Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety nie jest tak słodko jak Ci przekazano;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te z gabloty sprzedają first a jeśli poprosisz o nowego to jeszcze pomyślą ze wybrzydzasz :) wiec tego nie wolno robić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

już widzę, jakby w salonach każdy zegarek zamawiali o jeden więcej żeby mieć "egzemplarze wystawowe"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność dzisiaj Taga grand carrere przymierzyć, jest super.

fab32f04bfdc05da0ad9c7d5607e7e59.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dawali to by pewnie wziął :) Ale ponieważ za branie, gdy człowiekowi nie dają, grożą paragrafy, to człowiek się naprzymierza, a potem zastanawia jaki będzie kolejny zakup :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Łodzi. Na zdjęciach w necie mnie nie powalił, w rzeczywistości proporcje, rozmiar, czcionki na tarczy - wszystko mi się podoba.

W sumie mogli tylko ukryć okno miesiąca w subtarczy sekundy, bo napis jest tak mały że widzi się go tylko wtedy kiedy jest potrzebny - raz w roku ;)

post-110752-0-24852100-1570557578_thumb.jpg

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem przyjemność dzisiaj Taga grand carrere przymierzyć, jest super.

 

Ależ tęsknię za swoją białą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ tęsknię za swoją białą :/

Czarna super ale biała chyba fajniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki z czystej ciekawości i muszę przyznać że są rewelacyjne!

 

Ile mm ma ten pierwszy Tudor? Piękny zegarek. Gdyby miał datę byłby ideałem zegarka codziennego. Chociaż chyba i tak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, przy okazji zakupów pasków do zegarków, przymierzyłem Tag Heuera Autavia Heritage. Zegarek jest bardzo dobrze wykonany. Świetny historyczny design. Wydaje się być większy niż 42 mm, a koperta jest dosyć gruba. Nie podoba mi się mechanizm, który jest widoczny z tyłu - zdecydowanie bardziej pasowałby pełny dekiel. Oglądałem wersję na bransolecie, która nie do końca moim zdaniem pasuje do charakteru zegarka - model na brązowym pasku może się prezentować znacznie lepiej.

Bardzo fajny zegarek, udany "powrót do przeszłości". Za cenę ponad 21 000 zł, wolałbym jednak inny chronograf, choćby Moonwatcha (który sam w sobie jest "historią", a nie "powrotem do historii").

Nie robiłem zdjęć, więc wklejam zdjęcie z internetu. 

post-26579-0-49766000-1571087160_thumb.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też wersja z pełnym deklem. Jubileuszowa limitka. A bransoleta też jest historyczna. Pasek zawsze można dorobić - jaki się chce.

post-55792-0-81682500-1571088030_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj bezel zupełnie inny - fajna ta limitka ! Nie wiedziałem, że bransoleta też jest historyczna; tak, czy owak, jakoś mi nie pasuje. Generalnie jednak super zegarek. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest inny bezel i poprawiono licznik 30 min ze wskaźnikami co minutę , w zwykłej wersji jest dziwne graficzne wskazanie co 2,5 minuty. Poza fajną grafiką tarczy ( panda ma swój urok ) można mimo grubości polubić inhałs z bardzo satysfakcjonującą 80 godzinną rezerwą. Ale mimo tych zalet raczej ze mną nie zostanie.

https://www.horobox.com/en/review-detail/tag-heuer-autavia-jack-heuer-limited-edition-ref-cbe-2111-ba0687-

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest inny bezel i poprawiono licznik 30 min ze wskaźnikami co minutę , w zwykłej wersji jest dziwne graficzne wskazanie co 2,5 minuty. Poza fajną grafiką tarczy ( panda ma swój urok ) można mimo grubości polubić inhałs z bardzo satysfakcjonującą 80 godzinną rezerwą. Ale mimo tych zalet raczej ze mną nie zostanie.

https://www.horobox.com/en/review-detail/tag-heuer-autavia-jack-heuer-limited-edition-ref-cbe-2111-ba0687-

Za to ze mną jak najbardziej, pozostaje mi polecić :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przymierzyłem nowe Seiko Sumo i przyznam, że pierwszy raz miałem go na nadgarstku, bo zawsze bałem się tych 45mm, a na żywo bardzo mi się spodobał. Choć zdjęcie takie sobie.

post-106615-0-61513200-1571946188_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montblanc Nicolas Rieussec Rising Hours. Nie tylko jest to zegar ze stoperem typu monopusher i kołem kolumnowym, gdzie tarcze obracają się, a wskazówki pozostają w miejscu, ma też wskazania daty i dnia tygodnia. Najlepsze jest wskazanie godzin - to powoli obracająca się tarcza z "otwartymi" cyframi, pod którymi widnieje kolejny dysk, wskazujący porę dnia (czarny dla dnia, niebieski dla godzin nocnych).

Pomimo 43 mm koperty zegarek dobrze układa się na nadgarstku.

post-110752-0-42368200-1572336558_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka przymiarka i jedno, jedyne pytanie - dlaczego on nie jest ze dwa, a może trzy mm mniejszy? Ehhh

post-48855-0-66485000-1573591651_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten model jest wystawiony w Starym Browarze z przyjanmniej 30% rabatem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go mierzylem to mialem ten sam problem z rozmiarem, juz w zeszlym roku apart dawal na nie 30%


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.