w stylu casual albo w ogóle wrócę do klasyki. Pewnie podejmę decyzję w ostatniej chwili podczas przymiarki w salonie.

 

Trudno mi jest wyobrazić sobie Ciebie bez Royal Oak. Ale jeśli ma być VC, to ja bym wolał Overseas z niebieską tarczą. Jeśli to ma być jedyny zegarek, to moim zdaniem bransoleta jest najlepszym rozwiązaniem. Zresztą, czy nie pisałeś kiedyś, że w ogóle nie nosisz garniturów? (swoją drogą, sądzę, że w kwestii zegarek + garnitur od puryzmu lepsza jest elegancka dezynwoltura).

 

476fec5495e31efd6915c0c7eaca547a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurczę, naprawdę fajna wersja...i jak na funkcję annual calendar, wyceniona całkiem sensownie - ok. 32k

8c016dfe40457ccd5d7b018c6ff3be17.jpg

e2534acdfbf268609669d2d1e5d38587.jpg

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta tarcza jest przeładowana, popsuli ja ta czcionka:( a gwiazda kojarzy mi się jednoznacznie z Zenithem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta tarcza jest przeładowana, popsuli ja ta czcionka:( a gwiazda kojarzy mi się jednoznacznie z Zenithem.

 

Mam dokładnie identyczne odczucia z przeładowaniem i czcionką. No i jeśli chodzi o gwiazdę to mam tak samo również  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal, Karol - jeśli nie widzieliście na żywo, to koniecznie zobaczcie, bo moje zdjęcia są słabe. Na żywo naprawdę fajnie to wyglada. Do tego to wersja 41mm, wiec zupełnie inny zegar, niż podstawowy Globemaster. No i zupełnie inne szkło, lekko wypukłe, genialne.

 

Edit: przepraszam, zegarek :)

 

 

iP7

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem ostatnio zaciekawiony wyborem i zdjęciami pepepatryka. Niestety nie mieli z niebieską tarczą, ale chyba się w ciemno skuszę:) bardzo wygodny, dosyć uniwersalny i nie jest dużą cegłą. Sorry za jakość zdjęć, ale oświetlenie sklepowe to masakra

 

d85a7e40c5ed4171f87c289810c506b5.jpg1730835fac7798a79ac785346d42807b.jpga1053a22e30ccbd4b688ab7bf8cf3204.jpg

 

Ciekawa jeszcze wersja w tytanie, tylko już mocno sportowa. Zegarek tak lekki, że prawie go nie czuć:)

 

cfb8412727a16d585924df6ece2b87d4.jpg72305f8024d30fed5a1e152fc2db818c.jpg96e3694486d9f463f7897c78c91b338a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie takiego od tygodnia i nie mogę się nacieszyć

IMG_5486e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie takiego od tygodnia i nie mogę się nacieszyć

 

 

Gratulacje!

Piękny ci on jest...

a jaka średnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podają że 40,5 a sam nie mierzyłem, ale w domu złapie za suwmiarkę i to zrobię bo nie wygląda na tyle a raczej na 42mm

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że wpadł. Całkiem przyjemny on w końcu jest :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest wielki, ale nie aż tak. Zdjęcie zniekształca. Bardzo lekki i w sumie przyjemny

 

Sprzedają go na takim pasku? Okropny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.