Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

ja to nigdy nie umiem sobie poradzić z oświetleniem w salonach i zdjęcia wychodzą takie sobie

 

Zegarek średniawy to i zdjęcia takie sobie wychodzą Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony tak, niebieski rzeczywiście słabo wygląda, oczywiście moim skromnym zdaniem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nigdy nie umiem sobie poradzić z oświetleniem w salonach i zdjęcia wychodzą takie sobie 

 

 

A próbowałeś poprosić o zgaszenie wszystkich świateł na jakis czas..?  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wtedy mógłbym zwiać z zegarkiem po ciemku...sprytne


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D rzeczywiście sprytne i zabawne. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka przymiarka dzięki pewnemu sympatycznemu forumowiczowi I już wiem, że koperta 41,5mm oraz bezel z Orient Ray mi pasuje :) Jak nic fajniejszego nie wyskoczy, to już chyba wiem co brać :P33bb59d4e4e90e5a13e109fdbc1664ed.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To będzie dobry wybór :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka przymiarka dzięki pewnemu sympatycznemu forumowiczowi I już wiem, że koperta 41,5mm oraz bezel z Orient Ray mi pasuje :) Jak nic fajniejszego nie wyskoczy, to już chyba wiem co brać :P

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wszyscy na forum chwalą Orienty, to chyba wypada mi przyklasnąć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie dobry wybór :-)

Tego modelu raczej nie uswiadcze, dlatego wezmę pewnie Ray, bo to to samo, tylko inne indeksy, brak pełnych endlinkow I brak szafiru. Taka bieda wersja, ale bardziej dostępna :D

Chyba że się uda, ale pewnie cena jak znajdę też będzie wyższa

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

A gdzie mozna taki kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu raczej nie uswiadcze, dlatego wezmę pewnie Ray, bo to to samo, tylko inne indeksy, brak pełnych endlinkow I brak szafiru. Taka bieda wersja, ale bardziej dostępna :D

Chyba że się uda, ale pewnie cena jak znajdę też będzie wyższa

to zalezy. Ja poczekasz cierpliwie i okaze sie ze Tisell bardziej mi podchodzi to niebieski Mako Usa 2 trafi na bazarek. Na razie czeksm na dostawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy. Ja poczekasz cierpliwie i okaze sie ze Tisell bardziej mi podchodzi to niebieski Mako Usa 2 trafi na bazarek. Na razie czeksm na dostawe.

Taka informacja mnie bardzo cieszy, w dodatku że kolor ten który mi najbardziej odpowiada :D Proszę o Pw, jeśli wpadłby na bazarek :) Tylko z tego co patrzylem, to ich ceny są wyższe niż Ray, czy Mako :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja mnie bardzo cieszy, w dodatku że kolor ten który mi najbardziej odpowiada :D Proszę o Pw, jeśli wpadłby na bazarek :) Tylko z tego co patrzylem, to ich ceny są wyższe niż Ray, czy Mako :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Może to Cię zainteresuje?

http://www.dutyfreeislandshop.com/catalogsearch/result/index/?q=mako&stock_status=1&utm_campaign=cae73cc7ae-EMAIL_CAMPAIGN_2018_05_03_COPY_01&utm_medium=email&utm_source=Dutyfreeisland+Newsletter&utm_term=0_ad334c93e5-cae73cc7ae-186481197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Big mako od zawsze mi się podobaja, problem z wielkością. Nie jestem pewien, czy byłby na mnie dobry. Mako Usa, Mako i Ray leżą świetnie i byłyby idealnymi zegarkami na codzień, jednak czy zegarek 44,5mm na nadgarstku 16,5 cm byłby tak samo wygodny - tego nie wiem I śmiem wątpić :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big mako od zawsze mi się podobaja, problem z wielkością. Nie jestem pewien, czy byłby na mnie dobry. Mako Usa, Mako i Ray leżą świetnie i byłyby idealnymi zegarkami na codzień, jednak czy zegarek 44,5mm na nadgarstku 16,5 cm byłby tak samo wygodny - tego nie wiem I śmiem wątpić :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lepiej przymierzyć to fakt. Ja mam nadgarstek 18 cm i max dla mnie to 48 mm, ale ważniejszy jest l2l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przymierzyć to fakt. Ja mam nadgarstek 18 cm i max dla mnie to 48 mm, ale ważniejszy jest l2l.

No właśnie l2l też jest dość imponujący, nie pamiętam dokładnie, ale chyba powyżej 50mm :/ A szkoda, bo zegarek śliczny. Że też nikt nie wpadł na pomysł zrobienia Big Mako Junior :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie l2l też jest dość imponujący, nie pamiętam dokładnie, ale chyba powyżej 50mm :/ A szkoda, bo zegarek śliczny. Że też nikt nie wpadł na pomysł zrobienia Big Mako Junior :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki temu możemy dłużej wybierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigMako to kawał zegarka, ja mam nadgarstek circa 175mm, jakiś czas nosiłem BM, ale jednak to nie była na dłuższa metę przyjemność i poszedł do ludzi.

Ja z kolei zrobiłem któreś już podejście do pacjenta ze zdjęcia poniżej. I chyba jednak w tej cenie będzie bardzo trudno o konkurencję, jeśli chodzi o garniturowca... tzn. jest jeszcze jeden kandydat. Zobaczymy, mam jeszcze trochę czasu

f83c758589e6aeec7895e267ffcf17de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale chyb właśnie czegoś takiego szukam na uczczenie osiągnięcia wieku chrystusowego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigMako to kawał zegarka, ja mam nadgarstek circa 175mm, jakiś czas nosiłem BM, ale jednak to nie była na dłuższa metę przyjemność i poszedł do ludzi.

Ja z kolei zrobiłem któreś już podejście do pacjenta ze zdjęcia poniżej. I chyba jednak w tej cenie będzie bardzo trudno o konkurencję, jeśli chodzi o garniturowca... tzn. jest jeszcze jeden kandydat. Zobaczymy, mam jeszcze trochę czasu

 

Piękny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem przyjemność przymierzyć nowe Pepsi :)

 

7N4JOFE.jpg


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.