Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Historycznie portugalczyki zawsze byly duze. Pierwszy mial bodajze 41.5mm gdy nosilo sie 33-35mm. Jakos w tym zegarku akurat gabaryty mi nie przeszkadzaja. Zwyklego 7-dniowca 42mm chetnie bym ponosil.

Jezeli chodzi o DJ-a to tylko fluted bezel z bialego zlota (opcje TT zostawiam sobie na przyszlosc do Rootbeer'a, ale jeszcze nie ten czas ). Gladki bezel bedzie w Ex-ie, wiec dla odmiany w DJ bedzie karbowany (poza tym jakos do DJ bardziej mi pasuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Te IWC są dla inżynierów :)

 

Jestem calkiem przypadkiem inzynierem i o ile IWC Ingenieura poprzedniej generacji bym przygarnal chetnie to tego grubaska juz nie :)

 

 

@Osy123 Mam nadzieje, ze koszerna wersja - czyli karbowany bezel i jubilee, DJ jak dla mnie powinien byc na bogato :)

Czyli raz - nowy EX 36, dwa - DJ 36 a na co trzeciego czekasz? Ciezko wytrwac w WPAC* jak wy tu takie plany prezentujecie...

 

* Watch Purchase Abstinence Club

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jestem calkiem przypadkiem inzynierem i o ile IWC Ingenieura poprzedniej generacji bym przygarnal chetnie to tego grubaska juz nie
 
 
[mention=68107]Osy123[/mention] Mam nadzieje, ze koszerna wersja - czyli karbowany bezel i jubilee, DJ jak dla mnie powinien byc na bogato
Czyli raz - nowy EX 36, dwa - DJ 36 a na co trzeciego czekasz? Ciezko wytrwac w WPAC* jak wy tu takie plany prezentujecie...
 
* Watch Purchase Abstinence Club
 
Zgadza sie. Fluted + jubilee (dla mnie tez jedyna opcja do DJ). Na ostatniego poczekam najdluzej (ale nie przeszkadza mi to zupelnie, nie spieszy mi sie) bo jest to Pepsi na oyster (bo na jubilee listy zamkniete, ale historycznie oyster byl pierwszy).


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo. Dobre strzały IMO, trzymam kciuki i czekam na zdjęcia :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grubo. Dobre strzały IMO, trzymam kciuki i czekam na zdjęcia
 
Troche sobie pewnie jeszcze poczekasz (podobnie jak ja ale jak sie uda juz wszystko odebrac to bedzie ladna kolekcja ).

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Osy123 napisał(-a):

Zgadza sie. Fluted + jubilee (dla mnie tez jedyna opcja do DJ). Na ostatniego poczekam najdluzej (ale nie przeszkadza mi to zupelnie, nie spieszy mi sie) bo jest to Pepsi na oyster (bo na jubilee listy zamkniete, ale historycznie oyster byl pierwszy). emoji4.png

 

Wygląda mi na to, że jesteś już zrolexowany na całego. A plany masz naprawdę genialne. :)

 

Też bym wolał Pepsi na Jubilee...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda mi na to, że jesteś już zrolexowany na całego. A plany masz naprawdę genialne. 
 
Też bym wolał Pepsi na Jubilee...
Jeszcze zadnego nie mialem, ale nie moge sie juz doczekac na pierwszego . Miejmy nadzieje ze Ex juz niedlugo. A pozniej bedzie tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk 7 days to świetny zegarek, jak masz łapkę 20+... ja z moimi 16,8 jak go czasami mierzę (sąsiad ma), to mogę tylko powzdychać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Osy123

IWC genialne!


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne IWC.
Sam kiedyś je mierzyłem. Stwierdziłem, że jeśli kiedykolwiek kupię zegarek na pasku to będzie nim właśnie 7dniowy Portugesier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj, dzięki uprzejmości sklepu Kraff, mogłem przymierzyć 3 fajne Maurice Lacroix

Problem z pierwszym taki, że chyba do moich potrzeb troszkę za elegancki. Ma za to rewelacyjną tarczę i rzymskie indeksy (nie mam takiego czasomierza w kolekcji). Numerek 2 mocno stonowany, można by powiedzieć, że bez charakteru. Za to fajna koronka, szczotkowana koperta i mniejsza tarcza (mimo takiego samego rozmiaru koperty jak pierwszy). Nr 3 łączy w sobie fajne indeksy z taką sobie datą na 3 i z kopertą która była jakaś taka... dziwna?  Tzn ma takie załamanie, które sam nie wiem czy mi się podoba czy nie 🤔

 

1

1.thumb.JPG.e2f44ba621ded73561fae76986c519de.JPG

 

 

2.

2.thumb.JPG.1180097daab3fceadf07880c41bcfba7.JPG

 

3.

3.thumb.JPG.856548a566eef6f8b58e0369dc9af7b4.JPG

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak odwiedzin u mistrzów w stolicy od ponad trzech miesięcy ale wracam do normalności. Przymiarki w moim stylu. Rządzi gold (333 i 14k doxa, poniżej, i Mappin and Webb) i jedno vintage chrono. 

IMG_20210916_192506.jpg

IMG_20210916_192431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 9/16/2021 at 3:45 PM, evilym said:

A ja dzisiaj, dzięki uprzejmości sklepu Kraff, mogłem przymierzyć 3 fajne Maurice Lacroix

Problem z pierwszym taki, że chyba do moich potrzeb troszkę za elegancki. Ma za to rewelacyjną tarczę i rzymskie indeksy (nie mam takiego czasomierza w kolekcji). Numerek 2 mocno stonowany, można by powiedzieć, że bez charakteru. Za to fajna koronka, szczotkowana koperta i mniejsza tarcza (mimo takiego samego rozmiaru koperty jak pierwszy). Nr 3 łączy w sobie fajne indeksy z taką sobie datą na 3 i z kopertą która była jakaś taka... dziwna?  Tzn ma takie załamanie, które sam nie wiem czy mi się podoba czy nie 🤔

 

1

1.thumb.JPG.e2f44ba621ded73561fae76986c519de.JPG

 

 

2.

2.thumb.JPG.1180097daab3fceadf07880c41bcfba7.JPG

 

3.

3.thumb.JPG.856548a566eef6f8b58e0369dc9af7b4.JPG

 

 

Jak dla mnie 1 -najbardziej wyrazisty. 2 taki mdły jakiś. A 3 to może to takie zdjęcie, ale ja tam nie mogę godziny odczytać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania;) trzeba go zobaczyć na żywo aby docenić. 

IMG_20210918_120957.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że to takie baśniowe brzydkie kaczątko? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, logann napisał(-a):

 

Jak dla mnie 1 -najbardziej wyrazisty. 2 taki mdły jakiś. A 3 to może to takie zdjęcie, ale ja tam nie mogę godziny odczytać :P

Dzięki za opinię! 

Faktycznie, pierwszy zrobił na mniej największe wrażenie. Tylko czy nie jest za elegancki do bussines casual (i to takiego bez krawatów i marynarek...) 🤔

 

Co najważniej - wszystkie dostępne za 3k pln lub mniej :)

Ten ostatni występuje też w innej wersji językowej :P np. Z cyframi arabskimi. Pewnie byłby bardziej czytelny:

spacer.png

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Odpowiadając na pytania;) trzeba go zobaczyć na żywo aby docenić. 

IMG_20210918_120957.jpg

Czyli doceniasz? No mnie to się w nim jedynie kolor tarczy podoba.

9DC32103-AE0E-4591-8263-69249ECA4B92.jpeg

908DD55B-22EE-499E-84CC-5C1008D7F071.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Mój pierwszy Sinn to będzie U50 😉 

1736 bardzo ładny, jednak zdecydowanie za elegancki 🙂

 

A Vratislavia nigdy mi jakoś specjalnie nie leżała...

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Odpowiadając na pytania;) trzeba go zobaczyć na żywo aby docenić. 

IMG_20210918_120957.jpg

Na żywo wykończenie też nie przykryje słabego dizajnu. Model do zapomnienia.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten zegarek w przyszłości będzie poszukiwany. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, w dobie rynku „inwestorów”, to i brzydactw lub czegokolwiek co ciężko dostać się poszukuje - byle można było zarobić (vide: Nautilus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Myślę, że ten zegarek w przyszłości będzie poszukiwany. 

A z jakiego powodu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.