Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Jaques Lemans ref. COD1159


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to jakaś zabawa grafika. ( w międzyczasie Filip się zlitował ;-) Ale trzeba przyznać że władze AP mają niskie mniemanie o gustach młodego pokolenia.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

 

To tylko moja zabawa w photoshopie po premierze nowych AP :D Musicie jednak przyznać, że logo Jaques Lemans pasuje tam lepiej niż Audemars Piguet ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

 

To tylko moja zabawa w photoshopie po premierze nowych AP :D Musicie jednak przyznać, że logo Jaques Lemans pasuje tam lepiej niż Audemars Piguet ;)

 

Chłopaki z AP już Cię szukają... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta czarna wersja bez daty. Szkoda tylko że 43,5 mm

 

post-63031-0-92745800-1555180477_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem okazje przymierzyć Zenitha 38mm.

Zawsze bardziej podobała mi się mniejsza wersja ze względu na rozkład subtarcz. Zdziwiło mnie natomiast to że wersja na bransolecie średnio mi pasuje do tego zegarka na żywo chyba jednak do mniejszej wersji tylko pasek.

 

b141c52d73278d90762beb17f4a4a941.jpg

63be456af5a38de6e06f50d37d8b4168.jpg

 

Później był Tudor GMT i 58. GMT super wygodny i jakoś lepiej leżał na moim nadgarstku niż klasyczny BB. Jeśli chodzi o 58 świetny rozmiar chociaż nadal nie mogę się przekonać do koloru podziałki na bezelu.

 

9c6b0ebf551f72049332f601cb5dffa7.jpg

0e2aa8e6909438c2624e6407659d3159.jpg

 

I na koniec dzięki uprzejmości przyjaciela miałem okazje ponosić trochę Pama 312 i jednak starsza referencja dużo lepiej leży na moim nadgarstku. Podczas przymiarki 1312 miałem wrażenie że jest o wiele za duży a tutaj było tak w sam raz :)

 

0af1bf777e53c794d416794b351de954.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak duży masz nadgarstek ale Pam wygląda tu najlepiej :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który w Twojej ocenie leżał najlepiej?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który w Twojej ocenie leżał najlepiej?

Tudor GMT :)

Miałem BB i wydawało mi się że był bardzo wygodny ale GMT przynajmniej podczas przymiarki leżał lepiej. Bardziej przylegał do nadgarstka przez co wydaje mi się byłby wygodniejszy w codziennym noszeniu nawet na bransolecie. BB nosiłem praktycznie cały czas na nato właśnie dlatego że na kajdanie po całym dniu trochę uwierał.

 

Nie wiem, jak duży masz nadgarstek ale Pam wygląda tu najlepiej :)

17-17,5 cm w zależności od pogody :)

Ten Pam zaskakująco dobrze leżał chociaż nie wiem jak byłoby przy dłuższym użytkowaniu. Dla mnie zawsze Pam 392 był tym idealnym który na moim nadgarstku leży super.

Jak wspomniałem jakiś czas temu mierzyłem 1312 i na mój nadgarstek był jednak trochę za duży uszy odstawały. Ale z drugiej strony Pam ma być duży podobno :)

 

Przecież to jasne, że kiedyś będzie PAM.... :)

:D

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Krzysiu, wszyscy Ci mówią, że Pam 44 mm leży najlepiej na każdym nadgarstku, a Ty zawsze swoje... Kup wreszcie i po zawodach!

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem okazje przymierzyć Zenitha 38mm.

Zawsze bardziej podobała mi się mniejsza wersja ze względu na rozkład subtarcz. Zdziwiło mnie natomiast to że wersja na bransolecie średnio mi pasuje do tego zegarka na żywo chyba jednak do mniejszej wersji tylko pasek.

 

 

 

 

Później był Tudor GMT i 58. GMT super wygodny i jakoś lepiej leżał na moim nadgarstku niż klasyczny BB. Jeśli chodzi o 58 świetny rozmiar chociaż nadal nie mogę się przekonać do koloru podziałki na bezelu.

 

 

 

 

I na koniec dzięki uprzejmości przyjaciela miałem okazje ponosić trochę Pama 312 i jednak starsza referencja dużo lepiej leży na moim nadgarstku. Podczas przymiarki 1312 miałem wrażenie że jest o wiele za duży a tutaj było tak w sam raz :)

 

 

 

Gdzie mierzyłeś zenka na kajdanie?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Krzysiu, wszyscy Ci mówią, że Pam 44 mm leży najlepiej na każdym nadgarstku, a Ty zawsze swoje... Kup wreszcie i po zawodach!

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Oj tam oj tam :)

Jakbym miał taki nadgarstek jak Ty czy Tomek to bym się chwili nie zastanawiał :)

 

Gdzie mierzyłeś zenka na kajdanie?

W Szkocji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak oceniasz wygodę noszenia względem wersji, która posiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz wygodę noszenia względem wersji, która posiadasz?

No cóż, w moim przypadku stara fala jest bezkonkurencyjna :)

Ciężko wyrokować mając te nowe przez chwilę na nadgarstku, pewnie wymagałoby przestawienia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Orisa dziś ćwiczyłem, oba 43mm. Czarny wpadł mi w oko.20fe1ea98a26f1f504fbed8fbe529648.jpg0e335b90dd65f97c040c7c03dffbff35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczyła wygoda nowej trzysetki. Teraz starsza wydaje mi się za mała...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d4bb1fc9778b04a59692b77392e58f5c.jpg

 

07a40afb3da351a5fb0299872eac87e9.jpg

 

Zaczna marka milordzie. Wedrowalem kilka dni temu po Jurze Szwajcarskiej i natknalem się na siedzibę owej manufaktury.

ef6d3479f65e5511e25acf4da0045409.jpg

 

ddcd14ef542c50320cce4636c27831d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczna marka milordzie. Wedrowalem kilka dni temu po Jurze Szwajcarskiej i natknalem się na siedzibę owej manufaktury.

 

Powiedz proszę jaki masz nadgarstek i jakie wrażenia z przymiarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi ten zegar leży bdb na 17cm, bez obaw.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w temacie jlc wspominał, że wizualnie (przez kształt lunety) jest większy niż pam...

Ten model spełnia moje wszystkie wymagania, choć cena "trochę" zaporowa + lubię mieć różne marki, a garniturowiec spod tej samej bandery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1e2e960fde7ed7491829c21bd8309b36.jpg

Nagarstka nigdy nie mierzylem, nosze ostatnio DeVille jak na zalaczonym obrazku. Tamten zdecydowanie grubszy, czuć go na ręku. Przemierzylem Jeagera bo zaskoczony bylem tym budynkiem w Solliat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.