Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko wszedłem dzisiaj do Apartu w SCC w Kato, który to dośc długo był zamknięty. Po cichu liczyłem na jakieś PAM'y, których brak, ale można coś wybrać z Breitling i Zenith. Na część modeli, m in. Elite z Zenitha są niezłe promocje, jakby ktoś był zainteresowany (chociaż dotyczy chyba tylko modeli z poprzedniej kolekcji).

Piszę, bo udało się przymierzyć Chronomastera Original 38 - no i lipa - tak jak opisywał jednen z kolegów - niestety uszy mocno odstają od nadgarstka - dla mnie to wystarczy, aby nie brać go pod uwagę przy kolejnym zakupie. Szkoda. Niestety bez zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sklep dzisiaj znalazłem, są oficjalnym przedstawicielem Urwerka, MB&F, Bell& Ross, Ressence i FP Journe - miałem tylko moment, więc przymierzyłem tylko B&R, ale na pewno się do nich znowu wybiorę.

73BEFDAA-4708-420F-AC6B-8F972598CA42.jpeg

231F6682-842E-4F07-A31C-2E0FAD461E32.jpeg

CDD8B869-D5AF-4F91-A750-A71D152FB72C.jpeg

2387A4FE-F98F-48FA-9512-CAC5FAC30DB6.jpeg

CBD939C1-99CF-42B5-8104-B8AE6932B583.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2021 o 22:17, mylof napisał(-a):

W Galerii Bałtyckiej mierzyłeś ? Jak wrażenia ?


Sub faktycznie lezy super, kupilbym jesli bylby bez zlota.

 


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wiem co chcialbym kupic, ale nie ma…

taka przymiarka Tudora BB41, chyba zaczynaja mi sie podobac zegarki na T.

Nigdzie nie widzialem bb39, ale wydaje mi sie ze przy nadgarstku 19,7 BB39 moze byc maly

9426D181-9E2D-4AA6-91A1-DF28EF660630.jpeg

702A85B0-DDD1-4110-B3D8-8192221ED875.jpeg

BFEC96D6-2C3D-4788-8BD2-72AC8A24BDFF.jpeg

1E8AC91C-F129-4ED4-BB68-DA82CE687DDA.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam AD Brajtka 150m od domu i zawsze zerkalem przechodzac obok i w koncu dzis mialem czas zeby wejsc, bylo kilka sporych zaskoczen.

 

Premier Top Time - zona tlukla mi, jaki to fajny zegarek a mnie jakos ze zdjec i ogladania w przelocie na wystawie nie porwal - ot, OK ale nic wiecej.

Zalozylem na reke... i banan na twarzy. Tarcza pieknie opalizuje w swietle, calosc jest swieza, nie do konca powazna (ale i nie zupelnie wakacyjna).

Ladnie schodzace uszy ida za krzywizna nadgarstka, genialny gruby pasek z nubuku, jedyny minus - mogloby byc z 0,5 - 1 mm mniej i ciut wiecej WR.

 

IMG_3973.thumb.JPG.16847e30166afa583b798250ca66873b.JPG

 

IMG_3976.thumb.JPG.4f9e11996abb442426201b49570d4942.JPG

 

 

Premier B01 - ze zdjec moj faworyt, na zywo Top Time zjada go na sniadanie. Zlobienia na boku koperty tak jak i na zdjeciach na zywo srednio mi podchodza. Ogolnie fajny, bardziej formalny:

 

IMG_3979.thumb.JPG.459682c00fbdaa75f06cbc8ac3dee6fe.JPG

 

IMG_3982.thumb.JPG.176892d10f8988db0ea163c343226373.JPG

 

 

Superocean Heirtage Chronograph - nawet nie bralem pod uwage bo 44 mm przytlaczalo i wydawalo mi sie poza zasiegiem mojego 18-18,5 cm nadgarstka.

Na zywo jest bardzo ok (wiec nie bac sie rozmiaru), w okolicach maksa tego, co moj nadgarstek moze udzwignac a ogolne wrazenie - bomba.

Swietny, nowoczesny, elegancki chronograf - i jak dla mnie tu jedyna sluszna opcja jest o dziwo guma, mam wrazenie, ze jakikolwiek dodatkowy gram stali to przegiecie.

 

IMG_3989.thumb.JPG.03d55fc6be5dc4ce698dd34fd134e6fb.JPG

 

IMG_3987.thumb.JPG.f82fc7acbc58130ca41cc9c683aa7ccc.JPG

 

 

Superocean Heritage 42 mm - niestety mieli tylko niebieski bicolor i nie jest to najlepsza kombinacja. Kolor jest wyprany, bezel nie do konca zgrany z tarcza, plus ten zloty pasuje jak rybie rower.

Rozmiar idealny jak dla mnie, w wersji w stali mozna brac na bransolecie mesh (mierzylem w wersji 44 mm) - jest super wygodna, swietnie sie uklada do nadgarstka i robi bardzo dobre wrazenie.

Przy kopercie bikolor bransoleta mesh to jak dla mnie to chyba zbyt wiele grzybkow w barszczu - za bardzo bling bling, guma fajnie pasuje, jest swietnej jakosci i ma mikroregulacje w zapieciu.

 

IMG_3991.thumb.JPG.dd144f6f96f1173f5bece2ee5feaa5d4.JPG

 

IMG_3994.thumb.JPG.5e587a16b2c149afcdd6615c602ee526.JPG

 

 

Superocean 57 - fajny retro zegarek, troche taka mini antena satelitarna na nadgarstku z racji 'zapadajacego sie' bezela. Cieniutki, fajnie wyprofilowany, na cienszym ale nadal fajnym meshu.

Dobra opcja dla posiadaczy malych nadgarstkow (w tym kobiet) i lubiacych stylistyke retro. Niestety nie ma zakrecanej koronki i tylko 100 m WR ale dzieki temu grubosc jest jaka jest.

 

IMG_3997.thumb.JPG.fc3268871809cd3496a79edeb1a8664a.JPG

 

IMG_4001.thumb.JPG.ea94ac5ebf4d1e11d2ec62aff6d87adf.JPG

 

 

I na koniec zdjecie dwoch zawodnikow, ktorzy zrobili na mnie najwieksze wrazenie: 44 mm nowoczesnej stali vs. 41 mm retro klocuszka z nuta szalenstwa.

 

IMG_4011.thumb.JPG.086dfb10bb1d54a9359e4e3eea6fc935.JPG

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, cordi7 said:

Mam AD Brajtka 150m od domu i zawsze zerkalem przechodzac obok i w koncu dzis mialem czas zeby wejsc, bylo kilka sporych zaskoczen.

 

Premier Top Time - zona tlukla mi, jaki to fajny zegarek a mnie jakos ze zdjec i ogladania w przelocie na wystawie nie porwal - ot, OK ale nic wiecej.

Zalozylem na reke... i banan na twarzy. Tarcza pieknie opalizuje w swietle, calosc jest swieza, nie do konca powazna (ale i nie zupelnie wakacyjna).

Ladnie schodzace uszy ida za krzywizna nadgarstka, genialny gruby pasek z nubuku, jedyny minus - mogloby byc z 0,5 - 1 mm mniej i ciut wiecej WR.

 

IMG_3973.thumb.JPG.16847e30166afa583b798250ca66873b.JPG

 

IMG_3976.thumb.JPG.4f9e11996abb442426201b49570d4942.JPG

 

 

Premier B01 - ze zdjec moj faworyt, na zywo Top Time zjada go na sniadanie. Zlobienia na boku koperty tak jak i na zdjeciach na zywo srednio mi podchodza. Ogolnie fajny, bardziej formalny:

 

IMG_3979.thumb.JPG.459682c00fbdaa75f06cbc8ac3dee6fe.JPG

 

IMG_3982.thumb.JPG.176892d10f8988db0ea163c343226373.JPG

 

 

Superocean Heirtage Chronograph - nawet nie bralem pod uwage bo 44 mm przytlaczalo i wydawalo mi sie poza zasiegiem mojego 18-18,5 cm nadgarstka.

Na zywo jest bardzo ok (wiec nie bac sie rozmiaru), w okolicach maksa tego, co moj nadgarstek moze udzwignac a ogolne wrazenie - bomba.

Swietny, nowoczesny, elegancki chronograf - i jak dla mnie tu jedyna sluszna opcja jest o dziwo guma, mam wrazenie, ze jakikolwiek dodatkowy gram stali to przegiecie.

 

IMG_3989.thumb.JPG.03d55fc6be5dc4ce698dd34fd134e6fb.JPG

 

IMG_3987.thumb.JPG.f82fc7acbc58130ca41cc9c683aa7ccc.JPG

 

 

Superocean Heritage 42 mm - niestety mieli tylko niebieski bicolor i nie jest to najlepsza kombinacja. Kolor jest wyprany, bezel nie do konca zgrany z tarcza, plus ten zloty pasuje jak rybie rower.

Rozmiar idealny jak dla mnie, w wersji w stali mozna brac na bransolecie mesh (mierzylem w wersji 44 mm) - jest super wygodna, swietnie sie uklada do nadgarstka i robi bardzo dobre wrazenie.

Przy kopercie bikolor bransoleta mesh to jak dla mnie to chyba zbyt wiele grzybkow w barszczu - za bardzo bling bling, guma fajnie pasuje, jest swietnej jakosci i ma mikroregulacje w zapieciu.

 

IMG_3991.thumb.JPG.dd144f6f96f1173f5bece2ee5feaa5d4.JPG

 

IMG_3994.thumb.JPG.5e587a16b2c149afcdd6615c602ee526.JPG

 

 

Superocean 57 - fajny retro zegarek, troche taka mini antena satelitarna na nadgarstku z racji 'zapadajacego sie' bezela. Cieniutki, fajnie wyprofilowany, na cienszym ale nadal fajnym meshu.

Dobra opcja dla posiadaczy malych nadgarstkow (w tym kobiet) i lubiacych stylistyke retro. Niestety nie ma zakrecanej koronki i tylko 100 m WR ale dzieki temu grubosc jest jaka jest.

 

IMG_3997.thumb.JPG.fc3268871809cd3496a79edeb1a8664a.JPG

 

IMG_4001.thumb.JPG.ea94ac5ebf4d1e11d2ec62aff6d87adf.JPG

 

 

I na koniec zdjecie dwoch zawodnikow, ktorzy zrobili na mnie najwieksze wrazenie: 44 mm nowoczesnej stali vs. 41 mm retro klocuszka z nuta szalenstwa.

 

IMG_4011.thumb.JPG.086dfb10bb1d54a9359e4e3eea6fc935.JPG

 

 

Ten retro-klocuszek fajny, gdyby jeszcze tylko wersja z datą była. Natomiast połączenie chrono i divera to dla mnie dalej jest jakaś aberracja. Ni pies ni wydra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, logann napisał(-a):

Ten retro-klocuszek fajny, gdyby jeszcze tylko wersja z datą była. Natomiast połączenie chrono i divera to dla mnie dalej jest jakaś aberracja. Ni pies ni wydra.

 

To jest bazowo ETA 7753 wiec przy tym ukladzie tarcz jakby miala byc data to bylby pusher z lewej strony koperty. Co do diverow chrono generalnie sie zgadzam ale tu jakos wizualnie gra - mimo, ze taka konfiguracja to jak klima na skuterze - mozna ale po co?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z przymiarek, częściowo opisywałem już w podforum Longines. Miłe zaksoczenie na nagarstku C.F.Bucherer - pomimo sporych deklarowanych rozmiarów świetnie układa się na nagarstku. IWC - takie sobie, "mały książe" to straszny klocek - spitfire jeszcze całkiem spoko, ale chyba nie dla mnie. UN - pierwszy raz styczność z brandem na ręku - bardzo przyjemny zegarek - mam innych faworytów, ale na przyszłość będę zwracał większą uwagę.

20210811_175547v2.jpg

20210811_174956v1.jpg

20210811_174934.jpg

20210811_180521.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GaltJ nie wiem,czy podzielisz (i inni Koledzy) moje zdanie,ale iwc pilot w tej odslonie,którą prezentujesz (mierzylem w jubitomie dwa podobne) wydaje się na ręce bardzo średnio wykonany. Mówiąc brutalnie tarcza wygląda tanio,a spasowanie i wykończenie elementów bardzo średnie.

Na tle rolka gmt,w którym przyszedlem różnica jakości spasowania była dojmująca.

I pomyslec,ze kilkanascie lat temu ślinilem się na widok iwc gst :)

Bucherer wygląda za to super! Longinesy w tych pieniądzach tym bardziej. Fajna relacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Trollix napisał(-a):

Bucherer wygląda za to super! Longinesy w tych pieniądzach tym bardziej. Fajna relacja

 

Dzięki. CFB to dla mnie ogromne zaskoczenie na plus, na tyle, że byłbym w stanie wyłożyć w sumie niemałą kwotę - jedyny problem to cena odsprzedaży i to trochę wstrzymuje lejce :) Gdybym był/ a nie jestem absolutnie przekonany, że to jest zegarek na długo/ zawsze to jest to świetny wybór. Longines są kapitalne i stosunek jakości do ceny jest więcej niż przyzwoity.

Odnośnie IWC - tak jak pisałem, nie moja bajka - przede wszystkim są zbyt tęgie, koperty są dość normalne - bez stylistycznych fajerwerków - nie wiem, chyba takie jest założenie dla tych modeli, ogólna jakość wykonania jest też zwyczajna - trudno mi znaleźć lepsze określenie dla moich odczuć przy przymiarce. Oglądałem tylko wersje na pasku, więc nie wiem jak to wygląda na bransie. Ja bym za takie pieniążki tych zegarków nie zakupił, ale jak to się mówi, każdy ma inne gusta, i w sumie dobrze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji wizyty w galerii handlowej troszkę poprzymierzałem. Nie robiłem zdjęć więc tylko poniżej zdjęcia poglądowe.

 

Ball Fireman Victory 40mm - granatowa tarcza

 

obraz.png.702125cfa39743be3e6581a258af181f.png

 

Omega AT 38mm - czarna tarcza

 

obraz.png.78f69ab5cb3c28cbcfdaf630180cd758.png

 

Omega AT 41mm - czarna tarcza

obraz.png.40aba3f626fe65abe301f1d6b23905ce.png

 

Ball jest faktycznie bardzo fajny. Dość ciężki i masywny, ale dobrze leży na nadgarstku. Bransoleta bardzo porządna. Indeksy, tarcza, wskazówki ładnie wyglądają. Tylko umiejscowienie i kolor datownika jakoś kiepsko obmyślone, ale przyjmuję, że ta lokalizacja datownika to cena za tryt na wszystkich indeksach. Zegarek jest dość gruby, ale jakoś trzyma proporcje i wygląda i nosi się OK. Na moim nadgarstku 17,5 cm wyglądało to chyba dobrze. W sumie była chemia. Nie miałem wcześniej na nadgarstku żadnego Balla i teraz rozumiem i podzielam dobre opinie o marce.

 

Za to Omega mnie zaskoczyła w inny sposób. Pod względem jakości wykonania oczywiście OK, ale tez bez żadnego "efektu wow". Po prostu dobrze zrobiony zegarek. Ponieważ wolę trochę mniejsze niż większe rozmiary, to do przymiarki wziąłem wersję 38mm. I tutaj zaskoczenie. W tym rozmiarze to wcale nie jest mały zegarek. Średnica jest może niewielka, ale wszystko to na darmo. Ten zegarek jest najzwyczajniej gruby, a w rozmiarze 38 jest wręcz nieproporcjonalnie gruby. To nawet nie jest chronograf, a zwykły trzywskazówkowiec z datownikiem. Rozumiem, że to przez mechanizm "co-axial", ale co mnie, użytkownika to obchodzi kiedy z zalety staje się to problemem. Na ręce ten zegarek po prostu źle się nosił. Takie jest moje subiektywne wrażenie. I czuć to było wyraźnie po przesiadce z całkiem przecież beczułkowatego Balla (11,6 mm). Wersja 41mm ma chyba taką samą albo bardzo podobną grubość. I taką wersję nosiło mi się trochę lepiej. W tym wypadku przynajmniej proporcje nie były tak mocno zaburzone. Zazwyczaj wolę zegarki do 40mm średnicy, ale w przypadku AT lepiej się nosiła i lepiej wyglądała wersja 41mm. Bardzo lubię markę Omega, design ich zegarków i nieco inną niż Rolex politykę. Ale ta przymiarka wylała mi kubeł zimnej wody na głowę. Na ręce obie AT cieszyły mnie dużo mniej niż się spodziewałem. Dużo mniej, niż cieszył mnie Ball. To są oczywiście moje subiektywne odczucia i przy następnej okazji pewnie powinienem przymierzyć jakiś model z serii De Ville. Na razie z AT się wyleczyłem. Zawsze mi się ten design na zdjęciach podobał, ale teraz już wiem, że to raczej nie mój typ.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Ball jest niczego sobie, zresztą nie tylko ten. Akurat kolorystyka prezentowanego egzemplarza może nie dla mnie ale to jest tylko kwestia gustu. W ofercie marki jest w czym wybierać, nic tylko kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Wczoraj przy okazji wizyty w galerii handlowej troszkę poprzymierzałem. Nie robiłem zdjęć więc tylko poniżej zdjęcia poglądowe.

 

Ball Fireman Victory 40mm - granatowa tarcza

 

obraz.png.702125cfa39743be3e6581a258af181f.png

 

Omega AT 38mm - czarna tarcza

 

obraz.png.78f69ab5cb3c28cbcfdaf630180cd758.png

 

Omega AT 41mm - czarna tarcza

 

 

 nieproporcjonalnie gruby. To nawet nie jest chronograf, a zwykły trzywskazówkowiec z datownikiem. Rozumiem, że to przez mechanizm "co-axial", 

 

Mechanizmy Omegi są projektowane od zera  (aka "from scratch", w przeciwieństwie do wcześniejszego 1120 np czy 2500 z co axial które były płaskie i oparte na 2892) więc Omega miała pełne możliwości aby mechanizm był cieńszy, grubość aktualnych omeg nie wynika z zastosowania wychwytu Co-axial. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2021 o 23:55, cordi7 napisał(-a):

UN jest bardzo fajny, mnie bardzo podoba się limitka Lemon Shark - tylko ta cena…

 

Dokładnie. UN to dla mnie miła niespodzianka przy kontakcie z bliska. Cena chyba adekwatna do pozycjonowania marki, ale też bym wolał, aby była niższa :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Mechanizmy Omegi są projektowane od zera  (aka "from scratch", w przeciwieństwie do wcześniejszego 1120 np czy 2500 z co axial które były płaskie i oparte na 2892) więc Omega miała pełne możliwości aby mechanizm był cieńszy, grubość aktualnych omeg nie wynika z zastosowania wychwytu Co-axial. 

 

To szczerze powiedziawszy, tym bardziej nie rozumiem, dlaczego pozwolili sobie na takie a nie inne proporcje. Szczególnie w wersji 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki Sparka od Xicorra. Fajne rzeczy dzieją się od strony tarczy, najfajnie w kolorze piaskowym 😀

IMG_20210818_192910.jpg

IMG_20210818_193032.jpg

IMG_20210818_192706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

Przymiarki Sparka od Xicorra. Fajne rzeczy dzieją się od strony tarczy, najfajnie w kolorze piaskowym 😀

 

 

Fajna Iskra. Jak wypada jakościowo w porównaniu z Panerai? Podobnie, czy któryś ma przewagę? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Fajna Iskra. Jak wypada jakościowo w porównaniu z Panerai? Podobnie, czy któryś ma przewagę? 

Pam ma lepszy pasek i klamrę 😜

A tak serio to 10x różnicy nie czuć jakoś specjalnie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki Tudorow cd.

 

Chetnie zobaczylbym jeszcze BB Chrono z jasna tarcza bo wychodzi na to ze ten zegarek mi sie zaczyna podobac.

 

Przy okazji tez GMT, nad ktorym sie zastanawialem gdy byl na bazarku

387D978C-B2E9-4D8B-8805-183E3D7276F8.jpeg

81AAEABF-30BE-4A14-9A45-9FFFA31473C5.jpeg

0BC5F5AC-DB5D-4E8B-A61C-9B3319D8A203.jpeg

4D590ACA-843A-4104-BA9E-B0DAE7C3830E.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Peterson napisał(-a):

81AAEABF-30BE-4A14-9A45-9FFFA31473C5.jpeg


To zdjęcie idealnie obrazuje bezsens tego chrono - wskazówki zasłaniają 1/3 subtarczki, której nie daje się odczytać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymiarki Tudorow cd.
 
Chetnie zobaczylbym jeszcze BB Chrono z jasna tarcza bo wychodzi na to ze ten zegarek mi sie zaczyna podobac.
 
Przy okazji tez GMT, nad ktorym sie zastanawialem gdy byl na bazarku


Fajne to chrono i nawet nie taki straszny kloc, jak się spodziewałem.

Jak wychodzi z profilu w porównaniu do GMT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

 


Fajne to chrono i nawet nie taki straszny kloc, jak się spodziewałem.

Jak wychodzi z profilu w porównaniu do GMT?

 

Wydaja sie identyczne

 

 

C92A5748-92D4-40D5-B505-B7D407E9B00C.jpeg

6743D5FF-C58F-4640-AFA4-DBD07E17E162.jpeg

40 minut temu, cordi7 napisał(-a):


To zdjęcie idealnie obrazuje bezsens tego chrono - wskazówki zasłaniają 1/3 subtarczki, której nie daje się odczytać.

 

Moze nie az  1/3 , ale troszke zaslania 😁


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I vis-a-vis 😛

IMG_20210822_193432.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.