Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie podobno się nudzi ale w sieci nie mogę jakoś specjalnie znaleźć ofert odsprzedaży. Przeglądam internety i jakoś nic w podobnym budżecie nie daje podobnego efektu wow. Popularna sieć jubilerska daje naprawdę dobrą cenę, taka że nawet chrono24 nie jest w stanie wyrównać czy to za nówkę czy za używkę. AT Omegi owszem piękna ale nie iskrzy. Ech, poczekam jeszcze na styczniowe przymiarki Pamów i jak wtedy zauroczenie zauroczenia nie pokona to chyba mamy zwycięzcę.

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem tego Ingenieura, mnie też zachwycił. ETA ma swoje wady i ma również zalety, podejrzewam że w IWC jest w wersji top z plusem.

Poczekaj jednak na przymiarki PAM-ów, możliwe że całkowicie zmienisz zdanie.

 

/Sprzedam Grand Seiko/


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ten Inżynier z jasną tarczą zauroczył przy przymiarce, szkoda tylko że nie ma 2mm więcej średnicy. Pamiętam jak rok temu były w Kruk po ok 12k i jest to chyba maksymalna cena jaką mógłbym zapłacić za modyfikowana ETA 2892A2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że pierwsze wrażenie ten inżynier robi świetne - na mnie szczególne wrażenie zrobiła bransoleta.

post-48855-0-22073500-1512118926_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jak najbardziej, a dodatkowo to jak perfekcyjnie jest zintegrowana z kopertą.

 

/Sprzedam Grand Seiko/


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega z szafirem zyskuje co prawda na praktyczności ale traci na uroku i kultowości, a ten Inge - cudowny w swej prostocie ale podobno szybko się nudzi.

Całkowicie grzecznie, aczkolwiek stanowczo pozwolę sobie z tym nie zgodzić.W prostocie właśnie tkwi siła tego zegarka.

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ten Inżynier z jasną tarczą zauroczył przy przymiarce, szkoda tylko że nie ma 2mm więcej średnicy. Pamiętam jak rok temu były w Kruk po ok 12k i jest to chyba maksymalna cena jaką mógłbym zapłacić za modyfikowana ETA 2892A2.

Jesteś pewien, że po 12k? To ponad 50% niżej ceny katalogowej. Za taką kwotę to bym się nawet nie zastanawiał.

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie 12tys nigdy ten zegar nie byl i nie bedzie. Ja go kupowalem na -35% w zwszlym roku i mysle, ze teraz z takim rabatem rowniez sprzedaja.

Eta w Inge nie zachwyca, wielki wahnik i male lozysko nie wroza dobrze(zegar permanentnie nie dokrecony, rezerwa max 35h). Design genialny, srodek mierny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę szedł w zaparte ale wydaje mi się ze cena byla własnie w okolicy 12.000 na ich stronie internetowej i nawet ktoś na forum sie chwalił jaki to był złoty strzał.

Jednak ręki bym sobie nie dał za to uciąć :)

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze to byly jakies lezaki z wystaw i chcieli sie ich pozbyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ale nie Inge bo one byly pelnoprawnymi lezakami, moj ponad 2 lata na mnie czekal :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sześćdziesiątki piątki były mierzone, 42 i 40mm.

Obie dobrze leżą na nadgarstku, ale gdybym miał się decydować to raczej 42 bym wziął.9724c64e59cb8f1d4da2e73575efe6e8.jpgdb21a5bb02c0ab73e183fe0425e62bfb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Londek Zdrój i przymiarki. Najlepiej leżał 682 i o ile do klasycznych Pamów się nie przekonałem to ten skradł moje serce . Z Rolexem zdałem sobie sprawę, że mój Tudor BBS doskonale wyleczył mnie z Explorera II, ale Milgauss kiedyś zagości na moim nadgarstku.fad5a6dc6fad765dc1e0a8eff77de705.jpga6fd79d652ba5448dbf19db3ed11246a.jpg256253da13acbe46b6714bdb37427248.jpg8b5b4f4c6712fb2ed960e9ada6babfcb.jpg

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

682 to dla mnie jedyny PAM, którego mógłbym rozważyć. Chyba mamy podobny gust.

 

U Ciebie leży świetnie!

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, uważam że Tudor w jakimś stopniu nawiązał do Explorera i zdałem sobie sprawę, że wystarcza mi to co oferuje BBS i nie muszę (prze) dopłacać . Michał, jak będziesz miał okazję przymierzyć 682 to zrób to, będziesz miał kolejnego króliczka do gonienia

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie wrażenie zrobił na żywo ten 1312? Ta niebieska wskazówka bardzo rzuca się w oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak będziesz miał okazję przymierzyć 682 to zrób to, będziesz miał kolejnego króliczka do gonienia

 

Jak kupisz to się spotkamy i dasz przymierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjecia nadgarstkowego, bo strasznie wszyscy pracownicy salonu mnie obserwowali i czulem sie bardzo niezrecznie macając sobie tego GP. Dziwne podjeście, jest odźwierny itp w salonie, a z drugiej strony czujesz sie jak by wszyscy czekali az cos sprobujesz zajumać.430d24b5eeaab2fff0261020f76cd55f.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z kolega po polsku, moze nasz jezyk tak zadzialal na pracownikow.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kolegi, jeszcze w foliach. Fotka w łóżku, wiec slabo ze swiatlem Jestem pod wrażeniem wykonania, zwlaszcza praca bezela - pfantastisz. Cena katalogowa wyciagnieta z doopy coprawda, wiec ciezko mowic ze warto w tym budzecie. Ale za kilka tysi jest hit. Macalem do tej pory kwarce tej marki, warte kilkaset zlotych w moich oczach. To jest zupelnie inna bajka.

 

IGOzHeK.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki generalnie sa dosc dobrze zrobione i kupujac je w promocyjnych cenach trudno o lepszy stosunek jakosci do ceny.

 

Wymieniacie sie z kolega zegarkami w lozku ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Wymieniacie sie z kolega zegarkami w lozku ? :)

 

Pomyślałem o tym samym, ale bałem się zapytać ;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.