Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

W tym zegarku do niczego, w oryginale pasek pokazywał jeśli dostała się wilgoć (tak samo jak w Fifty Fathoms). 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

 

To Seiko wygląda jak latający talerz na chwilę przed lądowaniem. 😬

Na tych zdjęciach widać jak dupianym konceptem są paski nato. Zegarek lewituje nad ręką 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla takiego nadgarstka jak mój (17,5) niestety się nie sprawdza. Sam zegarek świetny, bardzo fajna koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w okolicy salonu Patka (Milano), więc sobie wpadłem i zaznałem .... szoku. W witrynie mieli 4 modele 'for display only', a w sklepie zero. Nic, null, posucha totalna. Po co oni 4 sprzedawców zatem tam trzymają? Na podstawową Calatravę lista oczekiwania wynosi 3 lata, ale ......nie można się obecnie zapisać. Nawet katalogów na 2022 nie mają, bo wg sprzedawczyni po co dawać klientom katalogi, skoro i tak nic nie można zamówić/kupić? Cyrk na kółkach po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylby to szok gdyby ten system nie zostal juz przez kogos wynaleziony - najwyrazniej epidemia niedostepnosci infekuje kolejne marki (wraz ze skokowym wzrostem ceny kazdej kolejnej iteracji danego modelu).

Az dziw mnie bierze, ze nie wpadli na pomysl sprzedawania obrazkow zegarka - prosze, wystarczy uiscic mala oplate, zapiszemy na liste i dostanie pan zdjecie zegarka. Juz pana syn bedzie mial szanse go odebrac.

 

Przypominaja mi sie czasy zbierania historyjek z gum Donald albo Turbo...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Bylby to szok gdyby ten system nie zostal juz przez kogos wynaleziony - najwyrazniej epidemia niedostepnosci infekuje kolejne marki (wraz ze skokowym wzrostem ceny kazdej kolejnej iteracji danego modelu).

Az dziw mnie bierze, ze nie wpadli na pomysl sprzedawania obrazkow zegarka - prosze, wystarczy uiscic mala oplate, zapiszemy na liste i dostanie pan zdjecie zegarka. Juz pana syn bedzie mial szanse go odebrac.

 

Przypominaja mi sie czasy zbierania historyjek z gum Donald albo Turbo...

 

Ależ wpadli, zegarki NFT były już na aukcjach sprzedawane i to za grube tysiące euro. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Ależ wpadli, zegarki NFT były już na aukcjach sprzedawane i to za grube tysiące euro. 

 

A cholera 😁 Ja analogowy antyk jestem, doczytac musialem co to jest to NFT :)

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj w okolicy salonu Patka (Milano), więc sobie wpadłem
 
To i tak fajnie, że sobie mogłeś wpaść.
Jak w tę sobotę byłem w okolicy salonu Patka w Paryżu i też korzystając z tej rzadkiej dla mnie okazji chciałem wpaść do środka, to się w drzwiach dowiedziałem, ze wpaść można tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu sobie terminu wizyty.
W butiku Omegi mogłem pomacać i poprzymierzać bez problemu. Z Pamem i z Wempe też było OK. Ale już w Rolexie, pomimo całkiem sporej ilości (chyba blisko setki) wystawionych w gablotkach modeli, do przymierzenia było dostępnych bardzo niewiele. Reszta tylko do oglądania.
Zniechęcony doświadczeniem z Patkiem, do salonów wielu innych, drogich i bardzo drogich marek nawet już nie próbowałem forsować drzwi. Szczególnie, że często nie są to tylko drzwi, ale śluzy bezpieczeństwa. Dzwonisz domofonem, otwierają się pierwsze drzwi, dopiero jak przez nie przejdziesz i zamkną się za tobą, to otwierają się kolejne,
Tak więc, raz, że nie miałem już chęci, dwa, że żona też traciła cierpliwość do tych moich wizyt.
Te miejsca z zegarkami za kilkadziesiąt albo kilkaset tysięcy EUR mają chyba trochę na celu onieśmielać i zniechęcać "szaraków". I nie powiem, trochę im się to udaję.

a4ee48e6b29ab77ab2a807cdc4c98c8d.jpg

97f00b76e73e4c6d2c2afe4621478441.jpg

483fac6145d90be3d9e3ab2fce79caf1.jpg

e720eff3062d9d590916b4982219fd1f.jpg

1a3b3c37cfdc6c70f962a5ae82133efc.jpg

7131941b8f19702bf11f41340d83312b.jpg

31fa905cf6fc42708e1cff49d9e93267.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 
To i tak fajnie, że sobie mogłeś wpaść. emoji6.png
Jak w tę sobotę byłem w okolicy salonu Patka w Paryżu i też korzystając z tej rzadkiej dla mnie okazji chciałem wpaść do środka, to się w drzwiach dowiedziałem, ze wpaść można tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu sobie terminu wizyty. emoji2369.png
W butiku Omegi mogłem pomacać i poprzymierzać bez problemu. Z Pamem i z Wempe też było OK. Ale już w Rolexie, pomimo całkiem sporej ilości (chyba blisko setki) wystawionych w gablotkach modeli, do przymierzenia było dostępnych bardzo niewiele. Reszta tylko do oglądania.
Zniechęcony doświadczeniem z Patkiem, do salonów wielu innych, drogich i bardzo drogich marek nawet już nie próbowałem forsować drzwi. Szczególnie, że często nie są to tylko drzwi, ale śluzy bezpieczeństwa. Dzwonisz domofonem, otwierają się pierwsze drzwi, dopiero jak przez nie przejdziesz i zamkną się za tobą, to otwierają się kolejne,
Tak więc, raz, że nie miałem już chęci, dwa, że żona też traciła cierpliwość do tych moich wizyt.
Te miejsca z zegarkami za kilkadziesiąt albo kilkaset tysięcy EUR mają chyba trochę na celu onieśmielać i zniechęcać "szaraków". I nie powiem, trochę im się to udaję.
 

No to już jest skandal - jak ostatnio byłem w Paryżu (bodajże w 2017) to chyba z półtorej godziny spędziłem sobie bardzo miło w tym salonie. Może w Paryżu, jak w Mediolanie, też nie nie mają czego pokazywać, to i klientów z ulicy nie potrzebują😆.

 

Tymi śluzami się nie przejmuj - to taka specyfika niby anty-napadowa. Ja mam tu u siebie "swój" sklep, gdzie pracuje znajoma Polka i czasami potrafię tam spędzić dużo czasu w miłym towarzystwie. W innych sklepach obsługa też jest zwykle bardzo miła i uczynna i pokazują zegarki, czasem za ogromne pieniądze, bez problemów.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak jeszcze kiedyś będę w Paryżu... albo w Mediolanie i jak jeszcze przekonam żonę, że przymierzanie zegarków których i tak nie kupię 😂 jest ciekawą forma spędzania czasu na urlopie... to będę forsował te pancerne wrota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cudo Co to za model Omegi?

Omega CK859

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukebor napisał(-a):


Omega CK859

Niedawno kooperacja ze Swatch, a teraz z Calvin Klein? 😂

A serio to zegarek faktycznie zachwycający, dokładnie trafia w mói gust 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki się trafił. default_wink.png

63ebf8164f3454a501b55d02fa6ebcab.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki się trafił. default_wink.png

63ebf8164f3454a501b55d02fa6ebcab.jpg&key=08a7eac10823e36230ae9f6f794692d01374c17a12a75e43359998e94a6d7eb4
I jak wrażenia na żywo? Mega mi sie podoba.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak wrażenia na żywo? Mega mi sie podoba.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 
Powiem, że bardzo ciekawy. Niestety moim zdaniem trochę dla mnie za mały. Idealny na nadgarstki 17cm i mniejsze.


462ecc1e34446ba36bce0d04c057aff8.jpg3866a06a9b0ae3b2533626baa090e083.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przez to ze bransa zafoliowana na niebiesko to na nadgarstku wygladal na mniejszy. Inne wrazenie by sprawial gdyby nie bylo takiego wyraznego punktu odciecia miedzy bransa i koperta.
Zegarek bardzo nietuzinkowy i bardzo mi sie podoba. A byl do kupienia czy w rezerwacji? Bo obecnie chyba ciezko dostepny. I z ciekawosci jaka cena z metki? 80k czy wiecej?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Osy123 napisał(-a):

Moim zdaniem przez to ze bransa zafoliowana na niebiesko to na nadgarstku wygladal na mniejszy. Inne wrazenie by sprawial gdyby nie bylo takiego wyraznego punktu odciecia miedzy bransa i koperta.
Zegarek bardzo nietuzinkowy i bardzo mi sie podoba. A byl do kupienia czy w rezerwacji? Bo obecnie chyba ciezko dostepny. I z ciekawosci jaka cena z metki? 80k czy wiecej?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Cena 106,5k z metki, rabatów brak.

 

Prawdopodobnie był do wzięcia...🙈


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często pokazywane są ładne zegarki i ten pewnie też się podoba ale IMO jest straszny o cenie szkoda gadać 😀

Rolex na ręku jest dużo lepszy. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Często pokazywane są ładne zegarki i ten pewnie też się podoba ale IMO jest straszny o cenie szkoda gadać 😀

Rolex na ręku jest dużo lepszy. 

Nie jest straszny. Jest inny, nietuzinkowy, i dziwnie bizielony. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torcik 🥰


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

oj było na ten temat -gorąca dyskusja na forum, niejaki Bezlzebiusz czy jak mu tam było, został okrzyknięty "Pan torcik"

 

a mechanizm z tych, co Chińczycy używają do podróbek IWC.. nomen omen IWC jest w ofercie Strojnego 

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2022 o 21:16, rafi napisał(-a):

Zrobiłem drugie podejście do nowej Carrery.
Tym razem porównałem sobie dwa kolory.

Myśl o urządzeniu wyprzedaży garażowej dojrzewa

f73d8219c82de99aa282cadc172f256d.jpg&key=307d1297f5a6aecf90a3498c80137275e3357f3e475a099ab83a1294e7c72fa7
bd97edfb416f67cb30474032b4dd1984.jpg&key=998a0573038d5cce303a0a5a48568e0c2e0e83cc064612af71e2026d1c3ebfc5

I obok siebie
2cbfcbbf0dd4ad7f36b51a45ec005c05.jpg&key=424d80386a9ccbf3daae57db5c1818824b37e9980e694ff0bc059a3081a70fb6

Ten „szary” to w zasadzie czarny (takie światło)

Mi też ten model wpadł w oko, no i cena dość przystępna. Szkoda ze na TAGach można tylko stracić i nie wzrasta ich wartość z czasem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.