Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś takie ciekawostki:

IMG_20220118_140550.jpg

IMG_20220118_141003.jpg

IMG_20220118_140112.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, brałbym tę 300tkę vintage. Jak wrażenia? . @eye_lip ona jest w brązie, czy światło tak zapracowało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, brałbym tę 300tkę vintage. Jak wrażenia? . [mention=357]eye_lip[/mention] ona jest w brązie, czy światło tak zapracowało? 
Też uważam, że ta 300 jest super. To jest Bronze Gold - nowy stop Omegi.

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-300-co-axial-master-chronometer-41-mm-23492412110001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser bardzo fajny, nie widać tych 42mm. Moon wygodnie leży na łapie.fa8f9aca9da8ba2f51fe6d587d4f3758.jpg90f9e4a480ccbf7859da83cb6ad125d1.jpgf936edb9e65710d7ddae2499400d3c36.jpg7697f5e37696545f645853183bbca65d.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moser bardzo fajny, nie widać tych 42mm. Moon wygodnie leży na łapie.fa8f9aca9da8ba2f51fe6d587d4f3758.jpg&key=4fe716b4a3a9de95a8c4650bf9ceb70d07c255ff4183c66d94f890a960cf5e8290f9e4a480ccbf7859da83cb6ad125d1.jpg&key=6103a820950654f1431230cb04246d85a650deb402f0774d1ba12064b6f267fef936edb9e65710d7ddae2499400d3c36.jpg&key=a726f8a3b79e4281f2604c606ee30afb081dc397c797656c6f1ba3c64081370a7697f5e37696545f645853183bbca65d.jpg&key=c4ce4e8e568986354fd554bb4ef468c52a2012fdbb866e078a4ff6abe101fb48
Ten Heritage Centre Second jest wedlug mnie jednym z najladniejszych Moserów. Super leży na Twoim nadgarstku. W Poznaniu takie maja? Chyba musze sie przejechac przymierzyc. Jaka cena z metki? 60k? Jakie wrażenie robi na żywo tarcza? Z cyframi zaszaleli troche łącząc ceramike z luminova. Musi super swiecić. Świetny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Osy123 napisał(-a):

Ten Heritage Centre Second jest wedlug mnie jednym z najladniejszych Moserów. Super leży na Twoim nadgarstku. W Poznaniu takie maja? emoji6.png Chyba musze sie przejechac przymierzyc. emoji12.png Jaka cena z metki? 60k? Jakie wrażenie robi na żywo tarcza? Z cyframi zaszaleli troche łącząc ceramike z luminova. Musi super swiecić. Świetny jest.

Tarcza jest dwukolorowa. Od środka do indeksów to szlif słoneczny, następnie przechodzi w tak jakby księżycowy widnokrąg o zmierzchu - jest ciekawa. Indeksy są nakładane w technice 3d. Przypadkowo wiem także, ile kosztuje. Oglądałem go w Jubitomie w Posnanii. 

20220121_163116-01.jpeg

 

Ponoć świeci jak cholera!

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Tarcza jest dwukolorowa. Od środka do indeksów to szlif słoneczny, następnie przechodzi w tak jakby księżycowy widnokrąg o zmierzchu - jest ciekawa. Indeksy są nakładane w technice 3d. Przypadkowo wiem także, ile kosztuje. Oglądałem go w Jubitomie w Posnanii. 

 

Dlaczego przypadkowo? To normalnie nie pokazują ceny podczas przymiarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

Dlaczego przypadkowo? To normalnie nie pokazują ceny podczas przymiarki?

Przypadkowo zrobiłem fotkę ceny... 🤭

 

KPW?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulova Mil-Ships, zegar ma klimat, dobrze wykonany, wypukłe szkiełko jest niesamowite, ale ta wąska przestrzeń między uszami jest co najmniej dziwna, chyba długo trzeba by się do takiego wąskiego paska przyzwyczajać

IMG_20220121_185256.jpg

IMG_20220121_185303.jpg

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaeger LeCoultre Master Control Geographic. Praktyczne wykonanie drugiej strefy czasowej, świetne wykończenie, wszystko zamknięte w 40mm średnicy i niecałych 11mm grubości. Wahnik dość głośny. Ale ogólne wrażenie bardzo na plus.

 

 

IMG_0570.jpg

IMG_0571.jpg

IMG_0575.jpg

IMG_0577.jpg

IMG_0584.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowo tylko PP, ale urodowo Moser mi pasuje, gdyby tylko był ze 3mm mniejszy... 😞 Chopard zupełnie mi nie siadł. 

 

20220122_124544.jpg

20220122_124051.jpg

20220122_122947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi tylko tego PP można nosić dopiero od 80 roku życia i to tylko za zgodą rodziców 🤣


A na poważnie - nie pasuje mi do ciebie. Ile ma ten Moser? Fajny całkiem jest.


EDIT: literówka.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

@szuwi tylko tego PP można nosić dopiero od 80 roku zycia za i to tylko za zgodą rodziców 🤣


A na poważnie - nie pasuje mi do ciebie. Ile ma ten Moser? Fajny całkiem jest.

 

 

41mm, L2L chyba 48. Trochę patelnia - na edc by się nadał, ale manual, więc pass. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Ten grubas to Lange 😉

 

 

Zegarki niby podobne, a jak odczycia na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

Zegarki niby podobne, a jak odczycia na żywo?

Oba świetne, ale VC ze swoimi 4mm jakoś za delikatny, choć cena interesująca (minus 40% z metki). 

 

Lange świetny - rozważałem białe złoto, ale chyba mi się odmieniło przez kolor tarczy w "złotym" :) Nosiłbym garniturowo na czarnej skórze (oczywiście by @eye_lip ) - na ori brązowym to bardzo wygodny i bardzo ładny zegarek business  casual. W zasadzie gdyby miał większe WR, to przy moim trybie życia to mógłby być mój "one and only".

Czekam jeszcze na inny model Lange, ale poprzeczka jest ustawiona wysoko.

Mam jeden problem z oboma (i w ogóle z wieloma garniturowcami) - lubię zapięcie motylkowe, te mają cierniowe, a zakup motylka dodatkowo, to duży koszt.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oba świetne, ale VC ze swoimi 4mm jakoś za delikatny, choć cena interesująca (minus 40% z metki). 
 
Lange świetny - rozważałem białe złoto, ale chyba mi się odmieniło przez kolor tarczy w "złotym" Nosiłbym garniturowo na czarnej skórze (oczywiście by [mention=357]eye_lip[/mention] ) - na ori brązowym to bardzo wygodny i bardzo ładny zegarek business  casual. W zasadzie gdyby miał większe WR, to przy moim trybie życia to mógłby być mój "one and only".
Czekam jeszcze na inny model Lange, ale poprzeczka jest ustawiona wysoko.
Mam jeden problem z oboma (i w ogóle z wieloma garniturowcami) - lubię zapięcie motylkowe, te mają cierniowe, a zakup motylka dodatkowo, to duży koszt.
 
Oczywiście wszystko to rzecz gustu, a że gust każdy ma jak wiadomo co... To ja napiszę tak. Dla mnie VC wygrywa, właśnie przez ten minimalizm na tarczy, proste wskazówki, taka "zwyczajną" kopertę i grubość. O ile w ogóle tak można napisać o tym ALS to jest "przekombinowany" na tle VC.
A do "złotego" złota trzeba jak się tu na tym forum pisze "dojrzeć" default_wink.png

P. S. Ale tak ogólnie to oba fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, alleck napisał(-a):

Oczywiście wszystko to rzecz gustu, a że gust każdy ma jak wiadomo co... To ja napiszę tak. Dla mnie VC wygrywa, właśnie przez ten minimalizm na tarczy, proste wskazówki, taka "zwyczajną" kopertę i grubość. O ile w ogóle tak można napisać o tym ALS to jest "przekombinowany" na tle VC.
A do "złotego" złota trzeba jak się tu na tym forum pisze "dojrzeć" default_wink.png

P. S. Ale tak ogólnie to oba fajne.
 

 

Zaczynam żałować, że do "50" jeszcze trochę mi zostało 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zaczynam żałować, że do "50" jeszcze trochę mi zostało
No tego ile mi się zostało się do 50 to żałuję tylko że tak niewiele :) jakby chodziło o taki "prezent" to bym sobie zrobił na inną okazję ;)
Parafrazując pewnego znanego "towarzysza": Dajcie mi nowy cel zegarkowy a okazja się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tych dwóch wizualnie Vacheron wymiata.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten VC sprawia wrażenie idealnego garniturowca. Chciałbym takiego....

 

Szuwi - jeśli zrobiłeś jakieś zdjęcie przeszklonego dekla tego Vacherona to wrzuć proszę. 

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.