Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, jest bardzo oryginalny (chyba aż za bardzo), bardzo dobrze wykonany. Koperta super, cyferblat - jeszcze lepszy. Tylko po co te tryby? ;) Do mnie zupełnie nie trafia. Wolałbym chyba już open heart'a a nie takie bajery - rowery - dzikie węże na tarczy :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, który ładniejszy :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem w Niedzielę:

 

watch-20813.jpg

 

Cena: 35 tys.

 

Bardzo ładny zegarek...bardzo mi się podoba...duża kostka idealne połączenie sportu i elegancji. Ale jak przyjrzałem się bliżej jakości wykonania...to rozczarowanie :)

Owszem wszystko poprawnie...ale na poziomie bardzo przeciętnym...nie ma w tym zegarku jakości jaka uzasadniała by tak wysoką cenę.

15 - 18 tys - Ok warto bo jednak ma własny mechanizm ( zdobienia nie powalały)....ale 35tys...zdecydowanie Nie.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć co Ci się nie podobało w wykonaniu tego zegarka?

 

ps. wkleiłeś zdjęcie z napisem reklamującym podróby :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć co Ci się nie podobało w wykonaniu tego zegarka?

 

Tarcza - jakość wykonania po prostu poprawna...poziom Breitlinga za 15 klocków

Koperta tył - bardzo surowa...żadnych smaczków.

Po odwróceniu...mechanizm...nie było to dzieło sztuki...ot własny automat...zdobiony bo nie wypada żeby nie...ale tak samo zdobione werki widywałem w zegarkach za 10 klocków.

 

Rozczarowałem się. Dużo lepsze wrażenie robią nowe Breitlingi...które przecież pozycjonowane są znacznie niżej niż JLC.

 

Oceniam na chłodno...nie mam oprzędzeń do tych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo zobaczyć jeszcze Memoire 1. Gdyby ktoś coś wiedział, gdzie można to cudo zobaczyć, proszę o info :)

Chyba tylko na filmach reklamowych, poza tym ten zegarek nie nadaje się do noszenia na ręce z racji swoich gabarytów. No i cena (podobno 1 mln PLN) powoduje, że jest to raczej zegarek wirtualny.

Nie ma co oglądać szczerze mówiąc.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. wkleiłeś zdjęcie z napisem reklamującym podróby ;)

 

Nie mogłem znaleźć zdjęcia tego modelu który oglądałem...wszędzie w necie ten model jest na skórze albo w wersji z czarną gumą na kopercie.

Widać oglądałem w Aparcie podróbę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyłeś, bo ja dość często sobie mierzyłem te zegarki i byłem zachwycony ich wykonaniem. Fakt, smaczków tam niewiele, ale jakość wykonania tego zegarka jest moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie. To dość surowy czasomierz, ja takie lubię :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek na żywo wygląda o niebo (albo i dwa) lepiej, niż na zdjęciach...świetny dla fanów Bonda - mógł bym mieć.

 

Omega-Seamaster-Diver-300M-James-Bond-50-Years.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również przymierzałem limitowaną wersję bonda ostatnio. na żywo zyskuje, ale i tak dla mnie odpada.. no chyba, że wymienić tarczę - wtedy ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zegarek na żywo wygląda o niebo (albo i dwa) lepiej, niż na zdjęciach...świetny dla fanów Bonda - mógł bym mieć.

 

Ci co zegarka na żywo nie widzieli i tak Ci nie uwierzą i napiszą, że jest odpustowy :)

Zwłaszcza fani Rolexa, których nie boli tysiąc widocznych napisów na tarczy i tysiąc na pierścieniu szkła, ale 007, które na żywo nie rzuca się mocno (prawie w ogóle) w oczy jest odpustowe ;)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przymierzałem w Aparcie

L&S datograf w platynie ( dobra promocja jest na niego ) - rewelacja ,pomimo rozmiaru tylko 38mm , a od tyłu!! Przepiękny..

oraz Vacheron Overseas chrono w różowym złocie ....no i.. niestety , miłość od pierwszego wejrzenia czy też przymierzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakochałem się w zegarku. Mierzyłem Orisa BC4 Der Meisterflieger. Zegarek w moim odczuciu zaje**sty. Bardzo dobrze wykonany, brak jakichkolwiek niedoróbek, świetnie leży na ręku.

3799_649_7632_41_64_ls.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego sluzy to dziwne coś ?


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co zegarka na żywo nie widzieli i tak Ci nie uwierzą i napiszą, że jest odpustowy :)

Zwłaszcza fani Rolexa, których nie boli tysiąc widocznych napisów na tarczy i tysiąc na pierścieniu szkła, ale 007, które na żywo nie rzuca się mocno (prawie w ogóle) w oczy jest odpustowe :(

 

+1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego sluzy to dziwne coś ?

 

jeżeli pytasz o Orisa BC4, to jest to koronka do obracania wewnętrznym pierścieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przymierzałem Planet Ocean, Bonda i Aqua Terra wrażenie następujące: dwie pierwsze rozczarowanie wykonaniem.

Natomiast Aqua - boska jest (zatem jest cel)


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę przymierzałem Rolka Milgaussa i Daytonę u Kruka na Planu Trzech Krzyży w Warszawie. Chodzi za mną Rolex od jakiegoś czasu, ale za każdym razem jak przymierzam jakiś model to tracę zapał - np. Daytona na żywo rozczarowała mnie po raz kolejny. Może tez w tej Daytonie odrzuciła mnie wersja bi-kolor ze złotem - wyglądała jarmarcznie. Miałem ochotę zobaczyć Milgaussa z ciemna tarczą, ale akurat nie mieli. Pewnie jeszcze muszę zrobić ponowne podejście. Odnośnie jakoby owej legendarnej jakości Rolexa: tak naprawdę, moim skromnym zdaniem, na pierwszy rzut oka nie widzę różnicy pomiędzy np. Daytoną a moją Omegą Speedmaster lub pomiędzy nurkami a Planet Ocean Big Size.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam i Omegę i Rolexa, różnica jest jak najbardziej widoczna. Bransoleta w PO lata na wszystkie strony, natomiast bransoleta w GMT Master, to naprawde porządny kawał stali - wykonanie majstersztyk. O zapięciu nie wspomnę, tutaj Rolex bije Omegę na głowę. Sama koperta również moim zdaniem bardziej starannie wykonana jest w Rolku. Omega ma krzywe uszy, proszę zauważyć, że część polerowana z jednej strony jest troszeczkę grubsza. Mając te dwa zegarki w ręku, czuje różnice w jakości, nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Mimo wszystko Omega naturalnie jest warta swoich pieniędzy, to fajne i bardzo przyzwoite zegarki, da się je lubić ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś przyjemność przymierzyć nową Omegę Planet Ocean Liquidmetal w wersji kolorystycznej jak na zapożyczonych ze strony producenta obrazkach przedstawionych poniżej. Jestem pozytywnie nastawiony do tego zegarka. Oglądałem dokładnie - zero niedoróbek, wszystko precyzyjnie zestrojone, piękny mechanizm. Oj rolexowcy, dla mnie ten zegarek jest ładniejszy i ciekawszy niż np. bardziej prestiżowy Submariner.

 

23292462103001-30.jpg

23292462103001-40.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2610879-3683445.jpg?v=1294853102

 

a ja to mierzyłem, i nie łapie skąd sie bierze wartość tego zegarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem dziś IWC Portofino Hand-Wound 8 Days. Piękny zegarek, choć za duży na moją rękę.

 

iwcportofinohandwound8d.jpg

 

Bardzo mi się spodobało efektywne nakręcanie 8 dniowego naciągu. Wystarczyło kilka obrotów koronką i już dwa ani do przodu. Porównując efektywność rzeczonego IWC do np. Unitasa 48 godzinowego to IWC - kręcąc koronką - pędził jak "express" :)

Poza tym subtelnie zdobiona szlifem słonecznym tarcza, bardzo subtelnie - z dalsza wydaje się być gładka. Również koperta skrojona na miarę stylu Portofino. Bardzo pozytywne odczucia.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTEmagicC_11_0106_JL_Master-Compressor_01.jpg.jpg

 

oglądałem po raz n-ty w Aparcie Exclusive...mają go w genialnej cenie..naprawdę genialnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka Łukasz cena? Może być pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka Łukasz cena? Może być pw.

 

dołączam się do pytania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.