Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj mierzyłem taki oto wynalazek

fc1b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

fc2o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

niewiele wiem na temat marki, jednak cena i wykonanie bardzo mnie zachęciły.

Co Wy na to?? może ktoś z Was podpowie mi czy warto interesować sie zegarkami marki FC, bo słyszałem najróżniejsze opinie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na rece tego ML Healey, ale z czarna tarcza i biala obwodka, na czarnym pasku. Efektowny!!! Dekiel z malym przeszkleniem -piekny. Jest to limitacja, nie zapytalem ile sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine Airman Base 22 GMT w czerni :rolleyes:

 

W tym tygodniu na pewno zagości na moim nadgarstku na stałe :D

Edytowane przez lordhelmut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega AquaTerra- ale wrażenie optyczne z wykonania tarczy średnie. Szczególnie znaczek Omegi mnie zniechęcił. Stal z grafitową tarczą. W sumie najlepsze wrażenie zrobiła na mnie bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze miałem kilka tych zegarków i tarczy nic nie mogłem zarzucić.A uwierz wiem co to dokładnie wykonana tarcza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o dokładność czy precyzję wykonania. Takie subiektywne wrażenie estetyczne i myśl że sam znaczek omegi byłby lepszy gdyby był ton ciemniejszy przy tej tarczy. Bardziej grafitowy a mniej świecący skojarzeniem pochromowanego plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczek Omegi jest z białego złota (wskazówki i indeksy również), ciemniejszy kolor nie odróżniałby się od tarczy.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega AquaTerra- ale wrażenie optyczne z wykonania tarczy średnie. Szczególnie znaczek Omegi mnie zniechęcił. Stal z grafitową tarczą. W sumie najlepsze wrażenie zrobiła na mnie bransoleta.

 

AT jest dostępna również z tarczą białą i czarną (wersja Golf) więc dla każdego coś dobrego.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mierzyłem dziś G-Shocka GW-M5610. Wśród G modele 5600 są jednymi z naj jak nie najmniejsze.No w sumie najmniejszy i najcieńszy jest GW-056E.Ale 5600 zawsze wydawały mi się za małe, bo akceptowany przeze rozmiar jak na G zaczyna się od 6900.5600-tki mierzyłem nie raz, ale tym razem naprawdę uznałem że moge go nabyć a i gabaryty sa odpowiednie. Jednakże zauważyłem że jest rówżnica pomiędzy DW-5600 a GW-M5610 - ten drugi ma grubsze przez co czytelniejsze cyferki i wydaje mi się, że troszkę grubszą kopertę/bezel. Od tego czasu chodzi mi po głowie...

Edytowane przez diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skorzystałem z uprzejmości w salonie W.Zalewski i mierzyłem

http://www.omegawatches.com/gents/seamaster/planet-ocean-chrono/23230465101001

Piękny kawał żelastwa,duży,ciężki a takie lubię.

 

Przy okazji potwierdzam wcześniej wyczytaną informację na forum,że max.rabat udzielany na Omegę to 12%


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przymierzalem Omegę Hour Vision Blue :rolleyes:

ideał... nr 1 na liście życzeń... na razie pobożnych

potwierdzam informacje o max. 12% rabacie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Omegę PO na bransolecie, w rozmiarze 45,5 . Na moim nadgarstku (17,5) jest za duża no może z paskiem byłoby lepiej . Muszę jeszcze przymierzyć taką 42mm. No cóż wszystko lepiej przymierzyć .


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek29, również kiedyś mierzyłem PO, u mnie lepiej leżała 42 na pasku (nadgarstek mam podobny ok.16,5-17cm).

Moim zdaniem na mój nadgarstek to max 43mm.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze tez mam 17.5 cm w obwodzie.....i wiekszych jak 40mm bym nie kupowal...jakos powoli odchodze w wygode noszenia :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Omegę PO na bransolecie, w rozmiarze 45,5 . Na moim nadgarstku (17,5) jest za duża no może z paskiem byłoby lepiej . Muszę jeszcze przymierzyć taką 42mm. No cóż wszystko lepiej przymierzyć .

Miałem ten sam problem. Nadgarstek również 17,5cm. PO 45,5mm za duża, 42mm za mała, optycznie nawet mniejsza niż Seamaster Professional 300m. Dlatego kupiłem ten ostatni. Jest OK, wygoda noszenia bardzo dobra, lepsza niż w przypadku PO.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem przyjemność przymierzyć nowego Conquesta w krakowskiej Bonarce - ogólnie bardzo mi się spodobał, choć pierwsze moje wrażenie to było "ale ciężki!"

Poza tym uświadomiłem sprzedawcę, który próbował mi wmówić, że ten model ma 30 ATM, a nie 5 :P

longinesconquest2.jpg

longinesconquest1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w salonie była tylko wersja czarna, chociaż sprzedawca powiedział, że w niedalekiej przyszłości mają dojść modele z innymi kolorami tarcz, więc być może i biała się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

longinesconquest1.jpg

 

Przypomina pewną Glycine :) . Na tej bransolecie podoba mi się.


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu OMEGA DE VILLE HOUR VISION ANNUAL CALENDAR... ah!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem

 

134323159.jpg

 

i bez ogródek przyznaje zegarki tytuł NAJBARDZIEJ NUDNEGO zegarka EVER - straszny jest. A przy tym tani że hoho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny zgadza się,ale że tani to już chyba nie bardzo .... :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek wygląda jakby projektowali go po ciemku i napis "Jaeger LeCoultre" przez pomyłkę wyszedł im za wysoko. :mellow:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.