Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

I jak wrażenia ? Ja miałem okazję przymierzyć Yacht-Mastera w everose gold i na gumie oysterflex układał się nadgarstku bardzo wygodnie. Niezwykle solidne wygląda w moim odczuciu jakość gumy oysterflex. Ciekaw jestem jak by wyszło porównanie z gumą Patka Aquanauta, ale tego zegarka nie miałem jeszcze możliwości przymierzyć. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oysterflex dobrze układa zegarek na ręce - sama guma jest zamawiana do konkretnej wielkości nadgarstka. Ja chciałem ją przede wszystkim przetestować. Sam test wyszedł pozytywnie.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie przymiarki

IMG_20211020_204345.jpg

IMG_20211028_124653.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje bliższą znajomość s Seiko
2cf7c6ea0f6f73ee8e920b216819b6d0.jpg
164c4348bf6020c95da6f69a6ade23d7.jpg

Planuje bliższą znajomość s Seiko
2cf7c6ea0f6f73ee8e920b216819b6d0.jpg
164c4348bf6020c95da6f69a6ade23d7.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 13:41, PistolPete napisał(-a):

Wczorajsze przymiarki zegarków, które od dawna planowałem zobaczyć na żywo. Rozpiętość cenowa jest spora ale myślę, że każdy zegarek jest fajny na to co prezentuje w swojej cenie.
Union Glashutte, miałem nie raz w ręku i wiedziałem, że to zawsze świetna jakość i sporo smaczków, które wychodzą na żywo. I tym razem się nie zawiodłem. Powiem, że byłem nawet bardziej pozytywnie zaskoczony niż zwykle. Nowy Noramis Sport super, choć zdaję sobie sprawę, że akurat te salonowe zdjęcia tego nie oddają. To i tak "najsmutniejsza" czarno-szara wersja. Myślę, że niebiski jest dużo ciekawszy a petrol z pewnością pozamiata. Szkoda tylko, że z datą ale dobrze, iż nie zwykłe kwadratowe okienko. Nowy Noramis Chorono sztos! Coś czuję, że wersja z kremową tarczą i złotymi indeksami oraz wskazówkami może stać sie nowy celem zegarkowym. Na zdjęciu nadgarstkowym wygląda na spory ale to 42mm na 19.5cm, kwestia słabego zdjęcia. Dla porównania Noramis sport i Mido Ocean Star GMT to również 42 oraz 44. Oczywiście mają też ceramiczne bezele. To robi swoje.
Obie Certinki bardzo przyjemne. Sporo oferują, zwłaszcza jak popatrzy się na cenę. To chrono Certiny to taki trochę konkurent dla UG Noramis Chrono chodziaż Certina wydaje się mieć solidniejszy klimat vintage a UG być bardziej nowoczesne.
Mido również mnie zaskoczyło. Robi wrażenie jak dużo droższy zegarek. Światna jakość/ specifukacja do ceny.
No i Longines Spirit w tytanie. Znakomity bo bez daty. Największy minus to cena. Gdyby taka tarcza była w modelu stalowym to pewnie bym się skusił.
 
Zdjęć nie ma z przymiarki nowego Moona (zdania są podzielone ale jak zobaczyłem na żywo to myślę, że zmiany są na plus) oraz czarnego Tudora Black Bay 58 (do dostania w salonie od ręki).
 
 

 

Ogromnie ciekawy zestaw i rzeczowy opis. Diver Union wygląda na bardzo dopracowany projekt. Mogliby zrobić do niego zintegrowany kauczukowy pasek. No i Spirit moim zdaniem też rewelacyjny w tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 13:41, PistolPete napisał(-a):


IMG_8443.thumb.jpeg.26f8977a84d28b543eaf6406f95a1f8c.jpeg
IMG_8445.thumb.jpeg.792cd6a259be9871e0ac3da48ecfe486.jpeg
 

Ona ma taki wielki mleczny ring 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ona ma taki wielki mleczny ring 


No tak jak na fotkach. Przynajmniej w tych warunkach oświetleniowych i tym sprzętem zdjęcie robione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj. Co tu się dzieje. Ja i g shock ;)

Kto wie. Szukam czegoś bardziej damskiego jednak.

IMG_20211102_155039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 13:41, PistolPete napisał(-a):

Wczorajsze przymiarki zegarków, które od dawna planowałem zobaczyć na żywo. Rozpiętość cenowa jest spora ale myślę, że każdy zegarek jest fajny na to co prezentuje w swojej cenie.
Union Glashutte, miałem nie raz w ręku i wiedziałem, że to zawsze świetna jakość i sporo smaczków, które wychodzą na żywo. I tym razem się nie zawiodłem. Powiem, że byłem nawet bardziej pozytywnie zaskoczony niż zwykle. Nowy Noramis Sport super, choć zdaję sobie sprawę, że akurat te salonowe zdjęcia tego nie oddają. To i tak "najsmutniejsza" czarno-szara wersja. Myślę, że niebiski jest dużo ciekawszy a petrol z pewnością pozamiata. Szkoda tylko, że z datą ale dobrze, iż nie zwykłe kwadratowe okienko. Nowy Noramis Chorono sztos! Coś czuję, że wersja z kremową tarczą i złotymi indeksami oraz wskazówkami może stać sie nowy celem zegarkowym. Na zdjęciu nadgarstkowym wygląda na spory ale to 42mm na 19.5cm, kwestia słabego zdjęcia. Dla porównania Noramis sport i Mido Ocean Star GMT to również 42 oraz 44. Oczywiście mają też ceramiczne bezele. To robi swoje.
Obie Certinki bardzo przyjemne. Sporo oferują, zwłaszcza jak popatrzy się na cenę. To chrono Certiny to taki trochę konkurent dla UG Noramis Chrono chodziaż Certina wydaje się mieć solidniejszy klimat vintage a UG być bardziej nowoczesne.
Mido również mnie zaskoczyło. Robi wrażenie jak dużo droższy zegarek. Światna jakość/ specifukacja do ceny.
No i Longines Spirit w tytanie. Znakomity bo bez daty. Największy minus to cena. Gdyby taka tarcza była w modelu stalowym to pewnie bym się skusił.
 
Zdjęć nie ma z przymiarki nowego Moona (zdania są podzielone ale jak zobaczyłem na żywo to myślę, że zmiany są na plus) oraz czarnego Tudora Black Bay 58 (do dostania w salonie od ręki).
 

Union Norams Sport i Mido najlepsze :)

 

 

W dniu 30.10.2021 o 17:19, Teufel26 napisał(-a):

Planuje bliższą znajomość s Seikoemoji18.png

GMT petarda!


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

GMT petarda!

 

... szkoda tylko, ze w rozmiarze kowadla. To jest 44 mm srednicy i zaleznie od modelu 14.5 - 15.0 mm grubosci i ~51 mm L2L. Tylko na amerykanskie nadgarstki :D

 

Od dawna czekam na 40 - 42 mm srednicy o grubosci do 13 - 13.5 mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze udalo sie go zastac w witrynie, to faktycznie mi sie trafilo 😎😊

 

9EA1A90C-7DA5-400F-B22E-4A99E81D359C.jpeg

BF2360F5-DBA2-41FA-86AA-6747A4640334.jpeg

6B6BBE22-2E38-4757-A612-AB1F36734F6D.jpeg

CDB35E7D-6C1E-445D-80DF-A85A5E1E5D9A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak za duży, jak myślałem, że będzie. Niestety może kusić. Choć gdyby miał 40 mm, a nie 43 mm, pewnie bym się nie oparł.

DSC_1514.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał(-a):

Ze udalo sie go zastac w witrynie, to faktycznie mi sie trafilo 😎😊

 

9EA1A90C-7DA5-400F-B22E-4A99E81D359C.jpeg

BF2360F5-DBA2-41FA-86AA-6747A4640334.jpeg

6B6BBE22-2E38-4757-A612-AB1F36734F6D.jpeg

CDB35E7D-6C1E-445D-80DF-A85A5E1E5D9A.jpeg

jak wrażenia?

imo wygląda tandetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robol1 napisał(-a):

jak wrażenia?

imo wygląda tandetnie

Juz pisalem w watku Zenitha - dla mnie na zywo wyglada swietnie i rownie fajnie lezy, ale to kwestia gustu, wiec rozumiem inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka H.Moser&Cie. zainaugurowała w poznańskim Jubitomie. Na razie dostępne są 4 modele, docelowo będzie ich 15-cie. Można oglądać, przykładać do ręki, nie można zapinać na nadgarstku. bfb6d554e6923e9006fa3a6d9306bb4e.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marka H.Moser&Cie. zainaugurowała w poznańskim Jubitomie. Na razie dostępne są 4 modele, docelowo będzie ich 15-cie. Można oglądać, przykładać do ręki, nie można zapinać na nadgarstku. bfb6d554e6923e9006fa3a6d9306bb4e.jpg&key=c88a8b5876f47fbb15c611c5341a3e69e5030139a55fa355ce0ff1dde7f5a9ae
Super sa te zegarki. A nie wiesz czy beda mieli Streamlinera albo Heritage? Musze sprawdzić czy w Katowicach tez jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Osy123 napisał(-a):
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):
Marka H.Moser&Cie. zainaugurowała w poznańskim Jubitomie. Na razie dostępne są 4 modele, docelowo będzie ich 15-cie. Można oglądać, przykładać do ręki, nie można zapinać na nadgarstku. 

Super sa te zegarki. A nie wiesz czy beda mieli Streamlinera albo Heritage? Musze sprawdzić czy w Katowicach tez jest.

Nie wiem, ale spróbuję się dowiedzieć. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mosery są ekstra, ale moim zdaniem nieco tracą podczas przymiarki ponieważ są dość duże. 
 

 

FFFF0CB0-A381-4AE6-82F5-57D430C71C14.jpeg

09A3E9AF-9AE4-48CF-926B-E9484A3992D4.jpeg

48463782-7010-49C9-88FA-A2E7F7F0EDA1.jpeg

A8D9A80A-005A-4873-8CC5-258AF7485EF3.jpeg

032738AA-491B-4999-918C-503D36C4B2F3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ogromne niż duże, przynajmniej na zdjęciach tak to wygląda. Bardzo źle według mnie.  


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary maja raczej akceptowalne. Zazwyczaj 40-42mm. Tylko wąska luneta, wiec optycznie wydaja sie wieksze. Kolega@beniowski ma poza tym chyba nie największy nadgarstek (na moje oko 16.5-17cm?) Ja na moje 17 bym streamlinera przymierzyl.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Osy123 napisał(-a):

Rozmiary maja raczej akceptowalne. Zazwyczaj 40-42mm. Tylko wąska luneta, wiec optycznie wydaja sie wieksze. Kolega@beniowski ma poza tym chyba nie największy nadgarstek (na moje oko 16.5-17cm?) Ja na moje 17 bym streamlinera przymierzyl. emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

17 cm. Podjadę do sklepu i podpytam o tego Streamlinera - fajny się wydaje być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z witryny z mojej fotki są raczej w okolicach 42mm (może za wyjątkiem tego z prawej) i na pierwszy rzut oka wydawały się duuuże. Nie było jak pytać, bo personel jeszcze dokładnie nie zdążył się zapoznać z parametrami, a ja nie miałem dzisiaj czasu, aby razem z nimi rozkminiać tematu przy kompie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.